Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jos jedna poruka od necivilizovanih - Severna Koreja otvorila naucni centar  (Pročitano 54924 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
cela ta drzava je jedna velika sekta

doduse kod nas je pola drzave po uticajem destruktivnog gurua ali sa naznakom otreznjena,kod njih te naznake nema zive u matrixu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Slavlje u Koreji: Vođin rođendan i begonija "Kimdžongilija"





Severna Koreja proslavila je svoj najnoviji test balističke rakete brojnim proslavama, između ostalog i festivalom cveća, na kome je predstavljena begonija "Kimdžongilija".

Festivalsko raspoloženje biće nastavljeno i u narednim danima, jer su planirane velike proslave rođendana pokojnog vođe Kim Džong Ila, oca aktuelnog lidera Kim Džong Una.

Posetioci su pozirali i slikali se ispred slika rakete i portreta pokojnog vođe i velikog aranžmana Kimdžongilija.

"Osećao sam veliki ponos i uzbuđenje kada sam gledao lansiranje na TV-u. Dokle god nam SAD prete mi moramo poboljšavati svoju odbranu", rekao je jedan od baštovana koji gaje posebne begonije, Kang Kuk Hva.

Slavlje će dostići vrhunac u četvrtak, proslavom pod nazivom "Dan sjajne zvezde", kada će biti organizovani vatrometi, predstave umetničkog plivanja i klizanja i masovna okupljanja.

Severna Koreja je u nedelju ispalila balističku raketu, koja je preletevši oko 500 km pala u Japansko more. Verovanja da ima nove elemente, poput pogona na čvrsto gorivo i nove tehnike lansiranja, istražuju stručnjaci za naoružanje.

Test, posmatran kao provokacija Amerike i kršenje rezolucije SB UN, osudila je međunarodna zajednica.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ubili mu brata kazu...

veliki korejski narod...

Citat
cela ta drzava je jedna velika sekta

naivan si ti...to sto neko drugi misli drugacije ne znaci da ne zna da misli...



a evo objavili..


http://www.kurir.rs/planeta/sinovac-kim-dzong-una-studirao-u-mostaru-severnokorejske-spijunke-mu-ubile-oca-otrovnim-iglama-clanak-2684313


bilo je razgovora o tome...samo ja sam tad napisao da je u sarajevu studirao...
« Poslednja izmena: 14. Feb 2017, 21:27:01 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Polubrata. U Maleziji. A onda sledi hapsenje nekih navodnih agentkinja Severne Koreje.
Dzong trazi od Malezije da mu se odmah izporuci telo polubrata bez autopsije medjutim ovi ne daju. Dokle se doslo, nisam videla.
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
u svajcarskoj su sva trojica studirali...

ima pun klinac dokumenata i slika iz tog perioda...
a ima i jedan dobar dokumentarac na tu temu...

cuj on trazi da mu isporuce les od brata...
a brat pobjegao od njega... Smile da spasi zivu glavu ... Smile

ali eto.. nije je uspio spasiti...


skoro  je i snimak izasao u javnost... na kojem je s njim neka nepoznata zena...uzasnuta..
posle se vjestacenjem glasa i lica utvrdilo da mu je sestra...
sestra...koju javnost nije vidjela od kad je psiho ...pokoljem u porodici sopstvenoj...preuzeo vlast...
za koju se smatralo da je ubijena sa ostalim clanovim porodice...

definitivno  ce postati najkrvaviji s.korejski  diktator....
prejebace i oca.... Smile





« Poslednja izmena: 20. Feb 2017, 09:43:04 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Nisu oni drugaciji zato sto vole nego zato sto moraju jer bi inace bili ubijeni. Treba da se ujedine dve Koreje pod vlascu Juzne, da progleda taj narod.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Citat
Polubrata. U Maleziji

znas li koliko je pijani i drogirani  caca od ove trojice... priznatih sinova  ..imao zena Smile
preko 50 zena je imao i kamaru djece... Smile

sve je to kim dzong un pobio... Smile

a kim dzong nam (ubijeni) je prvo priznato musko dijete...svoga cace...(a un je najmladje priznato musko dijete... )
i on je trebao da bude vladar s.koreje...

i ubijeni ujak ..inace poznati general....i covjek od najviseg povjerenja un-ovog oca....
htio je da vrati nam-a u koreju... i da zajedno s njim preuzme vlast od ovog psiha...
i platio je glavom i on i njegova citava porodica...


a prica se nesto da je kim dzong un bolestan....(naravno svi znamo da je u vugla bolestan ..ali nije to to)
i da je njegov brat...nam ...spremao nekakve nerede i sl...
sad da l je to sranje -nemam pojma...

a po zadnjim informacijama nam je ubijen bojnim otrovom..i ima jos nekoliko osoba koje su bile u dodiru sa ekipom ubica....drzavljana malezije...
koji su se otrovali bojnim otrovima...i u teskom su stanju.... Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 25. Feb 2017, 10:26:29 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
   Prve fotografije američkog THAAD protivraketnog sistema kako ga noću istovaraju iz transportnog aviona u J.Koreji.Kačim ovde zato što je namenjen "obuzdavanju DPRK-a" :


     https://twitter.com/pearswick/status/838934841726922753
« Poslednja izmena: 07. Mar 2017, 17:41:36 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Вашингтон позвао Пјонгјанг да помилује америчког студента


Стејт департмент позвао је Северну Кореју да помилује америчког студента Отоа Вормбира који је прошле године осуђен на 15 година тешког рада због крађе пропагандног плаката из хотела.

Портпарол Стејт департмента Марк Тонер оценио је да САД верују да је казна од 15 година тешког рада преоштра за дела која је Вормбир наводно починио.

Према његовим речима, Стејт департмент позива Пјонгјанг да помилује и одобри посебну амнестију Вормбиру и да га "одмах пусти на слободу из хуманитарних разлога".

Тонер је, истовремено, затражио да се амбасади Шведске у Пјонгјангу, која нуди ограничене конзуларне услуге држављанима САД који су лишени слободе у Северној Кореји, омогући редован приступ студенту.

Врховни суд Северне Кореје осудио је Вормбира 16. марта прошле године након што је амерички студент признао да је украо пропагандни плакат из просторија за особље у хотелу у Пјонгјангу.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.