Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:13:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad ljubav zamre nakon prevare  (Pročitano 4088 puta)
23. Apr 2007, 09:41:51
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Kad ljubav zamre nakon prevare

Jedna od najbolnijih stvari koje se mogu desiti u ljubavnoj vezi jeste da vas dečko ili devojka prevare. Neko bi nakon prevare odmah raskinuo, ali ima i onih koji pokušavaju da oproste i da nastave vezu - samo što to uopšte ne ide lako, uz svu dobru volju i dečka i devojke, jer se može desiti da je ljubav prevarene osobe zamrla.

Ima onih koji ne razumeju kako se može nastaviti veza posle prevare (kao što ima i onih koji jednostavno ne shvataju zbog čega bi prevara bila neki veliki problem) - jer, kad vas neko prevari, uništava se poverenje koje postoji između vas dvoje, a ako nema poverenja, kako može da bude prave veze? Pa, ako nekog mnogo volite, i ta osoba vas prevari, a onda vam deluje kao da se iskreno kaje i svim silama se trudi da ponovo zadobije vaše poverenje, možete biti voljni da pružite drugu šansu. Samo što to ne ide lako.

Kad ste na taj način povređeni, teško vam je da toj osobi ponovo verujete i budete opušteni pored nje. Pokušavate, ali se, najčešće kad dođe do seksa, pokaže da baš i ne ide; recimo, jednostavno niste u stanju da vodite ljubav (na primer, devojka ne može da se opusti dovoljno za vođenje ljubavi, ili dečko ne može da postigne ili održi punu erekciju, ili ne može da je postigne uopšte...). Ljubav je u vama zamrla kad ste na tako grub način povređeni, i na to gašenje emocija reagujete i fizički.

Da li to znači da je nakon prevare nemoguće nastaviti vezu? Ne, ali nije moguće nastaviti tamo gde ste stali, pretvarati se da se ništa nije desilo - jer se jeste desilo nešto veoma veliko i bolno i loše. U ovakvoj situaciji, ako želite da pokušate da sačuvate vezu, mnogo je efikasnije probati da je ponovo počnete, dakle, da se ne ponašate kao par koji je već neko vreme u vezi, već kao par koji je tek počeo da izlazi. Upoznajte se ponovo i tada će se možda i vaša ljubav ponovo probuditi.

A ako ni to ne uspe? To znači da je s vašom vezom gotovo. Ma koliko se onaj ko je prevario kajao, ako ono drugo nakon toga više ne može da ga/je voli, vezi je kraj, jer je za vezu neophodno da vole oboje.

Za one kojima je potrebno ovo reći: najbolje je ne prevariti. Ljubav može da zamre i iz drugih razloga, ne samo zbog prevare, ali prevara nikada nije rešenje, a još je manje prihvatljiva kao hir.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
SF danas je malo onih koji ne varaju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
nema nastavka veze posle prevare...sve da je na tri oka ispao  Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Life is a bitch, and then you Die...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 433
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Sagem 6070
kad jednom nekom noz u ledja... nema popravnog  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mnogooooo dobra. . . . .

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
i ako se nastavi nikada nije ono staro..zato ako varate varajte pametno..ali koliko vidim danas svi varaju..pomodarstvo..
Ja sam licno protiv prevare,i ja sam bila prevarena i to me i danas boli i nikada nisam prevarila...trudila sam se uvek da se cuvam za muskarca sa kojim sam u vezi.Pravicnije mi je bilo da ga ostavim,da se razidjemo pa da budem sa kim zelim...
Ali ljubav umre nakon prevare,ali sujeta ne... Smile
IP sačuvana
social share
Mudra zena ne kaze sve sto misli,ali misli sve sto kaze...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Life is a bitch, and then you Die...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 433
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Sagem 6070
i ako se nastavi nikada nije ono staro..zato ako varate varajte pametno..ali koliko vidim danas svi varaju..pomodarstvo..
Ja sam licno protiv prevare,i ja sam bila prevarena i to me i danas boli i nikada nisam prevarila...trudila sam se uvek da se cuvam za muskarca sa kojim sam u vezi.Pravicnije mi je bilo da ga ostavim,da se razidjemo pa da budem sa kim zelim...
Ali ljubav umre nakon prevare,ali sujeta ne... Smile

znam kako je... jos uvek mi je onaj noz u ledjima... kao sto rece, sujeta/ponos ne umire...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja znam drugačiju priču i ima happy end i puno ljubavi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Life is a bitch, and then you Die...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 433
Zastava Usa
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Sagem 6070
uvek ima svakakvih primera i bas svega... neko je vec spomenuo: pomodarstvo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uvek ima svakakvih primera i bas svega... neko je vec spomenuo: pomodarstvo
glupost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mnogooooo dobra. . . . .

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Zasto glupost...ja ne mogu zaboraviti prevaru..oprostiti mogu ali zaboraviti Nikada!!!
IP sačuvana
social share
Mudra zena ne kaze sve sto misli,ali misli sve sto kaze...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:13:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.