2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:48:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: K1 - Fight Club  (Pročitano 27687 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson HGPORI
da da ...da ga je odvalio nogom ne bi ustao vise....al sreca pa nekako leze dole....a hari ludak bio ,ludak osto ...  Smile
al jbm ga nzm sto je morao da ga udari kad je sudija uleteo ..bzvz ...
a gledam ovo ko se plasirao.... meni je isto dobar lik onaj feitosa ...msm da je brazliac...on je takodje razvaljivao nogom ...al za ovog turcina nikad cuo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung 
Зар је могуће да се Шилт није квалификовао на завршни турнир? Smile

da da ...da ga je odvalio nogom ne bi ustao vise....al sreca pa nekako leze dole....a hari ludak bio ,ludak osto ...  Smile
al jbm ga nzm sto je morao da ga udari kad je sudija uleteo ..bzvz ...
a gledam ovo ko se plasirao.... meni je isto dobar lik onaj feitosa ...msm da je brazliac...on je takodje razvaljivao nogom ...al za ovog turcina nikad cuo  Smile

Феитоза већ неколико година учествује на завршном турниру. Лепо млати ногом, али ипак се види да не спада у ону прву класу. Шилт га је пре три године у полуфиналу нокаутирао удерцем коленом. Бразилац је једва остао при свести.

За тог Турчина се прича да ће бити добар. Ово му је ваљда први пласман на велики турнир.


Сад сам баш погледао преко јутјуба на брзину снимак борбе између Бадр Харија и Боњаског. Може да бије том ногом из свих могућих позиција и да лети по рингу, али мени је био одвратан од првог тренутка кад сам га видео. Личи ми на неку смрдљиву шиптарчину и то је то. Овај Боњаски се за једног црнца понаша доста пристојно. Уствари могу рећи да се ради о врло поштеном борцу. Ово му је већ други пут да му се дешава слична ствар. Пре две године га је Штефан Леко, два пута ударио у муда ногом (оба пута се рачунало да је била случајност). Реми је привео меч крају и победио сасвим заслужено након одлуке судија, али није наступио у следећој борби.
« Poslednja izmena: 07. Dec 2008, 02:33:04 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
meni uvek bio Aerts favorit, gledo sam proslog ponedeljak ana Eurosportu kako je odvalio Shilta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung 
Ерц је и мени најготивнији борац у К1. Изгледа ти као највећи блентавац, не скакуће по рингу и не изводи неке керефеке с ногама, али кад те опали по глави... Smile

И најбитније од свега је што се понаша као прави спортиста.

Пре ваљда две године се одржавао неки ревијални турнир у Холандији, где је у завршној борби требао да учествује Реми Боњаски. Не могу да се сетим с ким је требао да се бори, али углавном тај је био у задњем тренутку спречен да дође. Организатор наравно није имао припремљену замену за тај случај, јер не може свако да се бије с Боњаским. Петер Ерц је био стручни консултант телевизији која је преносила турнир и пошто другог борца нису имали, он је сишао из новинарске ложе и ушао у ринг онако неприпремљен против Ремија Боњаског.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung L700
meni uvek bio Aerts favorit, gledo sam proslog ponedeljak ana Eurosportu kako je odvalio Shilta  Smile

Covek je ziva legenda!!! Gledao sam njegove nokaute sa prvih K-1 turnira kad je bio nenadjebiv...
Ovo sto je Hari uradio je cista glupost, imao je srece u prvoj runid (kod pomenutog promasaja nogom), ali mislim da bi samleo Bonjanskog u drugoj rundi...

Ерц је и мени најготивнији борац у К1. Изгледа ти као највећи блентавац, не скакуће по рингу и не изводи неке керефеке с ногама, али кад те опали по глави... Smile

И најбитније од свега је што се понаша као прави спортиста.

Пре ваљда две године се одржавао неки ревијални турнир у Холандији, где је у завршној борби требао да учествује Реми Боњаски. Не могу да се сетим с ким је требао да се бори, али углавном тај је био у задњем тренутку спречен да дође. Организатор наравно није имао припремљену замену за тај случај, јер не може свако да се бије с Боњаским. Петер Ерц је био стручни консултант телевизији која је преносила турнир и пошто другог борца нису имали, он је сишао из новинарске ложе и ушао у ринг онако неприпремљен против Ремија Боњаског.

To je bio oprostajni mec Ernesto Husta gde je trebalo da se bori protiv Bob Sapa, ali se mrcina nije pojavio pa je Kralj uleteo da spasi stvar...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson HGPORI
Citat
ali mislim da bi samleo Bonjanskog u drugoj rundi...
takodje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson HGPORI
evo bas sad je ovog vikenda bio snimak zavrsnog turinira u jokohami ....tj petak i veceras ....cetvrtfinala,polufinala i "finale" ... bas su borbe bile odlicne...sve...odlicni su parovi bili ....odusevio me gokan saki(turcin) ...kako je izmlavio karaeva....ovaj je pomislio kao ja sam faca izmlaticu ovog turcina...al j** mu je kewu saki  Smile Smile 
ali najvise mi se svidela ova kao rezrvna borba sefo vs hong men choi ...al ga je ponizio sefo....sto bi reko onaj komentator "ovo je smesno!!" ...kako je mlatarao choi rukama ....ko muve da tera  Smile Smile
a finale ... Smile Smile Smile ..prosto nzm sta bi rekao ...harija sam uvek gotivio kao borca ....jest uvek je imao taj ludacki pogled ...i ponasao se tako kako se ponasao ...ali ovo je bilo bas bzv  Smile Smile 
nzm da li su nesto odlucili da li ce biti suspenzije ili neka kanza ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
sve su mu uzeli. . . bodove, pare iz ove sezone i rezultate. . . i mora ce da ide na sve kvalifikacije sledece godine

jeste budala al ga gotivim i dalje. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
 Smile  Veliki pozdrav uz pitanje, da li je Adrijana jos devica? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla (BT-bustedcoverag
mob
Samsung SGH-E590
Smile  Veliki pozdrav uz pitanje, da li je Adrijana jos devica? Smile
Iz licnog iskustva mogu da kazem da nije! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:48:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.