Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:07:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad sudbina umesa prste  (Pročitano 21293 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 414
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E ovo se meni dogodilo prosle godine...
Imam prijatelja iz Vrsca sa kojim sam u kontaktu vec 3 godina,a koga znam sa nekog chata.Cujemo se,dopisujemo ali se nikada nismo upoznali.Ja sam inace iz Leskovca a studiram u Nisu.Svog decka sam upoznala u Nisu,ali se on posle izvesnog vremena preselio u Pozarevac.On cesto boravi u selu kod svoje babe i dede koje je 30tak km udaljeno od Po.
E sad,prica ide odprilike ovako:
Cujem se ja sa prijateljem iz Vs,prica mi on o curi,kako se zaljubio,itd itd ali da ima problem.Cura je otisla na more,pa kod tetke u goste.Sumnja da se tamo ona pomirila sa bivsim deckom.Da skratim pricu,provalim ja,bivsi decko je drug iz sela u kom odlazi moj decko.
Ispricam ja svom drugu iz Vs sve o liku.
Zamislite samo kada je cura dosla sa mora,a decko je ceka sa svim informacijama o "svaleru"
I da joj je rekao odakle sve to zna,mislim da mu ne bi verovala
Njegova prica koju bi prosuo devojci,otprilike bi bila:Rekla mi je drugarica koju ne znam,inace ona je iz Le,trenutno je u Ni,njen decko je ziveo u Ni,sada je u Po.Ali,njegovi baba i deda zive u selu u kome se ti nasla decka,a njen decko je slucajno drug sa tim tvojim i ti mislis da ja u Vs necu saznati...bla bla bla
« Poslednja izmena: 03. Mar 2006, 23:31:29 od Miladinka »
IP sačuvana
social share
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I do my own stunts.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1510
Zastava Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia e75, n97
Uh..Moram priznati da si me izgubila negdje poslije mora i gostima kod tetke,al nema veze... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 414
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
O tome ti pricam...Mislim,sta reci  Smile
IP sačuvana
social share
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6
Posto sam postavio topic ajde da ga malo zivnem...
Moja lepsa polovina i ja godinama smo se mucili da napravimo klinca i nista. Prosli sve lekare, navodno sve u redu, opste mesto je vec postalo ono "ma sve je to iz glave". Ne znajuci vise sta da radimo, odlucimo na kraju da, ako bas ne moze drugacije, usvojimo dete jer smo oboje zeleli da budemo roditelji, pa uredno obavestimo rodbinu i prijatelje o toj odluci i krenemo lagano da se raspitujemo o proceduri. Posto je odluka vec bila doneta odemo proletos na par dana do Beca, za Uskrs, da se malo castimo. Naravno, predpostavljam da vec slutite nastavak - vratimo se sa bebicom - devet meseci kasnije rodio se mali Vuk.
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


L'ame n'a pas de sexe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 6769
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson Xperia mini
 :floating:  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Вера у радост готово је иста као и сама радост.

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 11175
Zastava Zeljena...
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
Nokia 6101
 Smile  Smile  Smile
dreadnot

Moji kumovi su prosli nesto slicno, dobili su sina kada su usvojili prelepu devojcicu Smile Smile
IP sačuvana
social share
Усамљеност није у томе што смо сами, него у томе што не постоји ништа за чим чезнемо.

Nemoj traziti ljubav. Trazi i razbi sve barijere u sebi koje si izgradio protiv nje.

Не показујемо своју величину кад се нађемо у једној крајности, него кад одједном додирнемо две.

У великим стварима људи се показују онаквима какви би хтели да буду, а у малим онаквим какви јесу.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Dr.Dooby

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 1100
Da vidite ovo jednog dana meni zvoni telefon ja se javim neko mi kaze sutra tacno u 13:00 h da si ispred
zgrade i spusti slusalicu.Ja sutra izadjem tacno u 13:00 h kad vidim puno naroda niko nije stao da me ceka
ja pitam jednog pa pitam drugog pa pitam treceg,ono nista.Kad meni zvoni mobilni telefon ja se javim
on mi kaze
Vrati se kuci uzni pare dodji u loto i kupi srecku od 30 din. 7 po redu kad brojis od nazad ja sve to uradim
i kada sam ogrebao srecku ima i sta da sam video dobio sam 5.000 hiljada din. bio sam presrecan zbog
toga.Ali i dan danas neznam koje to bio jer je zvao sa skrivenog broja.I tako sam ja za dzabe dobio 5.000 din.

IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Nepoznat
Browser
Nokia3595 1.0
Type that in english please
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 571
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Davne jedne godine, koju ne pominjem iz metuzalemskih razloga, bila je jedna subota i 25. januara. Upoznao sam te subote jednu divnu djevojku od 17 godina, iz G(u Bosni), u jednom selu nedaleko od moga. Među nama se dogodila neka čudna privlačnost, nastavili smo da kontaktiramo putem pisama, ali se čitava idila ipak okončala razlazom, prvenstveno zbog udaljenosti. Prestali smo i da se dopisujemo, a meni je pod rebrima ostao jedan bolan ožiljak.
Četiri godine kasnije, opet u januaru, krenem s prijateljem u isto selo na igranku i usput mu kažem: ''Osjećam pod rebrima da ću večeras sresti nekog koga nisam vidio četiri godine i za kim žudim čitavo to vrijeme''. Ispričam mu onda događaj od prije četiri godine, a on će meni: ''Lupetaš, a znam inače da boluješ od potrebe da ti se događaju čuda. Ali, čuda nema i potraži prvo dobro žensko kad tamo dođemo''.

Ušli smo u salu za igranke, u kojoj je još u toku bilo prikazivanje nekog igranog filma. Kako se film privodio kraju, mi smo, provlačeći se kroz gužvu (stajalo se, nije bilo puno mjesta za sjedenje) stigli do nekog dijela sale gje smo se mogli prisloniti uz zid i biti okrenuti čitavom prostoru. Film se završio, upalilo se svjetlo i istom trenutku moj pogled je ostao prikovan na moju D od prije četiri godine! Ništa se u licu promijenila nije osim što je djelovalo zrelije. Ali, snage nisam imao da joj priđem. Noge su mi klecale, mnogo je vremena prošlo i nisam znao u kakvom je ona položaju, s kim je, ima li obaveza prema kome. Stajao sam nijem i uzdrhtao, a odnekle se pojavi njena rođaka, priđe mi kaže: ''Neko tvoj je u sali i čeka da dođeš!''

Poletio sam...ili bar mislio da me neko ponese iznad glava svih onih ljudi u sali. Prišao sam D, prilično smeteno je pozdravio i odmah primijetio da je ojačala, da je nabubrila, da je žena, da nema više one krhkosti od prije četiri godine kada sam morao da vodim računa da je ne slomim ispod jedne vrbe, u snježnoj prtini... kada sam morao da pazim... ''Čitave četiri godine mislim o tebi, čujem mnogo o tebi od drugih ljudi, vidim da te i štampa prati, vidim da si postao poznat. A ja sam ćutala, nisam smjela da ti se javim, misleći da je neko već duboko u tvom životu. Nemam nikoga, kad sam stigla juče ovdje kod rodbine, pitala sam odmah za tebe. Rekli su mi da si i dalje svake subote gost ove sale, ali da te nisu vidjeli ni sa jednom djevojkom, nikada...Zar je moguće?''

''Sve je moguće, srce moje malo!'' I ispričam joj o čemu sam sa prijateljem razgovarao na putu ovamo. Pošle su joj suze na oči. Nismo više ni minuta ostali sali. Otišli smo u svoju prvu veliku noć, od koje mi i danas, nakon velikog niza godina, drhte damari. Trajala je ta naša luda strast nekih četiri mjeseca, na raznim mjestima. I o braku smo razgovarali. Umiješali su se u čitavu stvar njeni roditelji, na veoma ružan i za mene ponižavajući način. Ona je mnogo zavisila od njih i tako je silom konzervativnih zakona otišla za čovjeka koji je petnaest godina od nje bio stariji. I ja sam se iste godine oženio, upravo djevojkom iz istog sela u kojem su nju upoznao. Ne mogu reći da mi je bilo loše u braku (dok je trajao), imam dva krasna sina...ali, D. onu meni suđenu i otetu više nikad nisam našao. A da je bila suđena, bila je. Još sam uvjeren da ću je negdje sresti, sa injem u kosi...
IP sačuvana
social share
Sve što nije napisano nije ni postojalo, a i ono što je napiano nije u svemu postojalo onako kako je napisano.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Вера у радост готово је иста као и сама радост.

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 11175
Zastava Zeljena...
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
Nokia 6101
 Smile
IP sačuvana
social share
Усамљеност није у томе што смо сами, него у томе што не постоји ништа за чим чезнемо.

Nemoj traziti ljubav. Trazi i razbi sve barijere u sebi koje si izgradio protiv nje.

Не показујемо своју величину кад се нађемо у једној крајности, него кад одједном додирнемо две.

У великим стварима људи се показују онаквима какви би хтели да буду, а у малим онаквим какви јесу.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:07:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.