Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:21:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Joj,neverovatni teen problem  (Pročitano 5566 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ne znam u cemu je frka, izlascu su ti do 12 jer si zensko, pre neki dan mojoj komsinici od 30 godina oko 10 uvece neki narkic uze telefon. Nadi druga ili decka, da ides sa njima ako ides kasnije i nek oni kazu tvojima da ce te vratiti u relativno pristojno  vreme sto je apsolutno fucking najbolja recenica, jer je tako fleksibilna...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...caught between who I am and who I wanna be...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 447
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson F500i

Citat
...@arlekin...neche im dosaditi da je kaznjavaju...to sam i ja mislila...istrpim svaki put...no evo me opet... Smile (a kaznjena sam za sitnicu...ludjaci... Smile )

kod mene je funkcionisalo,i ja sam imao isti problem u istim godinama,a ko nije?kada bi pokushali da mi odrede vreme obaveznog povratka kuci ja bih namerno ostajao celu noc,dochekivale su me i dreka i kazne pa i pokoji shamar,na svaku kaznu sam odgovarao novim i tezim ekscesom.na kraju su oni odustali,samo da se zna ko je tvrdoglaviji.
Za sve u zivotu morash da se izborish,ako treba i sa svojim roditeljima.

[glow=red,2,300]...heh...doshla sam i ja daleko s ispadima...no nikako da im dosadi...no mislim da vech pomalo odustaju...bar se nadam... Smile[/glow]
IP sačuvana
social share
...always remember you're unique...just like everyone else...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
Citat
no mislim da vech pomalo odustaju.

eto vidish
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 portazi stara novinska izdanja,iskopaj sva tinejdzerska samoubistva i pokazi mami i tati koliko ih je puno,a onda im reci da je to sve zato sto im nisu dali da dodju kuci kad su hteli Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K800i
portazi stara novinska izdanja,iskopaj sva tinejdzerska samoubistva i pokazi mami i tati koliko ih je puno,a onda im reci da je to sve zato sto im nisu dali da dodju kuci kad su hteli Smile


 Smile Smile sta tebi nece pasti na pamet  Smile Smile
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia Lumia 1020
ja nemam ta vremenska ograničenja, al nekako ne volim da ostajem u gradu posle 12 ako nemam pare za taxi Smile
mnoogo dugo se čeka prevoz...ili se ne dočeka...
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Žena
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
pa evo kako je kod mene....ja imam 17 godina i takodje imam preterano briznu mamu, ali sam se od pocetka tako postavila da kad hocu da izadjem, ja izadjem i kraj....i ja sam odlican djak, uvek imam sve petice, izlazim kad god imam s kim, imala sam i decka, itd.....mama uvek brine, ja joj cesto iz grada posaljem poruku da zna da sam dobro, uvek me pita kad cu kuci i uvek se brine da ne idem sama....cesto zovem tatu da me vrati jer mi to odgovara da ne trosim bezveze pare na taxi.....dolazila sam kuci i 4 i  posle toga,a i hiljadu puta ostajala kod drugarice da spavam i nikad nije bilo problema....i nijednu ocenu nikad nisam pokvarila, a moj drustveni zivot nije ispastao....ako sad ne naucis kako da se postavis sa roditeljima, mnogo ce ti teze biti kasnije u zivotu da se izboris npr. na poslu ili jednog dana u braku za svoja prava....zato ne odustaj, probaj na sve nacine, najbolje je da lepo sednete i pricate, tako i ja sa svojom mamom kad se oko neceg ne slaze sa mnom...jurim je da pricamo, ako ne uspe odmah ja joj ponovo i ponovo dosadjujem....i nadje se neko resenje da odgovara i jednoj i drugoj strani.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


amo ergo sum (volim dakle postojim)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 710
Zastava USA
OS
Linux
Browser
Mozilla
ne znam koliko ce te ovo utesiti, ali ja u tvojim godinama nisam ni izlazila, tj. "izasla" sam samo za maturu i reprizu mature. na raspustu izmedju prve i druge godine u gimnaziji nisam izlazila jer sam morala da ucim jer sam polagala 5 razrednih ispita, tako da sam pocela da izlazim tek u 2. godini, a tada sam smela da ostanem u gradu do pola 12. Sto je najgore, kada sam izlazila nisam smela ni da se sminkam niti da se obucem onako kako sam ja htela, tako da sam se sminkala u gradu, a skidala sminku pre nego sto dodjem kuci, mada kad razmislim to i nije toliko lose, sad mogu da se nasminkam u mrklom mraku bez ogledala  Smile no, da se vratim na temu....ali posto je moje drustvo moglo da ostaje dokle hoce, onda su oni izlazili oko 11 sati, tako da sam ja nasla novo drustvo, sa kojim sam se nalazila svako vece u 8 sati, jer oni nisu izlazili na fensi mesta, nego smo svako vece gluvarili po parku, kupimo nekoliko flajki piva, neko donese gitaru i zezamo se i bude nam super, tako da sam taj jedan raspust nekako prebrinula, ali posle kada sam i ja htela da izlazim po fensi mestima jer jbg, bila zima, ladno da se gluvari po parku, onda sam morala da primenim drugu taktiku. Izadjem u grad, i kad bude nekih 15-ak minuta do pola 12 (toliko mi, odprilike, treba do kuce) onda pozovem kuci da pitam da li mogu da ostanem 15 minuta duze, oni me puste, i posle nekoliko izlazaka, produzila sam izlazak za 15 minuta, i tako sam nastavila dok nisam izgurala izlazak do pola 1. ali to je bio maksimum, e onda sam pocela da pitam da ostajem do 1 jer sam pocela da idem na zurke gde je bio priliicno skup ulaz, i onda da  "ne bacam pare za kratko" jos im napricas da taj izvodjac kojeg ti ides da slusas dolazi oko 1, pa ih onda pitas da ostanes duze, i onda ih zoves telefonom sa zurke i kazes da je on kasnio, i tako pitas da ostanes jos malo duze. Nemoj da kasnis, to ne pomaze, ili makar meni nije pomoglo. Kod zakasnim kuci samo 2 minuta, cale mi udari kaznu da posle ne smem da izlazim. tako da , to nije dobro. Tako sam se ja,uglavnom vadila, a opet ako ti je za utehu ja sam danas napunila 19 godina, a opet do pre mesec dana kada sam bila u Srbiji morala sam da pitam caleta do kad mogu da ostanem, iako sam izlazila sa sestrom koja ima 26 godina, plus sto nisam mogla da izlazim kad sam ja htela. Imala sam samo 3 izlaska za nedelju dana (na raspustu), tako da sam onda pocela da bezim od kuce da izadjem u grad,a tada sam mogla da ostanem dokle hocu, naravno. Sad ne znam koliko ti je to pametno, ali meni je uspevalo.
To bi ti bilo to.
PS. ovo pisem posle vece kolicine alkohola unete u svoj organizam, ako nesto nije jasno, objasnicu ti kad budem vise pri sebi  Smile Smile
IP sačuvana
social share
carpe diem (iskoristi dan)

the sun is always brighter on the other side
but heart and soul i left at home comitted suicide
far away, far away, you're so far away from me
but i'll be back one day
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Jbg treba ti snage da odnos svedes na "mars u pizdu materinu" ipak ako nemas sopstveni izvor zaradjivanje zavisis od roditelja.Naravno knjige su ove godine poskupile na svakim patikama zakines bar 1000 dinara, na duksu bar 300 na trenerkama 1000 itd itd Smile
Posle imas svoje pare, tako je meni bilo za utakmice samo sto sam ja to preboleo Smile odem ujutro u 7 sati ostavim poruku na vratima nesto tipa "Gledajte RTS sin je na severu" dodjem oko 1-2 uvece sutradan. Prvi Put je bilo samar za doruckom razgovor je dalje tekao da ce svaki sledeci biti vracen troduplo i da mogu da odem iz kuce sada odma  Smile
Onda sam otisao u sobu spakovao stvari pobacao knjige pokidao postere onda je cale dosao da mi se izvinjava od tada nemam nikakvih problema, i posle takvog obracuna i samaranja mnogo sam iskreni prema njima kao sto su oni prema meni mnogo tolerantniji.

Sav prljav ves odma na sto ali bez nekog skrivanja i gluposti posle kazne i ne znam cega roditelji te pocnu tretirati kao coveka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Kao da nije nestala posle 15 postova, i dalje tema ide..ide..ide...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:21:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.