Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Kog kablovskog operatera koristite?
SBB
Ikom
Radijus Vektor
PTT
Drugi, lokalni provider
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kablovski internet u Srbiji - Pitanja, problemi, saveti  (Pročitano 390513 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1063
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Da li ima neko iskustvo sa KBC netom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
  sbb daje novim korisnicima da prva 4 meseca pretplatu za dinar a starim da placaju 4 meseca po staroj ceni.....nije fer  Smile ok,postujem ja to marketing,treba sveze krvi i sve to kapiram ali ovako ljudi koji su preko 4-5 godina u sbb ne dobijaju bas nista.....cak ni promo otvorene kanale za tih 4 meseca ne daju....sramota!!!  Smile Smile Smile

Ima nas koji smo i preko 10 godina kod njih.....  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
LG Nexus 5
Imam obicnu kablovsku, a prijatelj mi je poklonio Cisco 4682DVB risiver od sbb-a, e sad zanima me da li bi ja prikljucenjem tog risivera na moju kablovsku dobio sve isto kao da imam pretplatu na d3 paket, tj posto je njihov risiver da li dobijam isto kao da sam redovno uzeo kod njih ? Da li ima poente da pokusavam nesto sa tim ili da lepo uzmem paket regularno? pozdrav i hvala na odgovorima  :D

Ako taj prijatelj placa pakete za d3 televiziju, mozes da koristis uredjaj. Ako odavno ne placa, ne mozes da gledas dok ne platis.


  sbb daje novim korisnicima da prva 4 meseca pretplatu za dinar a starim da placaju 4 meseca po staroj ceni.....nije fer  Smile ok,postujem ja to marketing,treba sveze krvi i sve to kapiram ali ovako ljudi koji su preko 4-5 godina u sbb ne dobijaju bas nista.....cak ni promo otvorene kanale za tih 4 meseca ne daju....sramota!!!  Smile Smile Smile

Ima nas koji smo i preko 10 godina kod njih.....  Smile  Smile

Kako nista? Pa svi su dobili brzi internet po ceni starijih paketa.

Ja sam korisnik 063, jedno 16 godina pa nista nisam dobio, a svako malo akcije za nove korisnike. Zato se i navede "za nove korisnike". I uvek postoji resenje. Raskinete obojica ugovor, pa za 5 dana potpisete novi i eto 4 meseca fraj, sve dzaba, itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Misliš da nisam o tome razmišljao? Kažu ne može, postojeća adresa.... Čak i recimo da ja odjavim a ćale da se prijavi ....  Tako su mi bar rekli, možda i lažu, mamu im ....

Ne tražim ja popust, al recimo, daj mi još jedan D3 BEZ naknade, iako bi trebalo da ga plaćam 200 mesečno... Jebemu, to vam 2400 din godišnje, koje ne tražim da manje platim, nego da ne platim, a vas ne košrta ništa....

Ili jedan otvoren paket, recimo....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Pa ti raskini ugovor i onda kad ga raskines dodji ponovo da pitas da postanes korisnik i da hoces da iskoristis povoljnost. Nece sigurno oni da te savetuju da to uradis Smile A ako nece da ti daju povoljnost uzmes telekom pa ces i tamo da dobijes neki period besplatno pa posle 2 godine opet sbb Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
LG Nexus 5
Nisam te bas najbolje razumeo, jer nemam d3, nego d3i, mnogo prakticnije resenje.

A za adresu mi nije jasno bas nista. Prodao si stan/kucu i ides u neki pickovac, dosao drugi lik u stan/kucu i hoce novi ugovor. Cao - zdravo.

Idi ti direktno kod njih, nista telefoni itd. Lepo napisa orfanelin i ovo za telekom-sbb.

« Poslednja izmena: 07. Sep 2015, 13:24:03 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Telekom mi ne odgovara, ne može net brži od 12-13, (tad je jedini prekid bio samo u internetu, kad je ono PTT davao 50 % popusta, tad sam net prebacio na ADSL, a TV i dalje bio na SBB) i može samo na 1/2 TVa, a ja imam malko više (i moji su nakačeni...)

Od prošle godine imam i dodatnu muku jer sam 2 fiksna preneo u SBB, (moj i od mojih) tako da ako bih udario raskid, izgubio bih i brojeve....

Zato moram na finjaka i lagano...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Citat
Od prošle godine imam i dodatnu muku jer sam 2 fiksna preneo u SBB, (moj i od mojih) tako da ako bih udario raskid, izgubio bih i brojeve....

Jok brojeve mozes da zadrzis uvek i prebacis ih gde god zelis.

IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Zar nije kao u mobilnoj, ako raskinem skroz ugovor, vraćaju se matičnom operateru?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
Tebi je sad sbb maticni operater Smile A ako oces da promenis operatera to je celih 10 minuta posla Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.