Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 04. Maj 2024, 22:23:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad će on da pozove?  (Pročitano 3633 puta)
12. Sep 2008, 08:59:52
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Pitanje iz naslova je mnogo koja devojka postavila sebi. Upozna negde nekog dečka, super pričaju, sve bude lepo, da mu svoj broj telefona, i onda on nikako da pozove. Tu nastaje prava agonija, kad ni same niste sigurne šta da mislite.

Ako vam se dečko mnogo dopao, oduševile ste se njime, bićete vrlo sklone tome da ga mentalno opravdavate i smišljate različite razloge zašto vas još uvek nije zvao niti vam poslao poruku (ovde, naravno, govorimo o situaciji kad se ne radi o momku koga imate priliku da viđate svaki dan, nego, recimo, o nekome s kime ste se upoznale na žurci ili u diskoteci). Desilo mu se ovo, desilo mu se ono, sigurno ima problema, javiće vam se čim bude mogao... Ne baš.

Ukoliko ste se stvarno dopale tom dečku, on neće čekati duže od dva-tri dana da vam makar pošalje poruku. Budimo realni: šta god da se dešava u njegovom životu (ako isključimo da su ga kidnapovali vanzemaljci i odveli na svoju planetu, pa nema mogućnost da vam se javi), može da odvoji minut vremena da bar pošalje poruku. "Frka mi je, javiću ti se čim budem mogao" - koliko je vremena potrebno da se otkuca i pošalje ta poruka, sa svog ili tuđeg mobilnog?

A šta ako je izgubio vaš broj? Ne živite u različitim državama; ako mu je stalo da vas nađe, naći će vas. A ako je izgubio vaš broj i ima neke ozbiljne probleme? Pa, nije apsolutno nemoguće da je takav baksuz, ali svesne ste da je to samo izmišljanje izgovora, zar ne?

Mada nije apsolutno nemoguće da je stvarno zainteresovan a imao je seriju baksuzluka pa nije uspeo da vam se javi, zaista nije verovatno da se radi o tome. Ukoliko vam se ne javi u roku od dva-tri dana, vrlo je verovatno da nije zainteresovan, a ako nedelju dana prođe, možete da budete prilično sigurne da vas ne uzima ozbiljno i da će, ako vam se javi, to biti jer mu je dosadno pa okreće sve brojeve ženskih osoba koje ima, u nadi da će neka od njih biti raspoložena za malo lake i neobavezne zabave.

Naravno, ako baš čeznete da ga čujete i da saznate da li ga zanimate, možete i vi njega da pozovete.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
ako baš čeznete da ga čujete i da saznate da li ga zanimate, možete i vi njega da pozovete.

ovo najpre,  a  mislim da je u danasnje  vreme   totalno  nebitno ko ce da ucini prvi ili drugi  korak ..
« Poslednja izmena: 12. Sep 2008, 19:53:21 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Nazovite prvi, ili pustite poruku, nije smrtonosno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Nazovite prvi, ili pustite poruku, nije smrtonosno  Smile
Ako si ponosan, ne da je smrtonosno nego je uber smrtonosno  Smile

* sad ozbiljno; nije bitno ko ce koga nazvati, ali ako je rekao: 'nazvacu te', onda bih ocekivala da nazove .. malo je kretenski da ti se neko svidja, a da zaboravis da ga nazoves pet dana
« Poslednja izmena: 12. Sep 2008, 19:53:47 od cesarica18 »
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Jebiga, il' ces da budes zaljubljen ili ponosan, treceg nema, samo treba da se odlucis - zajedno ne moze ((:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



ja ne cekam nikada da me pozovu - uvek zovem prva  ...mozda  je  decko  nesiguran ili sramezljiv , a  svidjam mu se   do bola  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Jebiga, il' ces da budes zaljubljen ili ponosan, treceg nema, samo treba da se odlucis - zajedno ne moze ((:
Doza ponosa uvijek postoji, u to sam se licno uvjerila.
A i ovdje se ne radi u ponosu ( sto se tice mog prethodnog posta ), vec o principu, odgovornosti, sta god. Nismo se jos smuvali, on kao 'nazvacu te' i ne nazove te pet dana, ne cimne te, ne posalje poruku, a kao zainteresovan je.
Pa ne znam koji to tako stresan i time consuming posao trebas raditi da nemas vremena za poziv.
Ja te stvari gledam, na pocetku pogotovo.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
i ne nazove te pet dana, ne cimne te, ne posalje poruku, a kao zainteresovan je.

Pa onda to ide u istom smeru, ne zoves ni ti 5 dana ni on, krivica je obostrana, a neko mora preuzeti inicijativu dati zeleno svetlo, posle sve ide lakse. (:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Ако те не назове, а рекао је да ће звати, можеш да тражиш другог.
Ако се после ипак јави, утолико горе по њега.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



  devojke  , jel  moze neko da  mi kaze  gde  pise da  ''on ''mora tebe da pozove ??...milsim , lepo je biti  dama i   viteski je biti  muskarac i   uzeti
  stvar u svoje ruke ,  ali  milsim  da  i  oni  vole  kad  mi  ucinimo  prvi korak ??  ...ili se  varam ?
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 04. Maj 2024, 22:23:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.