Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kablovski internet SBB  (Pročitano 3323 puta)
10. Jun 2004, 17:37:59
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Da li neko moze da mi kaze iskustva sa ovim? Imam mogucnost da se prikljucim na njihovu mrezu, ali mi je nesto sumnjivo niska cena i sumnjivo velika brzina protoka. Pogledajte ovo.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja koristim sbb i zadovoljan sam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Bravo BH bas sam to hteo i ja da pitam,jer sam u pre neki dan presao na njihovu kablovsku mrezu i zanimalo me isto sto i tebe!
Uvek me je zanimalo.Pretspostavljam da je ovako ali cisto da proverim.Onih npr 100mb tu spada sve zivo tj i download strana na koje ides,slike koje usput skida i sl?
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa sto ne kazete odmah da ste na SBB-u? Smile Ja jos ocekivao pitanja tipa, koja ti je to mreza i slicno.

Ajde SF napisi mi sve zivo sto mozes o tome, tvoje misljenje i tako dalje. Ja sam gledao da mozda uzmem ovaj paket prepaid od 100 mb ili eventualno 250 mb, sto bi trebalo da se placa 300 dinara SAMO, a sto je meni nesto sumnjivo jeftino, pogotovo sto pise da je protok za SVE PAKETE 512 kb\s. Mozes li to da mi potvrdis? Drugo zanima me sta mi je sve potrebno da bih dobio kablovski internet? Da li je dovoljan samo obican antenski koaksijalni kabl preko koga ide i signal za tv? Modem je kablovski, za koji se daje depozit od 4000 dinara ili se kupuju bilo koja dva paketa i onda se valjda dobija za dz? Da li je ovo sve tacno i sta jos tu ima sto bi trebao da znam?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja cu reci sta imam, a za tehnicke detalje smarajte njih.
1. Nije nikakav problem obezbediti lan link od 512k zato ne sekirajte se, radi svih 512k
2. ja na dialupu svlacim dnevno 100-200 mb, na cable 200-300 mb samo surfanjem i sitnim downloadom, tako da ako uzmete pre paid vi ste ludi.
4. Treba ti modem, ja sam ga uzeo na neke sitne rate i sasvim ok sljaka.
3. Best buy - 64k flat rate - 1500 din koji i ja koristim.
Za ostala pitanja lepo imate telefone pa se obratite, a imate i info na sajtu, ja mogu da kazem da radi odlicno i da za te pare ni ne ocekujem vise.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Samo im je malo zbunjujuca ona podela na dinamicku i realnu ip adresu. Pojam realna ip adresa bi trebalo da znaci da posedujes stvarnu jedinstvenu IP adresu, dok je pojam staticke i dinamicke adrese nesto drugo, tj. da li imas stalno isti IP ili ti ga dodeljuje DHCP server. Znaci potpuno normalno je da se ima realna IP adresa, a jedino staticki IP bi trebalo da naplacuju skuplje.
Znaci SF kakav ti je IP? Jel realan, ili neki lokalni tipa 10.1.xx.yy?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Realan, statican. Medjutim primetio sam jednom prilikom da ima jos likova sa mojim ip-om, dakle moj se ne menja, ali eto.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
To meni vise lici da nije realan, ti prema spolja imas neki normalan ip, ali ga delite vise vas korisnika sbb u lokalu, sto ce reci da bilo sta serverskog tipa nece moci da ti radi jer neki drugi racunar na internetu ne moze da prepozna tvoj, tje ne moze da ga razlikuje od stalih sbb-ovaca koji su na istom ip-u. Za uobicajeno koriscenje interneta to i nije neki veliki problem, ali je malo ciganija od strane sbb-a, ne verujem da je nesto skupo da ko dial-up provajderi zakupe vise ip-ova pa da lepo svako ima svoj.

Cisto da proveris, kucni `ipconfig` u konzoli da vidis da li ti je ip realni ili lokalni Smiley.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jbt znam da je realna Smiley Moguce i da tripujem za to da vise nas ima istu, znam samo da oc3.sbb.co.yu recimo kad nekog banuju na ircu, svi smo banovani...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ima vas vise Wink, vidi se i ovde na forumu. Bas sada mi ukopavaju kablove SBB-a pored zgrade, pa sam i ja mislio da predjem ba blagodeti kabla i zbog toga se i raspitujem. Juce sam bas citao na elitesecurity i tamo kazu da nije realna Smile. Najlakse ti je da kucnes u konzoli "ipconfig" pa ako ti izbaci LAN adresu (10.1.x.y) onda sigurno nije realna, a ako izbaci 82.117.192.2 (oc3.sbb.co.yu) onda je realna. Takodje mozes da probas da pokrenes neki server da vidis da li ce ti raditi, npr da ukljucis u mircu identd server ili da instaliras apache Smiley.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.