Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: joomlart template brojač posjeta?  (Pročitano 2300 puta)
21. Jan 2011, 17:56:11
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Joomlart template brojač?

Jel zna itko kako joomla broji posjete?
Vidio sam par stranica sa brojačam sa desne strane, pa sad ne znam jesu li to stvarne posje ili sta?

Jel broji jedinstvene posejte ili svaki put kad uđes na stranicu ili sta?

I može li se išta uradit da malo nabiješ posjete?

Jedan mi je lik reko da "ofrlje" broje da u biti nisu stvarni posjetioci...?

unaprijed hvala..


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Belgrade (Vreme: 21. Jan 2011, 18:08:54)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 183
Zastava Na pola puta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Samsung S8000
Ne postoji template brojac ... postoji samo modul ili komponenta za Joomla CMS ... u kojem je tvoj sajt napravljen.

http://extensions.joomla.org/

Na ovoj adresi ces sigurno naci i brojac koji ce ti odgovarati.

Sto se tice "stelovanja" brojaca verovatno u opcijama moze da se podesi da ne broji od 0 nego od xxxxx broja koji mu ti napises ... ali time nista nisi uradio niti dobio ... slabo posecena stranica je slabo posecena stranica
IP sačuvana
social share
Hoće li sunce u ovom gradu ikada zasjati kako treba
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80


Sto se tice "stelovanja" brojaca verovatno u opcijama moze da se podesi da ne broji od 0 nego od xxxxx broja koji mu ti napises ... ali time nista nisi uradio niti dobio ... slabo posecena stranica je slabo posecena stranica

to znam, nemozes nista tu uradit...
al jel on broji stvarne posjete odnosno ljude?
MEni se cini da vise broji nego koliko svarno ima posjeta, cito sam negdje da neke robote broji al ne kontam sta je to?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
To su kompjuteri koji se nalaze u pretrazivacima i koji kupe sadrzaj stranice za svoju bazu da bi ti omogucili da budes u rezultatima pretrage...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
To su kompjuteri koji se nalaze u pretrazivacima i koji kupe sadrzaj stranice za svoju bazu da bi ti omogucili da budes u rezultatima pretrage...

i jel oni sami ulaze u stranicu da ti se promet povecava?

jel znas jesu li pouzdani brojaci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 183
Zastava Na pola puta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Samsung S8000
To su kompjuteri koji se nalaze u pretrazivacima i koji kupe sadrzaj stranice za svoju bazu da bi ti omogucili da budes u rezultatima pretrage...

i jel oni sami ulaze u stranicu da ti se promet povecava?

jel znas jesu li pouzdani brojaci?


Ne, njih salju pretrazivaci (google, yahoo .. etc) oni ti indeksiraju sajt i pomazu da te pretazivac lakse i pre prepozna. Brojaci nisu pouzdani kao google analytics ili awstats ali mogu okvirno da daju informacije o pesti na sajtu. Brojaci se nikad ne uzimaju kao relevantni pri dokazivanju posecenosti sajta.
IP sačuvana
social share
Hoće li sunce u ovom gradu ikada zasjati kako treba
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 4
i apsolutno su out i bljak xP ... i nemoj ih stavljati ... a za joomlu mozes staviti brojac kao i za bilo koji drugi sajt ... na bilo koji nacin ...

ako te zanima stvarno kao sto je receno iznad ... google analityc ...
ako je zbog pokazivanja drugarima ... mani to ... samo unistavas sebi sajt ... i sta ima da nabijas posetu ... ako je zbog oglasavanja tesko da ces time nesto postici ma kako to zamislio  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
i apsolutno su out i bljak xP ... i nemoj ih stavljati ... a za joomlu mozes staviti brojac kao i za bilo koji drugi sajt ... na bilo koji nacin ...

ako te zanima stvarno kao sto je receno iznad ... google analityc ...
ako je zbog pokazivanja drugarima ... mani to ... samo unistavas sebi sajt ... i sta ima da nabijas posetu ... ako je zbog oglasavanja tesko da ces time nesto postici ma kako to zamislio  Smile

Nije kod mene joomla... nego na  ovoj jednoj stranici...pise brojac sa strane i prevelike brojeke neke sto znam da nema teprije da toliko ima posete pa me zanimalo kako to broji...
pa sad ne znam jusu to jedinstvrne posjete il sta,...

kod mene je google analytics i ja njemu samo vjerujem a, i mnoge firme koje hoce da se reklamiraju priznaju samo google kao dokaz posjecenosti...ovo sve drugi je druga liga....
a to su i  isvi rekli...google majka Smile

ja kad vidim brojac na joomli svaki put se slatko nasmijem Smile  nakaradno izgleda pravo D:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.