Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:52:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Još neki signali da on želi raskid  (Pročitano 4662 puta)
21. Dec 2006, 11:18:42
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Još neki signali da on želi raskid   

Dešava se da je veza na izdisaju, da se nekako održava maltene samo zato što je on prevelika kukavica da bi raskinuo, a da se ona zavarava i ne primećuje šta se dešava. O tome smo već pisali - ovog puta, evo još nekoliko signala da on želi da okonča vezu.

Navikli ste na to da on sebe vidi kao "mangupa" i trudite se da mu praštate izgrede, čak i da vam budu na neki način simpatični - a jedan od njegovih "nestašluka" jeste da od konobarice u kratkoj suknji traži broj telefona, i to pred vama. Čak se i ne trudi da sve to predstavi kao šalu.

Vi baš volite kad vas on iznenadi, dopada vam se i da on svrati kod vas bez najave, jer vam se sviđa ideja da nije mogao da izdrži da vas ne vidi. To je lepo, ali šta ako on malo-malo pa bane kod vas bez najave, a onda izgleda razočarano, iako ste vi srećne što ga vidite? Sasvim je moguće da se nadao da će vas zateći s drugim muškarcem, pa će imati opravdanje za "gnev pravednika".

On puno radi i vi imate razumevanja za to što je uvek umoran. To je lepo. Ipak, ako je uvek umoran kada je s vama, a s prijateljima izađe i banči do jutra, da li se tu stvarno radi o umoru?

Počeo je da ide na poslovna putovanja. Tu ne bi bilo ništa neobično da on nije nezaposlen. Dodatni znak za sumnju je to što sa sobom nosi četkicu za zube, brijač i još neke sitnice koje su stajale u vašem stanu.

Kažete mu da želite više intimnosti s njim. On se dvoumi između belog pogleda i iznerviranog odgovora, a na kraju vam kaže da imate suviše bujnu maštu, kao da ste mu rekle da mislite da ste videle NLO.

Za svaku od ovih stavki bilo bi moguće naći i neko drugo, lepše objašnjenje i mi se nadamo da je to lepše objašnjenje tačno. Ipak, ako vam se ovakve stvari često dešavaju, ozbiljno razmislite da li je u vašoj vezi sve u redu - ili samo što joj nije prošao rok trajanja.
Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
Znakovi koji otkrivaju vara li vas

Umesto s vama, vreme radije provodi s prijateljima, nestale su male nežnosti koje ste pre izmenjivali, odsutan je dok vodite ljubav i izgubljen kad se jutrom budi jer očito ne zna gde je. Intuicija vam govori da ovo ima više veze s trećom osobom nego s nekom licnom krizom. Saznajte koji su znakovi sigurni pokazatelji da vaš partner nije više samo vaš.
Sumnjate da vas partner vara? Najbolji način da to proverite je da otkrijete pokazuje li neke od znakova koje je u svom dugogodišnjem radu utvrdio privatni detektiv i profesor psihologije Raymond B. Green.
Primecujete li nešto od sledećeg kod svog dragog, vreme je da preduzmete određene korake. Naravno, jedna stavka nije dovoljna za stroge optužbe, pa dobro promislite i pokušajte biti što je više moguće objektivni.

Pokazuje li puno više pažnje za vaše potrebe nego što je to uobičajeno, postoji vrlo velika verovatnoca da je reč o klasičnom primeru grižnje savesti. Da odmah razjasnimo, ovakvo je ponašanje tipično samo za početak afere.

Isto znaci i za kupovanje poklona. Sve su to pokloni iz krivnje koje vam daruje jer ima grižnju savesti zato što vas je izdao te si pokušava na taj način olakšati griznju savesti.

Osim ako niste patološki ljubomorna osoba, ukoliko imate osećaj da nešto nije u redu u vašem odnosu, poslušajte svoje instinkte. Zanemarite li ih, vrlo verojatno znači da si ne želite priznati istinu. Vi najbolje poznajete navike, rutine i stavove svoga partnera, pa ako primetite da su se iznenada promenili, imate pravo na opravdanu sumnju.

Jedan od pokazatelja da u vašoj vezi postoji netko treći su i česte svađe koje započinje vaš partner. Time, naime, dobiva dobar razlog da u ljutnji odjuri van iz stana, što mu, naravno, daje novu priliku za susret s ljubavnicom. Svađe također može potencirati i zbrka emocija koju oseća zbog toga što vas je prevario.

Spominje li pritom sve češće da biste možda trebali prekinuti, u smislu da, ako se to ikada dogodi, on želi da ostanete prijatelji ili na bilo koji drugi način stavlja vaš odnos u kontekst koji nema previše budućnosti, to gotovo sto posto znači da već ima nekoga s kim bi otpočeo novu vezu ukoliko vaša završi.

Jasni pokazatelji da nešto nije u redu su i nagle promene raspoloženja. Odlazi li od kuće odlične volje, ali u nju ulazi namrgođen ili depresivan, jasno je koliko je sati. Isto znaci i ukoliko je postao hladan i bezobziran prema vašim osećajima te ako se vaša komunikacija svela na službeno izmenjivanje informacija vezanih uz zajednički život.

Iako možda na prvi pogled ne biste to pomislili, promeni li vaš partner iznenada ukus za muziku, postoji otvorena mogućnost da ga zanima drugi tip muzike jer to sluša njegova nova partnerka. To ne znači da morate pošiziti ukoliko vam dečko uđe u stan s CD-om 'Best of U2' iako ih nikad prije nije slušao. No, ako s popa prelazi na country, radije proverite postoje li još koji znakovi.

Sve češće kritizira stvari kod vas koje su mu ranije bile privlačne te se lako uvredi na vaše komentare bez obzira koliko bezazleni bili. Kada pak učinite nešto lepo za njega, počne pokazivati jasne znakove krivice. Optužuje vas da ga varate iako za to nema nikakvih dokaza. Radije provodi vreme s prijateljima nego s vama. Ne pokazuje interes za zajedničku budućnost. Prestaje pokazivati bilo kakve znakove nežnosti.

Umesto da pričate ili vodite ljubav, radije gleda televiziju. Često priča o problemima koje ima neka osoba u njegovom životu (sused, kolegica, instruktorica) suprotnog spola. Ponaša se tako da vas već i prijatelji i porodica pitaju je li sve u redu…Sve ovo daje naslutiti da su stvari postale ozbiljnije i da afera o kojoj je reč već traje predugo. Na kraju je jedino nejasno zašto uopse vaš partner ostaje u vezi.

Naravno, da ne bi bilo zabune, sve ovo vazi i za muškarce koji sumnjaju da ih žena ili devojka vara.

Izvor

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1255
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nije uvek tako Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
Citat
nije uvek tako
mislim da jeste Smiley u vecini slucajeva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile

auuuuuuuuuuuu
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
paranoično...isuviše za moj ukus...mada ne tvrdim da nema istine...

ali dođavola...gdje je ovdje mjesta za uživanje,osim što moramo da se istripujemo u detektive i profajlere Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 icon_suspicious
nisam tu... Samo slusam...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
Citat
gdje je ovdje mjesta za uživanje
ja ne bih mogla da uzivam ako bih mislila da me vara .
ne kazem da je tekst skroz o.k, ali ima istine.
Citat
detektive i profajlere
  nigde ne pise da trebamo da ih pratimo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nisam ni rekla da piše da ih pratimo...

ali da ih posmatramo kao kobci,tražeći i najmanji znak "nepravilnog ponašanja"...o da...tekst je upravo takav,ne?

ne volim da me varaju...ali ne volim ni da mislim da to rade svakog trenutka Smile

postoji jako puno prostora da nečije ponašanje i gest pogrešno protumačimo.

mi ustvari to jako često radimo.

opreznost je poželjna....ali ponekad,bar kada se radi o vezama sa nekim,u kojima smo,ja se nadam dobrovoljno,potrebno je malo i olabaviti.

uostalom,ako i prevari,a to se na kraju uvijek sazna,on je na gubitku.

do tada...uživanje Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ne mogu vise da budem inkognito... Previse sam toga cuo...

Sto se tice SF-ovog texta... Smesan je... Ako davojka ne primecuje da nesto nije u redu pored takvih "pokazatelja"
i zasluzuje da bude prevarena..

Sto se tice glviki-cinog texta...  mogu da budu znakovi da vas vara a i ne moraju...

Ja licno nikad ne bih mogao da ostanem u vezi sa devojkom za koju mislim da me vara(ili prevarila).
Cim se izgubi poverenje, gotovo je.
A zao one koji ga nikad nisu imali ili su bolesno ljubomorni... da ne pricam...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:52:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.