Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:19:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad sudbina umesa prste  (Pročitano 21292 puta)
Ucesnik diskusija


Ja sam ustvari Wolf zarobljen u telu PC_korisnika

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 58
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 8900
E ovo se meni dogodilo prosle godine...
Imam prijatelja iz Vrsca sa kojim sam u kontaktu vec 3 godina,a koga znam sa nekog chata.Cujemo se,dopisujemo ali se nikada nismo upoznali.Ja sam inace iz Leskovca a studiram u Nisu.Svog decka sam upoznala u Nisu,ali se on posle izvesnog vremena preselio u Pozarevac.On cesto boravi u selu kod svoje babe i dede koje je 30tak km udaljeno od Po.
E sad,prica ide odprilike ovako:
Cujem se ja sa prijateljem iz Vs,prica mi on o curi,kako se zaljubio,itd itd ali da ima problem.Cura je otisla na more,pa kod tetke u goste.Sumnja da se tamo ona pomirila sa bivsim deckom.Da skratim pricu,provalim ja,bivsi decko je drug iz sela u kom odlazi moj decko.
Ispricam ja svom drugu iz Vs sve o liku.
Zamislite samo kada je cura dosla sa mora,a decko je ceka sa svim informacijama o "svaleru"
I da joj je rekao odakle sve to zna,mislim da mu ne bi verovala
Njegova prica koju bi prosuo devojci,otprilike bi bila:Rekla mi je drugarica koju ne znam,inace ona je iz Le,trenutno je u Ni,njen decko je ziveo u Ni,sada je u Po.Ali,njegovi baba i deda zive u selu u kome se ti nasla decka,a njen decko je slucajno drug sa tim tvojim i ti mislis da ja u Vs necu saznati...bla bla bla
e ovo je na sitkom!
IP sačuvana
social share
Prodajem kuću na klizištu na periferiji.
P. S. Uskoro u centru.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
E pa da podelim svoju pricu sa vama:

Ekskurzija '98 u madjarsku. Smestili su nas u neki hotel u Pesti. To jetro je bio organizovan odlazak na kinesku pijacu (uzas, ali dobro). Ja zaglavim pod tusem, kazem ortacima iz sobe da kazu razrednoj da stizem za 2 min. Ja sidjem, svi otisli, a ja nemam kljuc, jer su spolja one kugle sto se okrecu a iznutra kljuc ne treba. Pogadjate, kreteni su odneli kljuc sa sobom.

Posto sam jos uvek bio pri parama, odlucim da ih stignem, tako sto cu uzeti taksi. Ali problem je sporazumevanje na engleskom (ko je isao u Madj. zna o cemu pricam , mada se do danas mozda nesto i promenilo). Kazem zeni na recepciji da zove taksi, i da mu kaze gde idem). Dodje taksi, ja udje, ponovi mu na engleskom gde idem (za svaki slucaj), on me kao razume, i odveze me u Tesco trzni centar. Puknem pare, obidjem sve uzduz i popreko, pa odlucim da odem u centar, jer ce ih ostaviti sve tamo kada zavrse sa pijacom. Probam da idem prevozom, da ustedim, ali me opet strucnjaci za engleski nasankase. Srecom sam dosao nekako do metro, neko mi jedva objasni kako da stignem do centra.

Kada sam usao u metro setim se da sam mozda i pogresio. Metro dele na zeleni i zuti. Usao sam u zeleni, a onda se setio da je razlika samo u liniji koja ide preko vagona, a tu boju nisam video. Vise ne znam gde cu da zaglavim.

Odlucim da pitam nekoga u metrou, kad ulazi u metro lik koji mi deluje poznato, ali mislim da sam se istripovao onako smoren. Zapocnemo spiku na engleskom (sto me je zacudilo), objasni mi gde da sidjem (on silazi na istoj stanici). nastavimo spiku uz pokretne stepenice, kada smo izasli iz metro, a u jednom trenutku me on pita odakle sam. Kazem iz srbije, a lik me pita "pa sto pricamo engleski?". Lik ima babu zgradu pored moje, ali dolazi jednom u 2-3 godine na par dana, odatle mi je bio poznat. Objasnim mu sta mi se izdesavalo, on kaze ajde sa mnom, i na kraju smo zaglavili sa jos jednim likom iz zemuna i ukraincem Viktorom, kod istog na gajbi u Budimu.

Ekstra sam se proveo i izezao sa njima, odvalili smo se od alkohola, i to mi je jedan od najludjih dozivljaja u zivotu. naravno, gubi draz kada se prepricava, mora se doziveti.

P.S. Vratim se uvece u hotel a ortakinje mi kazu:"Nemas pojma sta si propustio, kod Kineza ima sta hoces skoro za dzabe". Ko je sta propustio, ostavljam vama na procenu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Sony 
Davne jedne godine, koju ne pominjem iz metuzalemskih razloga, bila je jedna subota i 25. januara. Upoznao sam te subote jednu divnu djevojku od 17 godina, iz G(u Bosni), u jednom selu nedaleko od moga. Među nama se dogodila neka čudna privlačnost, nastavili smo da kontaktiramo putem pisama, ali se čitava idila ipak okončala razlazom, prvenstveno zbog udaljenosti. Prestali smo i da se dopisujemo, a meni je pod rebrima ostao jedan bolan ožiljak.
Četiri godine kasnije, opet u januaru, krenem s prijateljem u isto selo na igranku i usput mu kažem: ''Osjećam pod rebrima da ću večeras sresti nekog koga nisam vidio četiri godine i za kim žudim čitavo to vrijeme''. Ispričam mu onda događaj od prije četiri godine, a on će meni: ''Lupetaš, a znam inače da boluješ od potrebe da ti se događaju čuda. Ali, čuda nema i potraži prvo dobro žensko kad tamo dođemo''.

Ušli smo u salu za igranke, u kojoj je još u toku bilo prikazivanje nekog igranog filma. Kako se film privodio kraju, mi smo, provlačeći se kroz gužvu (stajalo se, nije bilo puno mjesta za sjedenje) stigli do nekog dijela sale gje smo se mogli prisloniti uz zid i biti okrenuti čitavom prostoru. Film se završio, upalilo se svjetlo i istom trenutku moj pogled je ostao prikovan na moju D od prije četiri godine! Ništa se u licu promijenila nije osim što je djelovalo zrelije. Ali, snage nisam imao da joj priđem. Noge su mi klecale, mnogo je vremena prošlo i nisam znao u kakvom je ona položaju, s kim je, ima li obaveza prema kome. Stajao sam nijem i uzdrhtao, a odnekle se pojavi njena rođaka, priđe mi kaže: ''Neko tvoj je u sali i čeka da dođeš!''

Poletio sam...ili bar mislio da me neko ponese iznad glava svih onih ljudi u sali. Prišao sam D, prilično smeteno je pozdravio i odmah primijetio da je ojačala, da je nabubrila, da je žena, da nema više one krhkosti od prije četiri godine kada sam morao da vodim računa da je ne slomim ispod jedne vrbe, u snježnoj prtini... kada sam morao da pazim... ''Čitave četiri godine mislim o tebi, čujem mnogo o tebi od drugih ljudi, vidim da te i štampa prati, vidim da si postao poznat. A ja sam ćutala, nisam smjela da ti se javim, misleći da je neko već duboko u tvom životu. Nemam nikoga, kad sam stigla juče ovdje kod rodbine, pitala sam odmah za tebe. Rekli su mi da si i dalje svake subote gost ove sale, ali da te nisu vidjeli ni sa jednom djevojkom, nikada...Zar je moguće?''

''Sve je moguće, srce moje malo!'' I ispričam joj o čemu sam sa prijateljem razgovarao na putu ovamo. Pošle su joj suze na oči. Nismo više ni minuta ostali sali. Otišli smo u svoju prvu veliku noć, od koje mi i danas, nakon velikog niza godina, drhte damari. Trajala je ta naša luda strast nekih četiri mjeseca, na raznim mjestima. I o braku smo razgovarali. Umiješali su se u čitavu stvar njeni roditelji, na veoma ružan i za mene ponižavajući način. Ona je mnogo zavisila od njih i tako je silom konzervativnih zakona otišla za čovjeka koji je petnaest godina od nje bio stariji. I ja sam se iste godine oženio, upravo djevojkom iz istog sela u kojem su nju upoznao. Ne mogu reći da mi je bilo loše u braku (dok je trajao), imam dva krasna sina...ali, D. onu meni suđenu i otetu više nikad nisam našao. A da je bila suđena, bila je. Još sam uvjeren da ću je negdje sresti, sa injem u kosi...

Mnogo tuzno svenemiri.

Meni se takodje desavalo dosta cudnih dogadjaja.A evo jedan svez,kad su se price svele na upoznavanje devojaka-momaka,evo jos jedne.
Beer fest,gomila ljudi.To vece sam se nasao sa ortakom kod weifertovog standa.Cim sam stigao,ucini mi se da sam u gomili,nedaleko od nas ugledao jedno poznato lice,ustvari oci,koje su neverovatno upadljive.Kako je vece odmicalo,ja sam sve vishe piljio u nju pokusavajuci da se setim,tako da je primetila...Ok,nisam imao dovoljno hrabrosti prici joj,propala je priilika da saznam nesto vise.Na zatvaranju festivala,opet kod istog standa,ugledao sam nju.Ovog puta bila je i sestra samnom,njoj se devojka takodje ucinila poznatom.Ok nista cudno.Ljudi se okupljaju svako vece na istom mestu.Proslo je desetak dana od festivala,i ja sam sa sestrom otisao do babe i dede u jedno selo u Sremu.Izasao sam sa drustvom odatle u susedno selo,i u jednom kaficu naleteo na.pogadjate koga.Nju naravno.Odmah je prisla mojoj sestri,i pitala je da li smo bili na beer festu.Nisam verovao.Elem,najcudnije od svega je to sto mi je ona i od ranije bila poznata.Kroz pricu to vece,saznao sam da radi u administraciji u jenom gradu takodje u Sremu.Tada sam shvatio,odakle mi je poznata.Ipak sam je video jednom i to na njenom radnom mestu,pre nekih sest meseci.Naravno isao sam tada sa sestrom da overava neke knjizice,odatle je i njoj bila poznata...
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Otisla na studije.
Po faxu se mota tip,onako izgleda normalan,ja brucos,odrasla sa dva brata,uvjek okruzena muskim drustvom,puna povjerenja u muskarce....
Uspostavio tip kontakt samnom,sasvim normalan kontakt,ali zvali su ga XXXXX...nisam razmisljala o nadimku...
Jedne zimske noci,kad sam se vracala od prijateljice,spremale ispit,cvokotala od zime,iskoci odnegkud on Smile

Hajde samnom molim te ,moram kod druga po knjigu,neda mi njegov otac da se druzimo,pa kao ja mu trebam,ja kazem zima mi,zurim kuci,cula pocinju da rade..al on uporan,evo ti moja jakna,moli me,moli,prelazim ulicu sa njim,priblizavam se zgradi sa olukom,odjednom mi se cini nesto puno mracno mjesto...u sekundu,pokusavam da uteknem,nevjerovatno,kakve je reflekse imao...zgrabi me,ja se uhvatila za oluk,otrgnuo me i odveo u mrak...
Plasljiva nisam al ipak me uhvatio strah,neznam je li lud,ako je normalan,nema problema,ali da li je
 Smile
A opet nemogu da vjerujem da bi se normalan covjek tako ponasao,zgodan,sasvim ok izgleda... Smile
Poslije nekoliko hm,trenutaka,neznam koliko je to trajalo...moje opiranje....odgurnu me on i rece,znas,ti me uopste ne uzbudjujes Smile
E sad se on prepao,da ga ja ne prijavim,izgleda da nije bio bas sasvim lud,pa poceo ako ti ista zatreb au zivotu itd itd...
Odoh ja,tresla se svu noc,jos zivjela u prizemlju,rekoh uskocice mi kroz prozor.

I tako prolazi vrijeme,promjenim ja stan,zivim tu,tako mozda  mjesec,cujem jedno vece,tuca neka ispod mene u stanu,povracanje,urnebes...Pitam gazdaricu,o cemu se radi,ona kaze ma nista to je uobicajeno XXXX tuce zenu.
 [smilie=9.gif]
E sada moga straha,sada sam na petom spratu,sto ako ga sretnem u liftu
 Frisko107 bicu mrtva...

Nikada ga nisam srela,ne dok sam zivjela u toj zgradi,jesam kasnije,al sam imala zastitu
 [smilie=frisko61.gif]
A da vam je samo znati,gdje je radio...kuku nama ponekad
ajd,popimo u to ime po jednu,pa sa srecom da se vasim sestrama,curama nikad ne desi nesto slicno 3
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
uuh, brate, znam ja mnoogo takvih situacija... ali najbolja je bila u kampu...

ja sam '99 godine, leto pre polaska u prvi osnovne, bila sa schwecom na kosmaju. tu sam upoznala jednu isidoru s kojom sam se uortachila u minuti. posle toga nismo ostale u kontaktu. 2003 god ja sam prvi put otishla u jevrejski kamp Lauder, i kada su nas rasporedjivali po sobama, ja zavrshim sa isidorom. ja se nisam u trenutku setila(i njoj je bio prvi put u kampu). i tako, nas dve se ponovo uortachimo. i prichamo mi jednom o putovanjima, ja joj se zagledam u facu i setim se kosmaja. pitam je ja jel ona bila tamo '99 godine, i ispostavi se da jeste. ali posle sam otkrila da je postala fuksica, pa sam prestala da se druzim s njom...
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Kad svi misle isto-niko ne misli dovoljno

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi su neverovatni, jer shetaju bash tamo gde im "nije mesto"

Ostala sam produzeno raditi i poshto nisam imala prevoz (firma udaljena od grada 13 km) ponudi se jedan od izvodjacha radova da me preveze do kuce. Znam choveka iz vidjenja. Znam mu ime i nishta vishe. Pricha chovek kako mu je pun (biiiip) terena, kako mu nedostaje porodica (bio iz sasvim 10.grada). Elem...na 5., 6. km od firme, na putu, u susret dolazi vozilo sa registracijom njegovog grada...Kochenjeeeeeee...obostrano...Chovek mi se izvinjava...Iz "suprotnog" vozila izlazi rasna plavusha (ja sam crnka Smile)Shvatih  po njihovoj glasnoj konverzaciji da mu je to supruga...prilazi besno vratima gde sedim, otvara ih zustro i mene za ruku...hahaha...i viche iz sveg glasa "Ovo li je tvoj PREKOVREMENI rad?". Naravno, ne budem lena ni ja, izadjem iz vozila i hrabro rekoh "Nastavicu peshke, a vi se j...". Ne znam kraj njihove priche, osim da vishe nisam vidjala TERENCA... (Ko zna, mozda im se rasturio brak) BZVZ
IP sačuvana
social share
enter
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:19:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.