Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada bi "Draga Saveta" bila muško  (Pročitano 1039 puta)
05. Mar 2004, 15:15:59
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Kako bi rubrika izgledala kada bi Draga Saveta bio muskarac?


Q: Moj verenik je i dalje zainteresovan za svoju prethodnu devojku. Bojim se da bi me mogao varati.

A: Muskarac je sposoban da u isto vreme voli vise zena -stavise, odlazeci u krevet sa vise devojaka, on jaca ljubav prema vama. Najbolje je da mu kupite lep, skup poklon i skuvajte mu ukusnu veceru, ne pominjuci da ste culi ista o njegovim kontaktima sa bivsom devojkom.

Q: Moj muz previse cesto izlazi sa drustvom u kafanu.
A: To je sasvim normalno ponasanje koje bi trebalo da ohrabrujete. Muskarac je lovac i on mora uvek da dokazuje svoju snagu, posebno pred drugim muskarcima. Samo pogledajte kako je vas muz srecan kada se vrati iz kafane. Najbolje mu kupite lep, skup poklon i skuvajte mu ukusnu veceru, ne gundajuci zbog njegovog izlaska.


Q: Moj muz bi zeleo da vodi ljubav sa mnom i sa mojom sestrom istovremeno.
A: Ocigledno je vas muz veoma zaljubljen u vas. Nikad mu nije dosta vas, pa sasvim prirodno poseze i za sledecom najboljom osobom - vasom sestrom. Na taj nacin ce ojacati porodicne veze. Mozda biste u taj dozivljaj kasnije mogli da ukljucite jos neku mladu rodjaku? Ne zaboravite da pripremite lep poklon za njega, kao i veceru koju cete sve troje pojesti u krevetu posle seksa.

Q: Moj muz stalno trazi od mene oralni seks.
A: Svakako to radite. Ne samo da je ukus sperme odlican, vec ona predstavlja ciste, najkvalitetnije belancevine i ima svega 10 kalorija po kafenoj kasicici. Ona ce vam omoguciti da zadrzite vitku figuru i lep ten. Muskarci to dobro znaju, i zapravo traze oralni seks iskljucivo za vase dobro, iako je za njih same takav seks veoma naporan. Zahtev vaseg muza pokazuje njegovu veliku ljubav prema vama. Zato mu, kao znak zahvalnosti, kupite lep poklon i skuvajte ukusnu veceru.

Q: Izgleda da moj muz ne zna gde je moj klitoris.
A: Vas klitoris zapravo uopste ne treba da bude briga vaseg muza - on se svakako boji da vas ne povredi dodirujuci tako osetljiv deo vaseg tela. Zato predlazem da se klitorisom zabavljate sami i da snimite tu radnju na video traku, koja ce se veoma dopasti vasem muzu, a mozda i predstavljati dodatan prihod za kucu. Ti prihodi ce omoguciti da muzu kupite skup poklon i date mu ga uz ukusnu veceru koju cete skuvati.

Q: Moj muz zaspi odmah posle seksa - ne stignemo ni da razgovaramo.
A: Seks je za muskarce veoma naporan, pa je prirodno da im je posle njega potreban odmor. Zapravo, cinjenica da je brzo zaspao znaci da je
bio veoma umoran, tj. da se veoma trudio tokom seksa sa vama, a to je opet dokaz da vas mnogo voli. Nemojte ga zamarati dosadnim razgovorom, vec mu kupite lep poklon i pripremite ukusan dorucak ujutru.

Q: Nase vodenje ljubavi traje svega 30 sekundi.
A: Ocito vas muz mnogo voli - toliko ga uzbudujete da se ne moze kontrolisati. Zapravo, sto taj cin krace traje, to vas muz vise voli. Uzvratite mu ljubav nekim lepim poklonom i skuvajte mu ukusno jelo.

Q: Nikada nisam dozivela orgazam.
A: Zenski orgazam je mit, koji su stvorile militantne feministkinje, ugrozavajuci time samu osnovu savremene porodice. Ne pominjite ga vise i ne mislite o njemu - umesto toga, razmislite kakav bi poklon vas muz, koji vas toliko voli, zeleo da dobije pa mu ga kupite i urucite uz ukusan obrok koji ste pripremili dok je on bio na poslu...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Good old saveta Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 1294
mob
Nokia N95
hahahahah
IP sačuvana
social share
- Lee -
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
ovo je super Smiley)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Moram da pokusam ovo da uguram u glavu svojoj buducoj Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Moja već merka poklone
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Siguran si da ih ne merka sebi zbog 8. og marta?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.