Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jevreji bolji u seksu od Hrišćana  (Pročitano 11974 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Istina o obrezivanju je da vrh penisa obrezanog muškarca zbog trenja o odeću gubi svoju senzitivnost. Na taj način muškarcu se uskraćuje deo seksualnog uživanja. S druge strane nabori kože na penisu dodatno seksualno stimulišu G tačku kod žene a kad je ta koža odstranjena i ženi je delimično uskraćeno seksualno uživanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.7
ma uopste nije tema obrezivanje niti su svi jevreji obrezani. ajnshtajn nije bio npr jer su mu roditelji bili ateisti.

http://www.theglobeandmail.com/life/article760122.ece

tema je nesto potpuno drugo.
« Poslednja izmena: 25. Jul 2010, 01:45:34 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
a šta je tema
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Kao obrazovani Srbin koji zivi u visekulturnom drustvu i kao rodjen pravoslavni Hriscanin sa telemitskim pogledom na svet koji se bavi Haos magijom i voli da uziva u telesnim zadovoljsvima i  raznim takozvanim porocima
Ja definitivno ne pripadam obicnom profilu Hriscana ,mada tradicionalno slavim slavu ,secem kolac ,idem u crkvu kad stignem i prisustvujem vencanjima ,krstenjima i sahranama i postim ali moji postovi pre uskrsa i bozica nikada ne iskljucuju abstinaciju od seksa.E ,Tu stavljam tacku.
Pa bih voleo da pitam na osnovu cega se ocenjuje kvalitet seksa religiozne osobe.
Ucestalosti seksa ,raznovrsnosti partnera,broju zena,broju dece ili raznovrsnosti razlicitih pravaca u seksu ili svedocenju bivsih partnera .



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.53
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
Jevreji bolji u seksu od Hrišćana

 Smile

Ajde idi odradi nadogradnju kozice i prestani da otvaras retardirane teme  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
A da li si probao nekada kako Hriscan hebe pa da doneses takav sud u samom naslovu teme ? Da ne pricam o ostalom. A i nije adekvatan forum. Koliko vidim ne prica se nista sa Religijskog aspekta, i uticaja kroz istu i na istu.

Bolje od lock-a, selim na Buvljak.



« Poslednja izmena: 25. Jul 2010, 15:07:47 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ajde ajde framlinže, pa ti živiš u hrišćanskoj državi, nisi baš u poziciji da biraš   Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
a šta je tema

tema je vera tj. uticaj vere na seksualnost ali izgleda moderatori to nisu sposobni da shvate ili se plase da ce u pakao zbog seksa jer su hriscani
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
Jevreji bolji u seksu od Hrišćana

 Smile

Ajde idi odradi nadogradnju kozice i prestani da otvaras retardirane teme  Smile

pa nisam ja to smislio nego cenjeni profesor teolpogije iz shvedske, a preneli su svi tamosnji mediji


Kao obrazovani Srbin koji zivi u visekulturnom drustvu i kao rodjen pravoslavni Hriscanin sa telemitskim pogledom na svet koji se bavi Haos magijom i voli da uziva u telesnim zadovoljsvima i  raznim takozvanim porocima
Ja definitivno ne pripadam obicnom profilu Hriscana ,mada tradicionalno slavim slavu ,secem kolac ,idem u crkvu kad stignem i prisustvujem vencanjima ,krstenjima i sahranama i postim ali moji postovi pre uskrsa i bozica nikada ne iskljucuju abstinaciju od seksa.E ,Tu stavljam tacku.
Pa bih voleo da pitam na osnovu cega se ocenjuje kvalitet seksa religiozne osobe.
Ucestalosti seksa ,raznovrsnosti partnera,broju zena,broju dece ili raznovrsnosti razlicitih pravaca u seksu ili svedocenju bivsih partnera .






Covek je govorio o pravim vernicima a ne takvima kao sto si ti, mode radi ili reda radi, cisto da se identifikujes sa nekim i da pripadas negde.
« Poslednja izmena: 25. Jul 2010, 18:37:59 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.7
aaaaa да није аутор текста мало превише теоретисао и запоставио праксу, па му падају овако генијалне идеје на памет?  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.