Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:32:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 964 965 967 968 ... 1003
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jovana Jankovic-Joksimovic  (Pročitano 4757126 puta)
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3042
Zastava
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

dXPktkqTURBXy82MDZjYWQ3NGE1NTZkYjNiNjBjNjliMmM0NTJmOTJiNi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA.jpg
(21.48 KB, 470x352)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 88
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
Koliko je lepa I privlacna...znachi da covek otkaci na ovim vrucinama...

Uzasno mi se dopada sto je ovde svi obozavamo bash, I shto na svaki koment koji usledi, nema nekih ljubomornih zena da hejtuju I objasnjavaju kako je ovakva ili onakva :-) :-) :-) Sloboda covece :-)

Primetili ste da je zene maksimalno ne podnose?? Komentari na Blicu recimo na clanke sa njom I sl...

Nemam pojma iz kog razloga ali, medju javnim cicama, mene nekako uvek privuku te sto ih zene ne podnose :-) :-) JJ, Katarina Radivojevic...I slichne xaxaxaxax
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
pa zato je zenama lakse da se poistovete sa vesnom trivalic nego sa katarinom radivojevic. izgled je u pitanju.

jovana nije neka lepotica ali je dobro odrzavana. pretp da je zene ne podnose sto uziva u joksimovicevim parama a nije bomba picka poput irine shajk. nepravda pa to ti je... Smile

joka nije nesto moj tip ali ako je tacno da ne podnosi SNS onda kako coek da je ne voli... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3042
Zastava
Meni opet Katarina Radivojevic nije neka lepotica...

Joka pred kamerama,sa svim onim perijem i sminkom izgleda premocno, u isto vreme damski ali i droljasto Smile
Zena prosto zavodi preko TV ekrana..Ili bar mene  Smile

Negativne komentare koje druge zene ostavljaju su rezultat ciste ljubomore.

Evo jedan pr. Bio sam u jednom zenskom drustvu sa njih 7 ili 8 i cujem ih kako komentarisu ribe sa estrade.U jednom momentu drugarica pomene Jovanu i ja se ubacim sa pricom kako je Joka kada se namontira VRH.One meni pocese pricu,kako nema sise,dupe,nije lepa itd..Nisam mogao da se raspravljam sa njima i kazem im da je Jokina moc u njenoj crvenoj kosi .Kazem,sve ste plave ili crne a ona sada da dodje ovde izdvajala bi se od vas bar bo boji i svi bi je primetili.One me nesto cudno gledale i mrmljale..

Ljudi moji, u sledecih 3 meseca,5 njih iz te grupe se ofarbalo u crveno  Smile Zene su to.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava
Meni opet Katarina Radivojevic nije neka lepotica...

Joka pred kamerama,sa svim onim perijem i sminkom izgleda premocno, u isto vreme damski ali i droljasto Smile
Zena prosto zavodi preko TV ekrana..Ili bar mene  Smile

Negativne komentare koje druge zene ostavljaju su rezultat ciste ljubomore.

Evo jedan pr. Bio sam u jednom zenskom drustvu sa njih 7 ili 8 i cujem ih kako komentarisu ribe sa estrade.U jednom momentu drugarica pomene Jovanu i ja se ubacim sa pricom kako je Joka kada se namontira VRH.One meni pocese pricu,kako nema sise,dupe,nije lepa itd..Nisam mogao da se raspravljam sa njima i kazem im da je Jokina moc u njenoj crvenoj kosi .Kazem,sve ste plave ili crne a ona sada da dodje ovde izdvajala bi se od vas bar bo boji i svi bi je primetili.One me nesto cudno gledale i mrmljale..

Ljudi moji, u sledecih 3 meseca,5 njih iz te grupe se ofarbalo u crveno  Smile Zene su to.. Smile


Мени Јока иначе није лепотица у класичном значењу речи, нпр. никад је не бих замишљао као Elite манекенку или такмичарку за мис, али зато има неку несумњиву женственост и еротичност у целој појави, отприлике као што Џесика Ребит није никаква Јелена Тројанска али је зато свако од нас ко је као дечак гледао "Ко је сместио Зеки Роџеру" пожелео да је уништи од секса у тренутку кад се појавила и кренула да пева на оној бини. Чак и личе Џесика и Јока помало (иста риђа коса, дубок глас, аура зрелости и искуства, фантастично дупе и ноге...).  Smile

Наравно, њен ниво јебозовности су, бар за мене, значајно појачали чланови Бурека, а један од најутицајнијих си био ти, Балтазаре, са (нисам од људи који ласкају) неким од најбољих пичака које сам икад видео на еротским сајтовима као моделима за њене фејкове.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Džaba što si u gasu i praviš tu grimasu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2437
Zastava
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Joka - crveni tepih.gif
(592.28 KB, 164x271)
IP sačuvana
social share
... Kažu ako je prava, znaće da te poštuje, kažu ako je lažna, može da te otruje...
Da te pošalje u svet, gde te niko ne prepoznaje, gde te bes, strah, laž lako promene
...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
Evo, klasican primer...Mixov gif iznad.. Potpuna moc :-) Izgleda jednostavno fenomenalno. Ja nisam u fazonu ovih virtuelnih obozavanja, ali ona me odvali jednostavno...smesti me u kategoriju virtuelnih frikova koji na kompu pisu ovo sto pisem...uzas :-D Nikad mi je dosta. Nekada mi padne na pamet sta bi bilo kada bih je video uzivo, da jednostavno prodje pored mene ili slicno. Mislim da bih se paralisao potpuno :-) :-) :-) Prelepa je!!

Nije da sam ljubomoran, niti bilo sta ali potpuno mi ne ide uz Zeljka. Mislim, skidam kapu, harmonija, porodica I sl... Ali jednostavno on mi pored nje shkripi kao parna lokomotiva :-)

Elem...zna li neko nekih pojedinosti iz perioda kada se shuskalo da je neshto muvala sa Saletom Djordjevicem I sl? Bilo je svojevremeno malo clanaka o tome... Ima li neko neki info iz private arhive? :-) Ta mi je pricha bila top. Nekako mi govori da je Joka malo u fazonu shvrljanja... Bar tada mozda bila.. :-)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 123
Malo, u fazonu, a udata za homosa Wink Sa Miše Beka je ne možeš skinuti kad se nađu u istoj prostoriji, recimo.
« Poslednja izmena: 18. Avg 2017, 15:23:45 od razor1989bg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 88
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1257623_damir-dervisagic-2_ff.jpg
(179.3 KB, 1000x1468)
« Poslednja izmena: 19. Avg 2017, 10:12:19 od mali-sha »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 964 965 967 968 ... 1003
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:32:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.17 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.