IN < - Jovan Maric o politicarima i perverzijama - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: SerbianFighter :
Seksolog Jovan Marić kaže da i među političarima sigurno ima onih koji vape za prostitutkama

BEOGRAD - Jovan Marić, najpoznatiji srpski seksolog koji obavlja i funkciju potpredsednika Nove Srbije, kaže da srpski političari lako dolaze do žena i da im prostitutke nisu neophodne. On smatra da su "žene i seks jedan od mogućih motiva za bavljenje politikom".

- Jedan broj političara se i bavi tim poslom zbog neke seksualne kompenzacije i da bi bili privlačniji ženama. Političari su inače na ceni, i zbog moći su privlačni ženama, tako da oni lako mogu da dođu do seksa i bez prostitutki. Mislim da za njima češće posežu biznismeni, jer oni imaju i više para - precizira Marić, i ipak naglašava da jedan broj političara sigurno poseže za uslugama prostitutki:

- Verujem da među političarima, kao i među ostalima, ima onih koji vape za perverzijama, grupnjacima i slično, pa da se otuda i obraćaju agencijama za poslovnu pratnju. Za crnogorske političare je poznato da su koristili usluge prostitutki, ali za srpske ne postoje takvi dokazi, a sam nisam čuo da neko od poznatijih upražnjava usluge takvih agencija - ističe Marić.

antrfile Isakov: Pričalo se...

Bivši potpredsednik Vlade Miodrag Isakov kaže da mu nikada nisu nuđene usluge prostitutki, jer nikada nije noćivao po hotelima u Beogradu.
- Dok sam bio potpredsednik Vlade Srbije nisam noćivao u hotelima, iako sam na to imao pravo, pa mi niko nikad nije ponudio neku sličnu uslugu. Kako sam svaki dan putovao na posao iz Novog Sada i vraćao se, nisam ni izlazio uveče s našim političarima da bih čuo nešto o korišćenju agencija za poslovnu pratnju - objašnjava Isakov.
- Da vam priznam, u vreme "afere Moldavka" u Crnoj Gori pročulo se da su i neki odavde koristili takve usluge u vreme službenih putovanja. Možda političari i nisu plaćali, već su dobijali uslugu za uslugu... - nagađa Isakov.
Autor: Zrenjaninac 79 :
ma jok ... oni su fini , posteni , verni ....

sto bi rekao Nikola Kojo u " Lepa selo lepo gore " ... jebem vas sve tako postene ...

normalno je da u danasnjem svetu , u svetu biznisa , politike .... bude koriscenja prostitutki .... vidite sta se desilo u mostaru sa onom kurvom ... imala je 10 bolesti od kojih je 10 bilo multi zarazno !!!
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo