Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:21:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jod  (Pročitano 10651 puta)
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung D500
Za djevojčicu: općenito, ja ne znam kako se Jod aktivira. Mislim da bi ona to najbolje znala, ali mali su problem godine...  Smile Vidiš, meni Uran nije prešao preko apeksa jer je i sam apeks planeta i tu ti ne mogu dati konkretan odgovor.  Smile

I da, inkonjukcija ima dosta veliki značaj, no unatoč tome se stavlja u one beznačajnije aspekte. Ona označava neusklađenost. Smiley

P.S. Nema na ćemu. Odgovaram ono što znam.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sny je kao pcelica!  Smile ... zanima me vase misljenje - koliko sam pravilno protumacila navedene odnose...ili svejedno vas osvrt na to. Jasno da nam je razlicito poznavanje ali je jos vaznija razmjena komunikacija na odredjenu temu. Pozz
IP sačuvana
social share
Don't Worry Just Be Happy...because I'm Double Cancer Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
"Jod pokazuje tacku preokreta i promena na zivotnom putu.Ova promena moze biti dobra i losa.Kod njegove aktivacije(tranzitima i progresijama) potrebno je da osoba samoinicijativno krene u neku akciju.Tipicno je da na pocetku uvek situacija izgleda ne previse obecavajuca.Ali, ako osoba ipak preduzme neku akciju to joj moze izmeniti zivot i dati uspeh mnogo iznad ocekivanja.On nije motivator kao t-kvadrat ili veliki krst jer ova konfiguracija trazi da energija bude ispravljena tako sto se ovi ljudi suocavaju sa krizom(opasna bolest,razvod,gubitak bliskih osoba) i resavaju je kroz promene u svesti, cesto osecajuci iskustvo sudbinski promenjenog zivotnog pravca.Ova konfiguracija je zapravo poziv za emotivno ili mentalno preispitivanje."
"Pojavljuje se u horoskopima visoko razvijenih ili spiritualnih osoba, ali za njenu ekspresiju na najvisem nivou potrebno je dosta vremena i prilagodjavanja(unutrasnjih promena)"
                                                                                           -Astroloski kodovi-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
"Pojavljuje se u horoskopima visoko razvijenih ili spiritualnih osoba, ali za njenu ekspresiju na najvisem nivou potrebno je dosta vremena i prilagodjavanja(unutrasnjih promena)"
                                                                                           -Astroloski kodovi-

E ovo je ustvari fora da objasni zasto jod ne deluje uvek, preskacite jod kad su upletene spoljne planete, samo 7 tradicionalnih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Molim vas da mi neko objasni:
u mojoj natalnoj karti se izgleda pojavljuje Yod sa 4 planete. da li je to tacno i sta to znaci.
Kad, kako i koliko puta se tokom zivota moze "aktivirati jod".
Hvala svima unapred.

moj natal
« Poslednja izmena: 27. Maj 2007, 23:54:57 od totalni-naivac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
@totalni-naivac

Ja u tvojoj karti ne vidim Yod,vidim da imas 1 inkonjukciju(venera-saturn),venera formira sekstil sa neptunom i merkurom,a da bi imao Yod potrebna je jos jedna inkonjukcija,merkura ilii neptuna,sa saturnom,u tvom slucaju.
(inkonjukcija ti je u karti predstavljena isprekidanom zelenom linijom)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
kad mi je saturn preshao, preko apeks planete, dozivjela sam tugu,apeks planeta  je bila venera, al sve ljudi prodje.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:21:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.