Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: K610i ne rade aplikacije i igrice  (Pročitano 785 puta)
24. Maj 2007, 15:48:02
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Snimanje gledanje prebacivanje video klipova,muzike, slika sve radi osim igrica i aplikacija nece da se instaliraju niti one fabricke igrice ne rade. Kada skinem m2 karticu iz telefona opet nece da se pokrene fabricka aplikacija niti igrica na telefonu pise -(operation failed)formatirao sam m2 karticu,resetovao telefon na fabricke vrednosti,cak sam i azurirao softver preko zvanicnog sajta sonyericssona ali nista nije pomoglo i dalje je nemoguce instalirati igricu ni na m2 karticu ni na memoriju telefona. Taj kvar je nastao kada sam izvadio i vratio m2 karticu u leziste dok je telefon bio ukljucen. To sam uradio znajuci da ovaj telefon  podrzava hot -swap. Tada sam imao stotinak igrica koje su besprekorno radile mesecima a instalirao sam ih preko usb kabla. Sada to vise nemogu ni preko mreze ni preko pc-ja. Molim za pomoc.



[Edit by Mikele: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]



[Edit by Mikele: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]
« Poslednja izmena: 24. Maj 2007, 15:51:50 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone
na nasem forumu postoje neka pravila..... ta pravila su ispisana u pravilniku koji je potrebno procitati...
najbitnija stvar je koristiti pretragu koju ti nisi iskoristio! niti si malo pretrazio forum u potrazi za slicnim temama....

http://forum.burek.com/index.php?topic=185783    pitanje postavi ovde!!!

lock!
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.