Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:54:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jugoslavija je ušla u legendu  (Pročitano 9323 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Alcatel 
mardiću,
koliko je ta tvoja Juga imala npr.kilometara auto cesta,koliki je bio nacionalni dohodak po stanovniku.
Moša Pijade je u Mitrovici u zatvoru čitao Marksa je li netko od politički zatvoranika u Jugi nešto možda čitao.
Nešto si pobrkao , nismo mi za Jugoslaviju, naopako država sa Hrvatima je ravno hororu. Iz te države korist su izvukli samo Hrvati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Prvenstveno smo mi Srbi za tu korist zaslužni! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...jebote sa koliko nipodastavanja pricaju,o toj nesrecnoj Jugoslaviji,oni,koji su se u toj,kako prvoj,tako i u drugoj Jugoslaviji,afirmisali kao narod?strasno,koliko licemerja ima u njima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Prvo je pitanje ko su Hrvati a ko Srbi.Devedeset posto radikala ako ih istreses, nadjes im u dzepu hrvatski pasos.
A svi imaju chagu od bradatog udbasa da su Veliki Srbi.To je jedna mala karikatura.
Drugo, drzave su jedna do druge, a stanovnistvo izmesano.
Trece imamo ista rukovodtsva. Svi poticu od crvene kopiladi.U sustini za njih bratstvo i jedinstvo nije ni prestajalo da postoji. Cilj im je isti: dranje tupave rulje do gole koze. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...da li je moguce,da je ta tvoja mrznja,prema Srbima iz Hrvatske jeca od razuma?
kakve veze ima sto 100% Srba iz Hrvatske,polaze pravo na hrvatsko drzavljanstvo?tamo su im rodjeni i ziveli su njihovi pra,pra,preci.najnormalnije je da definisu svoj status i u ovakvoj Hrvatskoj,kakva je sada.imali su ga i u onoj NDH 30% pokatoliciti,30% ubiti,30% iseliti,pa su i u takvoj opstali i sacuvali svoja vekovna ognjista.u odnosu na NDH,danasnja Hrvatska je Diznilend.kad bi malo manje mrzeo Srbe van Srbije,mozda bi ti i sunce lepse izgledalo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
...da li je moguce,da je ta tvoja mrznja,prema Srbima iz Hrvatske jeca od razuma?
kakve veze ima sto 100% Srba iz Hrvatske,polaze pravo na hrvatsko drzavljanstvo?tamo su im rodjeni i ziveli su njihovi pra,pra,preci.najnormalnije je da definisu svoj status i u ovakvoj Hrvatskoj,kakva je sada.imali su ga i u onoj NDH 30% pokatoliciti,30% ubiti,30% iseliti,pa su i u takvoj opstali i sacuvali svoja vekovna ognjista.u odnosu na NDH,danasnja Hrvatska je Diznilend.kad bi malo manje mrzeo Srbe van Srbije,mozda bi ti i sunce lepse izgledalo?
Kojim pravom molicu lepo ti mene optuzujes da ja te ljudine mrzim? Taman posla. Samo ih ne smatram Srbima.

Ja sam ti jasno stavio do znanja dokle seze srptvo. Do poraza Draze Mihajlovica.
Sto i cetrsdest godina istorije, one najdrzavotvornije, je zbrisano kao gumicom.
Nemam ja nista protiv da vi vodite neko svoje srptvo, Slobino, Seseljevi, Tomino ili cije vec.
Srbi pre ameba, pa dosao Bog pa napravio Hrvate u inat Srbima. pa krecemo sa procentima.
Takvom srpstvu je mesto kod Vuka Bojovica zajedno sa glavnim ideologom u kavezu.

Jos jednom te molim da me ne optuzujes za mrznju.Mrznja je jedno, prezir prema dvolicnosti je drugo.
« Poslednja izmena: 02. Dec 2010, 00:57:35 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...da li bi bio ljubazan,da pojasnis to oko prezira i dvolicnosti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
...da li bi bio ljubazan,da pojasnis to oko prezira i dvolicnosti?

Prezir je zbog toga sto se nije isticao dok partija (Sloba, Osma sednica) mu nije naredila, a dvolicnost sto je do Slobe bio narodna vlast, ucio kako su Srbi hegemonisti u Jugoslaviji a onda odjesnom stavio klecke kao u Titovim filmovima, da izgleda ko strasilo i cinio uzasna, nepojmljiva zlodela ( da ti ne istaknem primere).
Mi Srbi imamo na sred Beograda i krunu i kralja (princa) i dvor, a ne mozemo biti kraljevina ( sto je istorijsko legitimno), jer ko se najvise buni? Hibridni Srbi. Takvi kao ti.
I onda moram da biram svaki put izmedju zhabaca: Seselj, Boris, Toma, Micun,Milutin i ko sve jos.
Na kraju krajeva, to je nas istorijski kontinuitet, na koji nemamo pravo zbog narodne vlasti, koja je naprasno postala 'Veliki Srbi'.
Da ne pricamo ko tu prednjaci?

Ili slucaj Vojvodine. Stari Vojvodjani su svi vaspitani u srpskom duhu, a novi dodjosi se pokupe i hoce te Republjik, te Autonomiju te jedno te drugo. I sada dvolicno optuzuju stare Vojvodjane da hoce otcepljenje.
Tako nesto ako ne prezires onda nisi normalan.
Kako god hoces, ali shvati da Srbija sa totemima kao Boris, Toma, Amfilohije, Ceca ili ko ves nema nikakve buducnosti.Sagorevate polako u komunistickoj govnari a bili Srbi a bili Jugosloveni a bili bilo sta.
Ti je malo jasnije? Sigurno da ne, jer moras da izvrsis svoj partijski zadatak: da gu tepas na ustashe, imperijalisti, balije ili sta vec. Jedini nacin da budes Srbin. Smile Smile Smile

I da volis kuratog Rusa na tenku, umalo da zaboravim. Smile
« Poslednja izmena: 02. Dec 2010, 02:26:23 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...da li bi bio ljubazan,da pojasnis to oko prezira i dvolicnosti?

Prezir je zbog toga sto se nije isticao dok partija (Sloba, Osma sednica) mu nije naredila, a dvolicnost sto je do Slobe bio narodna vlast, ucio kako su Srbi hegemonisti u Jugoslaviji a onda odjesnom stavio klecke kao u Titovim filmovima, da izgleda ko strasilo i cinio uzasna, nepojmljiva zlodela ( da ti ne istaknem primere).
Mi Srbi imamo na sred Beograda i krunu i kralja (princa) i dvor, a ne mozemo biti kraljevina ( sto je istorijsko legitimno), jer ko se najvise buni? Hibridni Srbi. Takvi kao ti.
I onda moram da biram svaki put izmedju zhabaca: Seselj, Boris, Toma, Micun,Milutin i ko sve jos.
Na kraju krajeva, to je nas istorijski kontinuitet, na koji nemamo pravo zbog narodne vlasti, koja je naprasno postala 'Veliki Srbi'.
Da ne pricamo ko tu prednjaci?

Ili slucaj Vojvodine. Stari Vojvodjani su svi vaspitani u srpskom duhu, a novi dodjosi se pokupe i hoce te Republjik, te Autonomiju te jedno te drugo. I sada dvolicno optuzuju stare Vojvodjane da hoce otcepljenje.
Tako nesto ako ne prezires onda nisi normalan.
Kako god hoces, ali shvati da Srbija sa totemima kao Boris, Toma, Amfilohije, Ceca ili ko ves nema nikakve buducnosti.Sagorevate polako u komunistickoj govnari a bili Srbi a bili Jugosloveni a bili bilo sta.
Ti je malo jasnije? Sigurno da ne, jer moras da izvrsis svoj partijski zadatak: da gu tepas na ustashe, imperijalisti, balije ili sta vec. Jedini nacin da budes Srbin. Smile Smile Smile

I da volis kuratog Rusa na tenku, umalo da zaboravim. Smile
...to oko kuratog Rusa smo raspravili barem desetak puta?tako,da nije problem oko toga.svatam,da ti kurati Rus,ustvari tvoj sajber potpis.
...moras,mislim ne moras,ali bilo bi korektno,da odvojis ljude od komunista,i uspeces da sagledas svet i sunce oko i iznad tebe.iz mesta iz kojeg poticu moji roditelji,komunisti ili partizani su kroz sume zalutali u to mesto,negde u drugoj polovini rata.narod stravljen od svega,polazio je za svakom vojskom,koja se borila ili barem obecavala,da ce se boriti protiv ustasa.slava se nikad nije prestajala slaviti,ni ti deca krscavati.jedino sta su morali,ali bas morali i to se malo malo proveravalo,morali su zaboraviti sve ono sta ime se desilo od osnivanja NDH pa do ¨oslobodjenja¨.nisi morao da volis Hrvate,ali nisi smeo ni JAVNO da ih mrzis,a sve zarad bratstva i jedinstva.od 1944 pa do dana danasnjeg,profil Srbina,formiran je kroz razne odbore i odbornike.
ti isti,koji su oblikovali posleratne Srbe,krajem 1989 godine odigrali su bas na tom toliko kritikovanom srpskom nacionalizmu,da bi se opet na ime toga nacionalizma dogovarali i guzili svetskim  politicarima,obuceni u dresove demokratije.
...da li sam ili nisam za kralja?to je stvar za ozbiljnu polemiku i razmisljanje.nesreca srpskog naroda i pocinje sa nasim kraljem ujediniteljem,koji radi ujedinjenja sa XYZ ujeba svoj narod,i omoguci da se u jednom pravovernom narodu zametne ideja komunizma.ok.kralj,ali kralj sa idejom,a ne naduvana budala za slikanje.
...ne deli Srbe vise,nije lepo.
...i nakraju,zar bas moras uvek biti matoro kenjalo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230

...moras,mislim ne moras,ali bilo bi korektno,da odvojis ljude od komunista,i uspeces da sagledas svet i sunce oko i iznad tebe.iz mesta iz kojeg poticu moji roditelji,komunisti ili partizani su kroz sume zalutali u to mesto,negde u drugoj polovini rata.narod stravljen od svega,polazio je za svakom vojskom,koja se borila ili barem obecavala,da ce se boriti protiv ustasa.slava se nikad nije prestajala slaviti,ni ti deca krscavati.jedino sta su morali,ali bas morali i to se malo malo proveravalo,morali su zaboraviti sve ono sta ime se desilo od osnivanja NDH pa do ¨oslobodjenja¨.nisi morao da volis Hrvate,ali nisi smeo ni JAVNO da ih mrzis,a sve zarad bratstva i jedinstva.od 1944 pa do dana danasnjeg,profil Srbina,formiran je kroz razne odbore i odbornike.
ti isti,koji su oblikovali posleratne Srbe,krajem 1989 godine odigrali su bas na tom toliko kritikovanom srpskom nacionalizmu,da bi se opet na ime toga nacionalizma dogovarali i guzili svetskim  politicarima,obuceni u dresove demokratije.
...da li sam ili nisam za kralja?to je stvar za ozbiljnu polemiku i razmisljanje.nesreca srpskog naroda i pocinje sa nasim kraljem ujediniteljem,koji radi ujedinjenja sa XYZ ujeba svoj narod,i omoguci da se u jednom pravovernom narodu zametne ideja komunizma.ok.kralj,ali kralj sa idejom,a ne naduvana budala za slikanje.
...ne deli Srbe vise,nije lepo.
...i nakraju,zar bas moras uvek biti matoro kenjalo?
Gde si ti ziveo do sada? Jel u nekoj drugoj drzavi? Pa nije ova situacija stvorena od 90-e. Ona je stvorena od 45-e.Pogledaj malo realnu evoluciju, nemoj Car Lazar pa Osma sednica.
Srbi su 45-e bili foksdojcheri i U Vojodini, ili kulaci ako se kenjali u ozidan prokot.
Srbi u Srbiji su bili narodni izdajnici, saradnici okupatora. Pa u tom miljeu, jer mislis da su oni krivi sto ste napravili ponovo drzavu sa Hrvatima i balijama?
Zar ti ne vidis koja je danas geneza stranaka? Dodjosi od 45-e i dodjosi od 90-e.Zhuti i Plavi.
Ko je bio na vlast u N Sadu i Beogradu?
Pitam te opet gde si ziveo? Jel izmedju 45-e i 90-e nije bilo ogovaranja, zavisti, podmetanja, mrznje?
Jel nije bila ista selekcija kao i danas? Jel ti vidis neku razliku izmedju Chede i Seselja?
Gledaj malo u kontinuitetu. To sto ti vidis ustashtvo 90-ih, isto to je bilo i 41-e.
Sto se tice kuratog Rusa, malo si na pogresnoj adresi ako mislis da ja mrzim Ruse. Naprotiv ponosan sam sto imamo tavu bracu. Ali i oni u Rusiji oru ralom i volovima, dok polutatari, komsomolci jebu mater sa nosatim kgb-ovce i napravise sto kaze ovaj iz wikileaks-a, kleptokratsku drzavu.
Sto se tice bradate udbe i kod nas i kod njih, su toliko razorile Pravoslavnu Crkvu da je maltene otvoren put obrezanima da nam se najebu matere.
Razmisli malo kada budes pravio neku novu Srbiju. Ovako neces nikada imati nacionalni konsenzus.
Sve sto vredi od srpstva ti je na zapadu bato. Sve sto ispilji vredno ide na zapad.
Ukapiraj jednom zauvek, jer mi je vec degutantno da pisem balvanu: jedno su tvoje muzicke zelje, druga je realna stvar.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:54:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.