Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Johnny Štulić: 'Azra nije poklopac drugim loncima!'  (Pročitano 3763 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Citat
Svaka čast njihovim pesmama, ali Bijelo Dugme mnogo bolja grupa od Azre! Tako da ne verujem ni da bi bili blizu
Nezahvalno je pricati sta je bolje, ali sta je generalno prihvatljivije i ima siri spektar publike, definitivno dugme.. imaju jako dobre ali lake tekstove (ima i tralalala, al to je drugo), i sasvim om muziku i pevace na to sve.

Zašto je nezahvalno? Šta sad? Ako jedna grupa ima 20 obožavaoca, a druga 200 nećemo da kažemo da je ova od 20 lošija da ne bi uvredili ovih 20 ljudi? A i to "tralala" je relativno! Nekome jeste, nekome nije!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Zašto je nezahvalno? Šta sad? Ako jedna grupa ima 20 obožavaoca, a druga 200 nećemo da kažemo da je ova od 20 lošija da ne bi uvredili ovih 20 ljudi?
Zato sto obicno one najbolje stvari nisu ultra popularne.
Najkvalitetnije knjige nisu aktuelni bestselleri.
Najkvalitetniji filmovi nisu oni koje vidi najvise ljudi i koji zarade najvise para.
etc.

Razumevanje kvalitetnih stvari podrazumeva upotrebu mozga, a mnogi ljudi nisu u stanju da nesto shvate ili nisu u stanju da u momentima odmaranja svoj mozak uposljavaju tako necim.
Tako da definitivno nije zahvalno govoriti tako nesto. Svet i Kurir su najcitanije novine, pa jesu li najbolje?

Citat
A i to "tralala" je relativno! Nekome jeste, nekome nije!
Pesme tipa Bila mama Kukunka, bio tata Taranta , Milovane, Da sam pekat i sl.. nisu bas vrhunac filozofije
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Popio sam litar litar i još preko ali pokušaću ti odgovoriti pa posle prelatim na burek kafana  Smile

Ovako:

Tačno je da manja grupa ljudi u odnosu na većinu upotrebljava preče svoj mozak nego "ono što je rekao onaj". Nadam se da sam ovo lepo rekao    Dalje... To što je manjina po nekima (i po meni) u pravu, ne mora značiti da je ona bezgrešna i da one stvari koje su slušane (popularnije) nisu dobre jer su komercijale...  Smile

To što si pomenuo Svet i Kurir je super. Ajde sad kaži koje su novine "kvalitetnije" od njih a da su u tom fazonu, tj. da se bave istim sadržajem?

Što se tiče "tralala" nisi naveo dobar primer jer nema nikakve veze ni sa Dugmetom ni sa Azrom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Što se tiče "tralala" nisi naveo dobar primer jer nema nikakve veze ni sa Dugmetom ni sa Azrom!
To su singlovi Bijelog Dugmeta iz 74-76 godine.

Citat
To što si pomenuo Svet i Kurir je super. Ajde sad kaži koje su novine "kvalitetnije" od njih a da su u tom fazonu, tj. da se bave istim sadržajem?
Kom to fazonu? Dnevne novine u slucaju kurira, i novosti i glas i blic su bolji.
Sto se tice zabavnih novina kakav bi svet trebao biti, imas daleko kvalitetnijih novina, otidji na kiosk.

Citat
To što je manjina po nekima (i po meni) u pravu, ne mora značiti da je ona bezgrešna i da one stvari koje su slušane (popularnije) nisu dobre jer su komercijale...
Nije niko ni rekao da je sve sto je popularno - lose i da je sve sto je lose - popularno, sa druge strane, sve sto je popularno obicno je hit trenutka i nema neke narocite veze sa pravim vrednostima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Eeee, tu sam te čekao 

Rekao si:

Citat
Nezahvalno je pricati sta je bolje, ali sta je generalno prihvatljivije i ima siri spektar publike

A onda kažeš:

Citat
Dnevne novine u slucaju kurira, i novosti i glas i blic su bolji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
A onda kažeš:
Konkretno, novosti imaju 2x veci tiraz, 50ak godina vise istorije, i daleko veci renome.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


It Is I Le Qlerc

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3878
Zastava Jagodina
mob
Samsung Note 8
Ajmo da se vratimo......
Bijelo Dugme i Azra ne mogu da se porede. Bijelo Dugme ima super pevace.Azra, mislim da nije mogla da nadje goreg pevaca od Johnny-a. On samo recituje. Bolje bi prosao kao reper. Sto se tice pesama, Bijelom Dugmetu je svaka pesma hit, a Azra ne znam da li ima 2 ili 3 dobre pesme... Nebo i Zemlja ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
Bas tako, nebo i zemlja. I tako treba da ostane. To sto ja licno ne volim Dugme ne znaci da oni ne poseduju odredjeni kvalitet, pa makar se on  manifestovao samo kroz broj prodatih albuma ( premda, ima tekstova kojih se ne bi postideo, recimo Prever). Azra je sa druge strane "nosilac" drugacijeg senzibiliteta i ima malo veze sa vrhunskim umetnickim dojmom vezanim za muziku. Ne. Dzoniju muzika i nije bila nesto posebno bitna; bila je to potka, background na koju je lepio svoje ideje koje je najcesce mumlao i urlao.
Secam svog prijatelja iz dzez branse koji je najpre video tekst za Jane i odusevio se... Kako se samo razocarao kada je cuo "muziku". Ono sto je bitno za Dzonija nije uticaj koji je njegov muzicki izraz izvrsio na potonje bendove (ruku na srce nije se nesto slicno dogodilo ni sa Breginim muzickim izrazom, uticajniji su bili Brejkersi, Kicma, Idoli i sl.) vec samosvest marginalnog otpadnika koja izzivljenu refleksiju nudi slusaocima koji je daljom analizom oblikuju i od nje formiraju stav i vrse uticaj na okruzenje....
P.S. Da vas ne udavim. Prekidam. Moguca diskusija.
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.