Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Kog kablovskog operatera koristite?
SBB
Ikom
Radijus Vektor
PTT
Drugi, lokalni provider
Idi dole
Stranice:
1 ... 135 136 138 139 ... 143
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kablovski internet u Srbiji - Pitanja, problemi, saveti  (Pročitano 391008 puta)
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
LG Nexus 5
Ako imas mogucnosti za targo, uzimaj bez razmisljanja. Upload razara, idealan paket za tebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Note 3
Ako imas mogucnosti za targo, uzimaj bez razmisljanja. Upload razara, idealan paket za tebe.
kako mislis ako imam mogucnosti ? vidim da je oko 2000 internet koji meni treba,jel moguce ostaviti sbb kablovsku televiziju a uzeti samo targo internet to bi mi bilo extra
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
LG Nexus 5
Pa ako imas mogucnosti. U prevodu, ako targo telekom ima infrastrukturu koja je blizu tebe i moze da ti obezbedi internet, onda mozes kod njih da predjes.

I obratno. Ako nema mogucnosti, tj njihova infrastruktura nije blizu tebe, onda neces moci da koristis targov internet.

Zovi ih i pitaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Note 3
Pa ako imas mogucnosti. U prevodu, ako targo telekom ima infrastrukturu koja je blizu tebe i moze da ti obezbedi internet, onda mozes kod njih da predjes.

I obratno. Ako nema mogucnosti, tj njihova infrastruktura nije blizu tebe, onda neces moci da koristis targov internet.

Zovi ih i pitaj.
Hvala puno, koristan odgovor kao i uvek Smile

Edit:  zvao sam,samo nbgd i zemun nazalost...
« Poslednja izmena: 20. Feb 2014, 09:51:35 od AcMilan91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 33.0.1750.117
mob
Samsung Note 3
Da li se vise isplati preci na telekom VDSL ako sam uopste u mogucnosti to da koristim ili boost uzeti kod sbb-a oko 3k je mesecno net ? 3.5 mbit upload

zvao sbb,nemaju vise upload boost
« Poslednja izmena: 22. Feb 2014, 00:06:20 od AcMilan91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
LG Nexus 5
Raspitaj se kod telekoma koliki im je upload i ako ti odgovara cena paketa, predji odmah na njih ili pitaj da li postoji neki probni period od nedelju ili dve.

Probas i vidis jel valja, ako je ok, predjes odmah i to je to. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
HTC Sensation
Ajd da pitam,mozda neko yna odgovor,dakle imam kablovski internet preko Ikoma. Ugovor potpisan na dve godine i tako to. E sad,planiram da se selim,a u stanu ostaju roditelji koje ne zanima internet,ja sam hteo lepo da odem,vratim im opremu i raskinem ugovor medjutim oni rekose kako ne moze da se raskine ugovor i da moram da ispostujem ugovornu obavezu.

Mislim,malo mi je glupo to,sta da se recimo svi selimo iz tog stana ko bi onda placao taj internt? Malo glupo,pa me zanima da li me samo baronisu ili je stvarno tako glupa procedura...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.117
mob
Tel.Me Your.Number
Ne znam šta ti piše u ugovoru ali ako može da se raskine onda će ti sigurno tražiti neke pare.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ajd da pitam,mozda neko yna odgovor,dakle imam kablovski internet preko Ikoma. Ugovor potpisan na dve godine i tako to. E sad,planiram da se selim,a u stanu ostaju roditelji koje ne zanima internet,ja sam hteo lepo da odem,vratim im opremu i raskinem ugovor medjutim oni rekose kako ne moze da se raskine ugovor i da moram da ispostujem ugovornu obavezu.

Mislim,malo mi je glupo to,sta da se recimo svi selimo iz tog stana ko bi onda placao taj internt? Malo glupo,pa me zanima da li me samo baronisu ili je stvarno tako glupa procedura...

Da, zaista je tako glupa procedura...potpisao si ugovor na vremenski period i jedine dve opcije su:

- da placas do kraja ugovorene obaveze
- da raskines ugovor, gde ces morati da platis preostale rate (recimo, do isteka ugovorene obaveze ti je ostalo deset meseci...rata mesecno ti je 2000 - 10x2000=20.000 i oni ce ti traziti da prvo izmiris tih 20.000 dinara)

Na zalost, ovaj put glupost proistice iz toga sto ste potpisali taj ugovor...on je zakonski validan, i njih ne interesuje da li ti tu zivis, ili ne.
Potpisao si, i obavezao se da ces placati.
Ako odbijes, oni ce to pravno da rese, tj da te gone, tuze...

Sve u svemu, ili plati, pa da si miran, ili nadji nekog komsiju u zgradi/komsiluku kome ces taj isti net prepustiti do kraja ugovorene obaveze, gde ces samo razvuci kabl do njega, a on preuzme placanje na sebe, dok ugovor ne istekne, pa posle ili gasi, ili prebaci na njega....recimo...ili tako nesto...  Smile

Sve u svemu...nemas puno opcija  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
HTC Sensation
E do djoke...hvala puno :*
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 135 136 138 139 ... 143
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.