Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:23:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Još jedan preskup i nepotreban sajt  (Pročitano 3317 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, ovo je odlicno:.... Kupujmo srpsko...
Eto, najveci Srbi od svih Srba ...Dveri... kupili su od nekih anonimnih Nemaca sajt koji je... am... sklon rusenju...

A i bolje da ih je ovaj osisao, nego da su te pare otisle na frizuru i tange sekretarice nekog drzavnog sekretara...

Internetagentur 3ma media KG ? Sta ti je, pa to je staro SrBski jezik.  Smile

Inace nisu mi jasni likovi koji misle da se sajt za drzavu moze uraditi bez registrovane firme i placenog poreza.

Kako ti nisu jasni?
To su oni sto prave sajt za 100e  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.5
ja sam vlasnik MC2 koji je tesko oklevetan od strane sajta Pistaljka.  rs i autora teksta Ivana Ninica, i to iz cisto politickih razloga.   Iskopiracu odgovor koji sam vec postavio na jedan forum gde su me isto napali, ali ne zato sto me mrzi da vam posebno pisem, nego zato sto se poklapa argumentacija.   

slazem se sa svima koji kazu da je 20.  000 evra za sajt mnogo.   Ja prvi ne bih platio toliko.   Moja firma je angazovala coveka da nam napravi taj sajt i imali smo neke posebne zahteve, kao npr.   da svako udruzenje pacijenata koje se nadje u nasoj bazi moze da pravi svoj mini sajt u okviru naseg sajta, da se njihove vesti automatski distribuiraju svima itd.   

Covek je posteno odradio posao i bio posteno placen za to.  Ali nije poenta u sajtu, stvarno.  

Ostatak novca nam je bio neophodan za sve ostalo, mesecima smo radili, zvali, organizovali besplatne seminare i za svaki sprovodili medijske kampanje da bi nam se javila udruzenja za koja nismo znali.   Proputovali smo Srbiju i edukovali brojna udruzenja pacijenata.   Taj nas posao i dalje traje, sto se moze lako naci na internetu, npr ovde:

hxxp:|| www.  youtube.  com/results?search_query=snaga+pacijentima&aq=f

Takodje od septembra prosle godine svaki dan jedan od nasih zaposlenih prati vesti iz zdravstva i postavlja ih na sajt.   Imamo i FB grupu, Twitter kanal, YouTube kanal Snaga pacijentima, i sve se to azurira evo vec skoro celu godinu, a sve to za tih 20.  000 eur minus ono sto smo platili web dizajneru da nam napravi sajt.  

Posao smo posteno dobili, taj iznos spada u tzv.   "male nabavke", sto znaci da se ne ide na tender nego se dostavljaju tri ponude.   Nasa je bila najniza i mi smo pobedili.   Mogao je i neko drugi da dobije taj posao, ali ga sigurno ne bi odradio tako dobro.  

A zasto je bitno da postoji registar udruzenja pacijenata? Pa zato sto ova drzava ne daje nikakvu sansu ljudima koji su oboleli od neke teske bolesti i zbog toga se oni udruzuju kako bi ostvarili svoja prava.   Ali da bi bili efikasni, treba neko da ih organizuje i nauci kako da koriste medije, kako da pisu peticije, kako da se obracaju Narodnoj skupstini, Vladi itd.  .  .   A da bi sve to bilo moguce, prvo treba da znamo ko su i kako da ih kontaktiramo.   Eto, to je prava istina o nasem projektu.   Pre nas niko u Srbiji nije znao gde su i kako se zovu sva udruzenja pacijenata, pa cak ni Ministarstvo zdravlja Srbije.  

Inace, MC2 postoji 10 godina i sproveo je neke od najboljih kampanja u nasoj profesiji.   Inicijativa Snaga pacijentima (ciji sam osnivac) postoji od 2008.   i ubedljivo je najvise uradila na tom polju u Srbiji.   Ni MC2 ni Snaga pacijentima nikada od drzave nisu dobili ni dinara osim ovog projekta.   I sada nam je izaslo na nos zbog nekog nadobudnog radikala koji se pali da je istrazivacki novinar.   

Ovo je autor teksta hxxp:|| www.  youtube.  com/watch?v=Buvht1DrcBA&feature=related

Ivan
« Poslednja izmena: 16. Jun 2011, 13:30:45 od ivanmc2 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Jel taj mozda zavrsio Pravni? Smiley

Inace... jos jednom cu podrzati to sto je posao ugovoren sa srpskom IT firmom i sto pare nisu otisle u inostranstvo Smiley
« Poslednja izmena: 16. Jun 2011, 13:35:00 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Citat
i sto pare nisu otisle u inostranstvo

Човек рече да је ангажовао веб дизајнера а да његова фирма мање више качи вести на сајт и држи семинаре ... тако да тај веб дизајнер комотно може бити мали Индијац са знањем српског ... илити ... трчиш пред руду с тим ''паре нису отишле у иностранство'' ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
I sada nam je izaslo na nos zbog nekog nadobudnog radikala koji se pali da je istrazivacki novinar.

јбг..бранкица је бранкица Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Sajt nije ništa posebno, ne vredi ni pola para koliko je plaćen.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
i sto pare nisu otisle u inostranstvo

Човек рече да је ангажовао веб дизајнера а да његова фирма мање више качи вести на сајт и држи семинаре ... тако да тај веб дизајнер комотно може бити мали Индијац са знањем српског ... илити ... трчиш пред руду с тим ''паре нису отишле у иностранство'' ...

Nisu otisle direktno... Deo je svakako otisao u inostranstvo jer internet nije zatvoren sistem i sve ne moze biti lokalizovano... tako da je neophodno da angazujes resurse sa strane... ali... ono sto je najvaznije je da je ugovor potpisan sa domacom firmom... i time dat podsticaj razvoju srpskog IT trzista koje nije bas toliko stameno i jako kako se predstavlja...

Doduse... ne mora da znaci da je web dizajner iz Indije... i kod nas ima onih koji ne rade ofrlje i za kikiriki...  eto... redizajn i programiranje dodatnih funkcija Bureka su radili domaci dizajneri i programeri... koristimo usluge domace hosting kompanije.. i tako to.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
Ako sam ja dobro razumeo ista osoba je i vlasnik mc2 i osnivac snage pacijenata. Sukob interesa mozda jeste mozda nije. No dobro.
Evo ja i dalje gledam sajt i pokusavam da shvatim sta je to moglo da oduzme toliko vremana pa samim tim i da kosta toliko. Na sajtu sam nasao informacije o seminarima, prekopirane zakone i foto galeriju.
Ja verujem da tih 20 000 evra nije cena samog sajta ali kakav su to dodatni posao i troskove ljudi iz mc2 imali stvarno ne vidim.
« Poslednja izmena: 16. Jun 2011, 13:56:55 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Citat
koristimo usluge domace hosting kompanije..

и то је један од разлога што она тема са проблемима у раду форума неће пасти у заборав ...  Smile

можда се трипујем али у односу на ово данас чини ми се да је форум некад летео

ал ајд плус и с моје стране  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne znam za tebe... ali meni i dalje leti... Smiley
S tim sto je verovatno razlika u tome sto ti koristis usluge nekog provajdera koji koristi telekomov link, a ja sbb Smiley

A sve ovo ostalo se resava u hodu... isti slucaj je bio i kada se sa stare SMF verzije prelazilo na custom... samo sto se ne secas...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:23:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.