Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:12:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Josef Levi: Srbiji predstoji ekonomski bum  (Pročitano 6163 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Qtek 小米
Српски Јевреји су као и сваки други Срби.
Ја сам упознао тројицу, једног на послу и он је био екстра лик, али био је тешка ленчуга, отишао је у добру приватну фирму и сада кука, јер се ради и викендом.  Smile
Другог сам упознао преко пријатеља, он је наркоман и депресивац, без дана радног стажа, можда ће у 60-ој години наследити нешто када помру његови.
Трећег више знам из приче, живи скромно као подстанар са женом, пред пензијом су, ради као и сви ништа посебно, што би Хомер рекао booooriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing.
Од њих тројице само овај први има потомство и он једини има вишу школу, дакле није тачно да полажу на образовање и није тачно да су вешти трговци, пошто се нико од њих не бави трговином.

Закључак, људи им приписују и добре и лоше ''колективне особине''.


Zmaje,sa´će ti stigne (udbaško/jevrejski/ko-zna-čiji) "naci-bot" da traži da ti ,kao,bude prijatelj k´o što je meni pre 2-3 godine nakon slične rasprave... Smile
Pre nego se ispovraćam zbog providne ambasadorske priče za naivčine,možda bi Izraelu preko pomenutoga gospodina trebalo uputiti ponudu sledeće sadržine : pomozite nam da sastružemo šiptarska govna sa Kosova i Metohije preko Prokletija i možete dobiti deo te zemlje sa sve onim što leži ispod nje...

šta su nam tu pomogli,ako ga oni uzmu?
Да се распише референдум по том питању, већина би прихватила да дамо било којој европској држави, не део, него скоро цело КиМ које сада држе шипци.
Нема горег шљама на овој планети, то је мешавина шовинизма и исламизма којег нема ни код једне муслиманске етничке групе.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Mac OS X v: 10.7.5
Browser
Safari 536.28.10
Moje iskustvo je nešto drugačije, ali to opet verovatno zavisi gde upoznaš ljude..ove koje ja znam nisu iz Srbije, već Z.Evropa i Ašhenazi su.

Slažem se za ovo što reče oko Kosova. Oni su veći šovinisti i rasisti od ostalih u ex YU. Nisu proterivali samo Srbe već i Rome i Hrvate, ne podnose one nesretne Gorance. Verovatno je do neke mere takvom stavu doprineo naš aparthejd dole tokom proteklih decenija, ali  to ih ne opravdava  Smile

I te priče oko referenduma su ruku na srce obična demagogija.

Kada je ovde bilo koga obavezivala bilo koja odluka sa referenduma? Na referendumu je narod 99te rekao da neće stranu čizmu, pa je na kraju ipak bilo tako. Milošević je popljuvao svaki referendum koji je organizovao, to je samo jedno fino sredstvo za manipulacije i mazanja očiju koje koriste naše dahije svih boja i opredeljenja...
« Poslednja izmena: 27. Mar 2013, 23:18:43 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
знам баш мало Јевреја ... ал то мало што их знам су 100% лицемерна говна. Нисам успео од заједничких познаника срести ама баш никог ко би рекао једну лепу реч за њих ...

тако да ... далеко им лепа кућа, нек се јебавају с оним љубитељима камила по пустињама, што даље одавде.

Ih, sad ga pretera. Ko zna koje si ti dundjere sretao.
Oni pravi su profinjeni, obrazovani, ugladjeni, mirišljavi i barataju ciframa kao mi klikerima. Pri tom su jako proračunati, drže se svojih poslovnih partnera i zajednice/grupe u bilo kom obliku. Opasno su lukavi a slatkorečivi, i ne, ne druže se sa kamilama  Smile


O bože kakvo uopštavanje  Smile

Kao što nisu svi Srbi isti tako nisu i Jevreji. Razlika je u tome što Jevreji kao grupa više polažu na obrazovanje u odnosu na druge zajednice i što su tradicionalnu veštinu trgovine uspešno prenosili sa kolena na koleno.

Ambasador Izraela je otkrio toplu vodu da imamo najlošije prinose u Evropi jer se oslanjamo na srednjovekovnu metodu zvanu dodole i prizivanje kiše. Škoti nam otkriše toplu vodu da navijači mogu i treba da budu ambasadori zemlje u inostranstvu i da reč patriotizam može da ima drugi kontekst u odnosu na naše vajne patriJote koji su ljubav prema zemlji izjednačili sa tribalnim divljaštvom  Smile


Ne znam o čemu pričaš, ja se ne krećem po cigan malama. Pričam o onome što sam videla i doživela.

Ovi tvoji aforizmi tipa dozivanje kiše mogu da prodju u nekom osrednjem šou programu. Sve mi možemo i imamo kapacitet, što je potvrdio i ambasador (naravno da nije rekao ništa novo) , još samo da nam sjašu sa grbače pa da udahnemo svež zra...pardon, vazduh.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
знам баш мало Јевреја ... ал то мало што их знам су 100% лицемерна говна. Нисам успео од заједничких познаника срести ама баш никог ко би рекао једну лепу реч за њих ...

тако да ... далеко им лепа кућа, нек се јебавају с оним љубитељима камила по пустињама, што даље одавде.

Ih, sad ga pretera. Ko zna koje si ti dundjere sretao.
Oni pravi su profinjeni, obrazovani, ugladjeni, mirišljavi i barataju ciframa kao mi klikerima. Pri tom su jako proračunati, drže se svojih poslovnih partnera i zajednice/grupe u bilo kom obliku. Opasno su lukavi a slatkorečivi, i ne, ne druže se sa kamilama  Smile

Citat
profinjeni, obrazovani, ugladjeni, mirišljavi i barataju ciframa kao mi klikerima. Pri tom su jako proračunati, drže se svojih poslovnih partnera i zajednice/grupe u bilo kom obliku. Opasno su lukavi a slatkorečivi,

шта тачно од наведеног их онемогућава да буду лицемерна говна? ... колико се мене чини ама ништа од наведеног Smile
И нису били дунђери ... инжењери, угоститељ и за неке немам појма ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini

шта тачно од наведеног их онемогућава да буду лицемерна говна? ... колико се мене чини ама ништа од наведеног Smile
И нису били дунђери ... инжењери, угоститељ и за неке немам појма ...

Što se mešaš kada diskutujem sa Danilom?  Smile

Nema veze kakvi su, dobri su onoliko koliko imaju interes (ogradjujem se ličnim iskustvom).
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Jedno od mojih iskustva :

Kad sam bio u Stejtsu poslednji put,na venčanju mog rođaka koji se oženio Poljakinjom,imao sam priliku da upoznam i celu mladinu porodicu.Otac,brat i sestra fenomenalni i veoma ljubazni.A mlada je kao ''slikarka'' i nekakva učiteljica. Jedna od onih osoba koje ne skidaju kez sa lica,pa koje određenog vremena počneš da zamišljaš kako te jure sa nožem u ruci.   Smile

A onda smo posle nekoliko dana kuliranja i njenog glumatanja da nas nije prepoznala ili se već pozdravila sa nama, dobili tu ''čast'' da upoznamo i majku mlade,za koju praktično svi misle,odnosno znaju da je Jevrejka poreklom,samo retko ko ima petlje da to i kaže. Jedna od onih osoba koje ja najviše volim - uobraženi izrod koji se kezi i glumi elitu,a u stvari ignoriše mnoge i u glavi tripuje da je centar univerzuma. Elem,''zvanično'' smo se upoznali tako što su moji primetili kako se ponaša pa odlučili da joj udele jedan suptilan napuš i odu i pozdrave se sa njom, onako u stilu ''u slučaju da niste primetili,mi smo stigli,dobar dan  Smile ''. Usled čega se ''gospođa'' na trenutak našla u čudu.  Smile Jbg,in the end...Serbian napush supreme.  Smile

Dok sam ja još malo pre toga skapirao o kakvom se idiotu radi,kada me je glatko iskulirala pred nekoliko gostiju u hodniku restorana koji su rezervisali.Iako smo oboje vrlo dobro znali da smo se videli i ranije.Odma mi je bilo jasno - ona je svoju finu,dobru histeričnu ćerkicu,''slikarku'' lepo uvalila uspešnom molekularnom biologu. Roditelje mladoženje,iako ih gleda sa visine,će čisto radi reda da ispoštuje,a svi ostali, posebno mi ''punokrvni zatucani Srbi'' je ne zanimaju.  Smile Mi za nju ne postojimo.  Smile

Reko ''aaaa,sestro, pa ti si upravo osvojila doživotnu propusnicu za napuš - program i hladan tuš  Smile ''. Srećom,u stvari nažalost, svi smo se razišli na razne strane sledećeg dana,pa nismo ni imali više kontakta sa njom. Mada bi mi verovatno iskulirali zbog naših rođaka,a i njene porodice,ipak,malo je falilo da ''niže,zatucane Srbende'' održe predavanje na Srpski način uobraženoj Poljsko-jevrejskoj seljančuri.  Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2013, 15:13:37 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Da, tipična usijana Jevrejka. Znam takve. A onda im u porodicu udje prostonarodna snajka koja ih sve postroji i uvede "staljinsku disciplinu". E tada se pretvaraju u žrtve. Za žaljenje, ništa drugo.  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ako ima jedna situacija,odnosno razlog što volim naš mentalitet i inat jeste kod ovakvih slučajeva.

''Šta,ti ćeš meni da glumiš mudo?  Smile Pa,dooooođi 'vaaamooo  Smile ''

Verovatno navikla tamo na Amere da okreću glavu ili je tiho otpišu i puste da rade šta oće.
E a onda naleti na srpski orah,voćku čudnovatu. Mhehehehehe.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Kada sam rekla "prostonarodna snajka", mislila sam na Ruskinju (iz moje storije) . Ebala joj je nanu na finjaka  Smile

Ono gde se oni zeznu (naravno ne generalizujem, nisu svi isti) je upravo visoko poletanje a nisko sletanje....
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Kada sam rekla "prostonarodna snajka", mislila sam na Ruskinju (iz moje storije) . Ebala joj je nanu na finjaka  Smile

Tako se to radi.  Smile  Smile

Inače,slažem se,dobar opis te njihove uobraženosti. Naravno,takođe se slažem da ne važi za sve.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:12:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.