Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad žena umesto devojke postane "drugarica"  (Pročitano 5550 puta)
05. Apr 2005, 06:56:09
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kad žena umesto devojke postane "drugarica"

Zamka prijateljstva sa ženom koja vam se dopada jeste nešto u šta muškarci često upadaju. Dok vi svoje ponašanje smatrate zavodničkim, ispostavlja se da ona signale koje joj šaljete tumači na striktno prijateljski način. Ukoliko ste nedavno upoznali žensku osobu do koje vam je stalo i sa kojom ste otpočeli neku vrstu druženja, verovatno biste želeli da produbite svoj odnos sa njom, ali ne želite da ona vaše postupke protumači kao isključivo prijateljske. Igrice ovog tipa uvek su na klizavom terenu i zaista morate biti dobar igrač da biste stvar obavili kako treba. Izdvojili smo nekoliko osnovnih znakova koji ukazuju na to da se vaš odnos razvija u prijateljskom, a ne u romantičnom smeru.

Nema tenzije - nema ni romanse

Žena kojoj je stalo do toga da ostavi na vas dobar utisak verovatno će bar ponekad (ako ne i uvek) biti blago nervozna u vašem prisustvu. Stalno će sebi postavljati pitanja tipa: "Da li mu se sviđam" i "Koji je njegov sledeći potez?" To stvara određenu dozu tenzije i ona neće uvek moći da sakrije tu nervozu. Dakle, ukoliko se ona u vašem društvu oseća totalno opušteno i smireno, to nije nužno dobra stvar.

Ne smeje se vašim šalama

Smisao za humor je često na vrhu liste poželjnih osobina muškaraca. Nasmejati ženu je važna sposobnost čiju vrednost ne treba potcenjivati. Čak i ako nemate smisao za humor, ne znači da ste imuni na to pravilo. Ako joj se dopadate i ukoliko u vama vidi budućeg dečka, smejaće se vašim šalama čak i kad nisu smešne.

Pominje druge žene

Ukoliko počne da vam priča o drugim ženama, pomera pažnju sa sebe. Ako ste na žurki, a ona vam pokaže neku devojku u uglu i kaže: "Slatka je, zar ne?", onda vas verovatno doživljava zaista samo kao prijatelja.

Ne poštuje vaše želje

Kako to da kad god izađete, završite u nekom butiku ili prodavnici cipela? Da li vas uvek vodi u svoj omiljeni kafić? Žena koja je zainteresovana za vas trudiće se da zadovolji i vaša interesovanja, a ne samo svoja.

Drži se podalje od vas u javnosti

Ako joj se ne dopadate, ona će izbegavati sve situacije u kojima bi okolina mogla da pomisli da ste vas dvoje zajedno. U skladu sa tim, izbegavaće klasična "romantična gnezdašca" i mesta na koja izlaze zaljubljeni parovi. Dakle, ukoliko odbije poziv za izlazak na večeru, u bioskop ili kafić, onda vas je verovatno svrstala u kategoriju "drugovi, i samo drugovi". Očigledan dokaz da ste (ne svojom voljom) uleteli u ovu kategoriju je ako ste na nekoj zabavi i ona sistematski izbegava da je prijatelji vide sa vama. Ukoliko je u "stealth" modu, to znači da ne želi da njeno okruženje pomisli kako ima nešto sa vama.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sreca je lepa,uzivajte u njoj....

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 3931
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 
Zena treba da zna da bude i drugarica,i ljubavnica,i zena.
IP sačuvana
social share
Voli ali polako...i ne dozvoli da ljubav uvene...
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Diplomirani Krompir

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 346
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
Uf, kako je neprijatno kada decko koji je super za druzenje
krene da te muva, a ti neces ni u ludilu, a bas ti je ok s njim
da blejis... To je konstantno zongliranje.

Sve vreme se nadas da ce se naloziti na neku drugu ribu,
pa da mu pomazes da je smuva, da svima bude zabavno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


~ Words Are Loaded Pistols ~

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 300
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Motorola L2
Ako riba hoce da bude samo ortak sa vama to znachi da joj se ne svidjash.  Tachka.
Zashto bi odbio nekog ko ti se svidja?  Ne bi.  I ne razumem zashto je ljudima to toliko katastrofalno.
Ja bi radije da mi tip kaze "e nisi moj tip, ne svidjash mi se" nego da me zajebava.  Ako nekog vuchesh za nos, to ne shkodi samo njima nego i vama jer troshite energiju da bi nekom drugom udovoljili.
IP sačuvana
social share


Sometimes I sit and look at life from a different angle,
Dunno if I m God's child or Satan's angel...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hm...Ovu tacku-pominje druge zene-sam licno ponekad koristila kao testicj,a ne zato sto mi se ne dopada...
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
haha ha nasmejah se slatko...
Nema tenzije - nema ni romanse
Ne smeje se vašim šalama
Pominje druge žene
Drži se podalje od vas u javnosti
Ne poštuje vaše želje

hahahaha ako posle ovih signala ne ukapira..jedino da mu se nacrta hahahaha
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Diplomirani Krompir

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 346
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
joj, pinkie, pa ja sam imala kolosalne akcije muvanja od po
godinu-i-pol dana, gde sam/je sve ove, i jos mnoge druge
odbojne akcije iskorictila bas u cilju povecanja tenzije na duze
staze... Doduse, takve veze ne traju duze od nedelju dana
nikada, ali su zato totalno eksplozivne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Hm...Ovu tacku-pominje druge zene-sam licno ponekad koristila kao testicj,a ne zato sto mi se ne dopada...

 Smile takodje...
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


~ Words Are Loaded Pistols ~

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 300
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Motorola L2
Pa kladim se da je 90% devojaka primenjivalo tu taktiku ali ne kad znate da se nekom svidjate.  Mislim nije logichno.  Logichno je koristiti to kad niste sigurni Smiley
IP sačuvana
social share


Sometimes I sit and look at life from a different angle,
Dunno if I m God's child or Satan's angel...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa kladim se da je 90% devojaka primenjivalo tu taktiku ali ne kad znate da se nekom svidjate. Mislim nije logichno. Logichno je koristiti to kad niste sigurni Smiley

treba biti na oprezu...to se zove-ispipavanje terena,a ako polozi test-sledi zatisje i uzivanje
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.