Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Johnny Štulić: 'Azra nije poklopac drugim loncima!'  (Pročitano 3761 puta)
01. Jul 2005, 14:10:17
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
 'Azra nije poklopac drugim loncima!'

Stadioni mu nisu izazov, ne zanima ga što rade drugi, velike novce za ponovno okupljanje Azre nitko mu ni nije nudio, a lijevo uho mu nije veće od desnog, otkriva Johnny Štulić...

Ni val retromanije, na čelu s okupljanjem Bijeloga dugmeta, nije potaknula želju kod Johnnyja Štulića da okupi Azru te pogladi srca i uši onih kojima je njihova glazba bila bliža od Bregovićeve.

"Mogao bih vam reći:" I tata bi sine...", ali to nije ono što osjećam. Retromanija može biti neka moda, ali nije nikakav razlog da se Azra ponovno okupi. ", kazao je Johnny u razgovoru za Večernji list. Ponovna okupljanja bendova nisu natjecanje i njega ne zanimaju potezi drugih te kaže da "Azra nije poklopac drugim loncima!".

Štulić također demantira informacije kako su mu pojedini menadžeri nudili i 100.000 eura za jedan nastup, štoviše kaže kako mu nitko ništa konkretno nije ni nudio.

"To su samo priče za koje sam i ja čuo, od kojih nije bilo ništa. Znam da uvijek gdje ima dima ima i vatre, ali tu je bilo već toliko raznih dimova da se vatra nigdje ne vidi.", kaže.

A na pitanje bi li nakon dobre ponude bilo ikakvih šansi da ponovno okupi Azru filozofski je odgovorio kako čovjek nikad ne zna što bi napravio dok se u određenoj situaciji ne nađe. Ipak, pita se: "Ako nisam pristajao dosad, zašto bih sada? Kad je čovjek mlad ima što i pokazati, a zašto bi poslije?"

Motivacija mu nije čak ni mogućnost da napuni Dinamov ili bilo koji drugi stadion jer mu stadioni nikad nisu bili dragi, a i po njemu je upitno bi li Azra danas mogla napuniti stadion. A, čak i da je siguran da bi, to ga ne bi privlačilo jer više voli nastupe u manjim prostorima. Početkom 80-ih odbio je nastupiti i na zagrebačkom i na beogradskom Hipodromu, a stadionsku svirku osobito ne smatra nekim postignućem danas kad stadione puni Dino Merlin.

"Napuniti stadion nije mi bio, dakle, nikakav štos ni tada, a kamoli sada. Ali i ne može se ići na stadion kao k... u jagode. To je kao ići protiv Brazilaca a 15 godina nisi šutnuo loptu", objašnjava Johnny.

U razgovoru je opovrgnuo i teorije o tome zašto se ne vraća u Hrvatsku; od toga da time produljuje mit o samome sebi preko priče da je pustinjak koji prezire sve što dolazi iz ovih krajeva do toga da je frustriran jer je ostario i izgubio kosu.

"Ma, to su čiste gluposti... Svako mi stavlja u usta ili nagađa ono što njemu odgovara. A zašto bih ja to dolazio demantirati? Mogu samo napraviti još veću glupost. Što radiš kada si do guše u močvari? Miruješ da što dulje opstaneš jer ćeš inače odmah potonuti. Kud bih ja stigao da idem objašnjavati kako mi lijevo uho nije veće od desnoga?"


IskonInternet
01.07.2005.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Wise man. Covek lepo kaze, moze da napuni i hipodrom i stadion koji hoce, ali cemu to kada danas stadione pune razni Dino Merlini, pri cemu ja licno vise cenim Dino Merlina nego Cecu, a sto se identicno moze preneti na nas, odnosno na Cecu i njeno punjenje stadiona. Drugo, vidite da covek moze da napuni sta hoce i uzme gomilu para, ali ne, on je pravi roker i covek koji nece da prodaje svoju muzku i svoja uverenja za saku dolara. To je pravi roker i zato njega cenim daleko vise nego Bregovica.
« Poslednja izmena: 01. Jul 2005, 14:35:20 od Ciklopentanoperhidrofenan »
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jako, ali jako jako tesko Azra moze da napravi i 30% onoga sto je dugme napravilo, jer Azra nikad nije bila ultra popularna kod naroda.
Isto tako, krajnje je odvratno (poznato kao Sindrom Djordja Balasevica) pljuvati po svojim kolegama, ma kojom vrsom muzike da se bave.
Muzika je pre svega masovna zabava, a ljude koji mogu da na svojim koncertima skupe veliku masu, i koje svojim albumima prave zapazene tiraze treba ceniti bez obzira da li ti njihovu muziku slusas ili ne.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Cenim ja njiohvu muziku. Ne cenim njih kao ljude, ustvari pre svega Bregovica.

Azra ne verujem da bi skupila toliko ljudi, ali sigurno bi skupila sasvim dovoljno i ne mnogo manje od  dugmeta, ali takodje bi od ljudi koji su dosli na koncert 20% doslo zato sto su pravi fanovi, a 80% bi doslo samo zato sto je to in i zato da ih tamo neko vidi. Mislim da zato Johhny i nece da pravi koncert, nece da mu neko ko je juce orgijao na cecinom koncertu sada mlati glavom uz balkan.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Realno, Azra moze da napravi eventualno koncert kao Corba, Bajaga i sl, jer je popularnost takva i tolika, barem ovde, dakle 20 000 - 30 000 ljudi.
Nikad nije bila in niti ce biti, uvek su radili muziku koja je bila sve samo ne komercijalna i za siroku publiku.
Sto se cenjenja ljudi tice.. ne vidim kakve veze ima Bregovic sa svima koji su nesto u ovoj zemlji muzicki postigli.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ej polako...Azra bi napunila ne jedan već dva hipodroma. Smiley

Nisam imala želju da vidim Bijelo Dugme, ali bih došla i pešaka u Bgd da svira Azra Smiley

Jako cenim Džonija i kao muzičara i kao čoveka...Bregovića samo kao muzičara (jeste čuli šta je izjavio posle koncerta zbog toga što su se ljudi žalili na loše ozvučenje? '' Mogao sam biti veći drka'ija da ne napravim sve ovo''.Mene je ova njegova izjava zaprepastila. Zbog čega je ''napravio sve to''? Da se oproste od publike? Kako da ne...)
Dakle pisala sam o Bregoviću, ne o njegovom muzičkom stvaralaštvu Smiley
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Ne volim Štulića iz razloga što mi se ne sviđa kako peva. Nekima je to zanimljivo, meni je brate ko da plače dok peva. Svaka čast njihovim pesmama, ali Bijelo Dugme mnogo bolja grupa od Azre! Tako da ne verujem ni da bi bili blizu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ej polako...Azra bi napunila ne jedan već dva hipodroma.
Nisam imala želju da vidim Bijelo Dugme, ali bih došla i pešaka u Bgd da svira Azra
Znam ja jos 20ak ljudi, i ja bih rado isao.. al sve skupa.. to je smesna brojka.

Citat
Jako cenim Džonija i kao muzičara i kao čoveka...Bregovića samo kao muzičara (jeste čuli šta je izjavio posle koncerta zbog toga što su se ljudi žalili na loše ozvučenje? '' Mogao sam biti veći drka'ija da ne napravim sve ovo''.Mene je ova njegova izjava zaprepastila. Zbog čega je ''napravio sve to''? Da se oproste od publike? Kako da ne...)
Zvanicno , nisam cuo da je to izjavio... nezvanicno.. psi laju karavani prolaze

Citat
Svaka čast njihovim pesmama, ali Bijelo Dugme mnogo bolja grupa od Azre! Tako da ne verujem ni da bi bili blizu
Nezahvalno je pricati sta je bolje, ali sta je generalno prihvatljivije i ima siri spektar publike, definitivno dugme.. imaju jako dobre ali lake tekstove (ima i tralalala, al to je drugo), i sasvim om muziku i pevace na to sve.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Nije smešna već odabrana brojka Wink
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
Nije smešna već odabrana brojka Wink

 Smile
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.