Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jovo Bakić: Ne plašim se da kažem - država nam je deo mafije  (Pročitano 1249 puta)
05. Nov 2016, 14:03:08
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 54.0.2840.59
mob
Apple iPhone SE 2020
Jovo Bakić: Ne plašim se da kažem - država nam je deo mafije


Ako država reaguje na ubistvo mafijaša sa idejom da će štititi državu od očigledno suprotne mafije, onda to znači da je država deo mafijaške strukture.


Vesna Radojević
04 Nov, 2016

"Ako je već neko nameštao oružje blizu premijerove kuće u nameri da ga ubije, zar ne bi bilo logično da se tu postavi zaseda i da se ti ljudi čekaju? U tom smislu meni se to čini kao nameštaljka iz premijerovog okruženja da bi se skrenula pažnja sa drugih stvari", kaže u intervjuu za Istinomer Jovo Bakić, docent na Filozofskom fakultetu u Beogradu.




''Premijer može sada da kaže da sam ja jedan od njegovih mrzitelja, ali ne radi se o tome. Prosto je pitanje da li imamo državu ili ne? Ako je imamo, sa tim nalazima se ne izlazi u javnost dok se zlikovci ne pohapse. Ako je nemamo, vrlo je verovatno da je mafija ima''.

Istinomer: Na koju mafiju mislite?

Bakić: Mislim na to da su izabrani predstavnici ovog naroda predstavnici jedne skrivene strukture. Ako država reaguje na ubistvo mafijaša sa idejom da će štititi državu od očigledno suprotne mafije, onda to znači da je država deo mafijaške strukture.

Istinomer: Da li je teško izgovoriti te reči? Da je država deo mafijaške strukture?

Bakić: Meni je bilo teško kada sam to shvatio, a da izgovorim nije mi teško. Ako se mi plašimo da izgovorimo ono do čega smo došli upotrebljavajući zdrav razum, onda sa nama nešto nije u redu. Idite do vraga, i vi i vaši državni udari i vaša zastrašivanja. Ne pristajemo na to i to ne dopuštamo jer smo ponosni građani ove zemlje. U slučaju da on (Aleksandar Vučić) zaista želi da se obračuna sa mafijom, njemu zaista život može da bude ugrožen, ali mi to do sada i nismo baš videli.

Istinomer: Ali ovih dana čitamo vesti da mu život jeste ugrožen.

Bakić: To su glumatanja jer ova čitava država jeste jeftini cirkus u kome glume rđavi klovnovi. Najrđaviji klovn je predsednik Vlade.

Izvor: Istinomer
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 54.0.2840.59
Citat
Ne plašim se da kažem

Срце мало Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Svaka drzava ima mafiju, tj kriminal koji kontrolise i koji koristi da bi zavrsila stvari koje je nemoguce institucionalno zavrsiti ... npr recimo oces da ucenis nekog stranca, namestis mu maloletnu kurvu i deponujes negde dokaze, pa ga lagano ucenjujes. Problem sa Bakicem, a i sa masom drugih ljudi je sto danasnju Srbiju uopste nazivaju drzavom. Drzava, ako je zaista drzava, ne moze da bude deo mafijaske strukture ili kako je Jovo to "mudro" srocio. To mi lici na onog geja koji je nosio transparent "Smrt drzavi", nesvestan da bas ta drzava je jedina koja njega kao pojedinca moze da zastiti. Danasnja Srbija nije drzava nego protektorat zapada i nase tajkunsko-politicke mafije koji ce jos malo poceti da nas prodaju na kilo mesa.
Da je Srbija drzava ne bi bilo ponizavanja i maltretiranja radnika,  svi ljudi bi mogli da se lece i skoluju, seljaci bi bili zasticeni i potpomognuti, svaki bi covek imao krov nad glavom, Srbija ne bi pustala Siptare optuzene za ratne zlocine i proterivanje Srba na zahtev njene otcepljene pokrajine, BIA bi umesto zajebavanja sa ovim debilom Vucicem vec organizovala atentat na Nasera Orica ... itd itd.  Sto vise i sto pre ljudi to shvate, pre cemo i moci da se pomerimo iz ovog blata.
« Poslednja izmena: 05. Nov 2016, 21:44:02 od Srebrni Letač »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.71
mob
I-mate il` nemate
"...Da je ..." , ali kao da - nije ...!
A nije , jer kao da nije ni pitana da bude :

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3sL9VkK6vXA#!

IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.