Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:10:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad muskarac kaze "Ne"?  (Pročitano 31285 puta)
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
ne nego Sf ima tu logiku super to je on rekao , procitaj njegov odgovor.
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
ja se slazem sa Akkiem ali sa Sf nikako
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovaj.. mislim da je to totalno pogresan koncept...
Mozda 99% muskaraca 99% svog vremena izgleda u fazonu "Oh! Yeah! Hit me baby one more time!'... sto se vidi iz prilozenog...  ali oni isto imaju osecanja.. Verovali ili ne.. tesko je to poverovati, ali sto budes starija ukapiraces to...  Smile
Elem, znaci oni odbijaju iz istih razloga kao i zene... umor, depresija, bezvoljnost, prezasicenost...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne shvatas, poentu, al to i nije tako bitno.
Vec sam rekao, ko moze da shvati shvatice, ko ne moze da shvati moze samo da osudjuje, a za to me i onako savrseno briga.
Deca nazalost, uglavnom dolaze kao proizvod greske. Kao i vecina posledica ne promisljenih postupaka.
Dete rodjeno iz ljubavi uvek ce imati jedan kvalitet vise u zivotu od onoga koje je neko slucajno "zakacio".
A sto se citanja tice, procitaj ti jos jednom.. pa jos jednom  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
ne nego Sf ima tu logiku super to je on rekao , procitaj njegov odgovor.
evo citam njegov odgovor i ja ne vidim da je logicno to sto si ti napisala... sem ako ne uzmes bas bukvalno, ali opet kad covek kaze da sa osobom koju voli moze samo da vodi ljubav onda to ipak znaci i da ne bi napumpao neku cisto da bi napravio potomstvo...
a vezano za vodjenje ljubavi u braku, pa sigurno je da netje ozeniti nekog koga ne voli... to niko pametan ne bi uradio...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja uopste ne ulazim u to kako ce i da li ce mene neko da razume...
Kad mi je trebalo da se izivim, ja sam se iziveo za trojicu i sad imam taj luksuz da nisam opterecen i da mogu da biram.
Sto se to mozda ranije u mom zivotu desilo, nego sto se kod drugih desi.. i ranije sam poceo.. i intenzivnije sam to radio.. i sasvim mi je lepo danas kad nisam opterecen da naskocim na sve sto ima duzu kosu a krace krzno i podseca na zensko

Ne zanima me cista razmena telesnih tecnosti, ne treba mi to.. jednostavno, prevazisao.
Ono sto me zanima, ne zove se tako... ne podrazumeva kondicione treninge, strategiju oko zauzimanja polozaja, rasprave, nagovaranja...
Podrazumeva samo:
1. Apsolutno verovanje.
2. Razumevanje.
3. Ljubav.

A kako ce ko da ga zove, i kako ce na to da gleda.. svejedno mi je.
I da li ce neko da shvati razliku izmedju "puke razmene tecnosti" i neceg jaceg lepseg i dubljeg sto ce takodje podrazumevati i taj elemenat, ali ne kao osnovni i najvazniji, vec samo kao jedan mali deo u necem daleko vecem.... takodje mi je svejedno

Umetnik zna kad da pocne i kad da zavrsi, sta je kompletno a sta je nedovrseno.. Zato se 2 slicna crteza 2 razlicite osobe nikad nece poklapati u svemu... svako ce naci neke druge stvari koje ce biti vazne i vredne isticanja
Svako ima pravo da zivi onako kako zeli, i da uziva u onome sto mu prija... ne moramo svi traziti i zeleti isto.
« Poslednja izmena: 15. Sep 2005, 03:46:13 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
da se vratimo na temu,kazem "Ne" kada sam veoma umoran i kada sam iznerviran....neznam kako stoje stvari kod drugih ali ponekad neka sr*nja mogu tako da mi ga spuste,a inace sam velika paljevina i ponosan sam na to (ne u smislu da ga prebrzo s*rsim,vec se mnogo lako napalim)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Iz istih razloga kao i kod zena, i muskarcima se desava da (ponekad) kazu NE.
Devojku sa kojom sam u vezi relativno kratko i koja mi se bas svidja, najverovatnije necu odbiti. S druge strane, u ozbiljnijoj i duzoj vezi, vrlo je moguce da se desi (tj. desava se). Razlozi - umor, neraspolozenje, "prosti" nedostatak zelje (mada ovo devojke znaju vrlo dobro da promene), utakmica ili film na TVu, dobro zezanje sa ortacima...
Dakle, razloga ima milion (kao i kod zena), s tim da se muskarci mnogo redje pozivaju na njih od zena.

btw, Anja_85, sto te ovo zanima? Iskustvo ili radoznalost?  Smile
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
ma onako , cisto informativno , forum.... teme....  Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
@anea
true, true
samo si zaboravila kada mi se devojka ne svidja nema sanse, ali ako je onako nesto izmedju lepa ni tamo ni ovamo normalno i da ima telo bar ok, onda moze da se desi bar iz radoznalosti ako nista drugo  Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:10:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.