Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jestrovic: Reprezentativac SCG potpisao za Al Ain  (Pročitano 1678 puta)
03. Jan 2006, 11:23:22
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Reprezentativac SCG potpisao za Al Ain
Šeik Jestrović

Bogatstvo šeika meri se bilionima u šta se mogao uveriti i Nenad Jestrović. Naime, dojučerašnji napadač Anderlehta bio je na meti Betisa, Marseja i Al Aina. Zahvaljujući finansijskom fondu, laku i ubedljivu pobedu odneo je klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, tako da će reprezentativac SCG naredne dve godine braniti boje Al Aina.

- Na raspolaganju sam imao dve opcije: Karijera ili novac. Izabrao sam ovu drugu, jer je finansijska ponuda Al Aina bila zaista fenomenalna. Neću da krijem, dobio sam duplo više nego što je nudio Marsej. Uostalom, kada okončaš karijeru, niko te ne pita gde si bio i šta si radio. Jednostavno, moram da mislim na budućnost, odnosno kada više ne budem igrao fudbal - kaže za Glas Jestrović.

Sada već bivša haubica belgijskog šampiona, zajedno sa menadžerom Peđom Mijatovićem, leti danas preko Frankfurta za Dubaji, zatim do Abu Dabija, gde će biti i zvanično predstavljen kao novo pojačanje Al Aina. Jestrović kaže da je svestan činjenice da će sada biti daleko od očiju selektora plavih Ilije Petkovića, mada je već odavno jasno da se neće naći na spisku potencijalnih kandidata za predstojeće svetsko prvenstvo u Nemačkoj.

- Al Ain nije mali klub, kao što se to mnogima čini. Od reprezentacije nisam digao ruke, a na selektoru je da odluči koga će uvrstiti pod nacionalnu zastavu - zaključuje Jestrović.
G. Božanović

Izvor: Glas Javnosti

(02. May 2007, 21:42:11)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Zajebao se,po meni...Teshko ce ovako odrzati formu i posle otici na SP i u neki jachi klub...
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1179
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Nema sanse da ode u Nemacku........on ce tamo zavrsiti karijeru.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Nalazim se u raju
Nenad Jestrović fasciniran uslovima u Emiratima. Na debitantskom nastupu za Al Ain postigao gol i zaradio crveni karton

Nenad Jestrović drma u Emiratima. Povremeni reprezentativac Srbije i Crne Gore na svom premijernom nastupu za Al Ain bio je jedini strelac u pobedi svog tima na gostovanju. Čak ni crveni karton, koji je zaradio zbog prigovora, nije pokvario raspoloženje srpskog legionara koji je fasciniran uslovima koji su ga dočekali u Emiratima.
         
Al Ain uzima meru evropskim velikanima

Kvalitet fudbala u Emiratima sigurno je na mnogo nižem nivou od onog koji se igra u Evropi. Međutim, Jestrović tvrdi da bi se mnogi iznenadili napretkom fudbala u ovoj zemlji.
- Ovdašnji igrači rapidno napreduju, naročito u pogledu tehnike. Šeici često ugovaraju utakmice protiv jakih svetskih ekipa. Daću vam jedan primer: Al Ain - Juventus 1:0, kao i Al Ain - Milan 2:1, a utakmice su igrane prošle godine. Pre dve godine Al Ain je osvojio Azijsku ligu šampiona, dok je prošle igrao u finalu.
      
      
      
   

- Nalazim se u raju - počinje priču Jestrogol, i nastavlja:
- Luksuz koji ovde vlada ne može se opisati rečima. Pa ovde je kao u Njujorku, samo deset puta bolje. Jedina razlika je što nema toliko visokih zgrada. Kao da sam na drugoj planeti. Trenutno sam smešten u hotelu "Dubai", jer je kuća koju sam dobio još u izgradnji. Polako se privikavam na način života, a ovih dana trebalo bi da se vidim sa mojim nekadašnjim saigračem Emilom Mpenzom, koji nastupa u ekipi Al Rajan iz Katara.

Jestrović će u Al Ainu za dve godine inkasirati blizu tri miliona evra, izuzimajući premije i skupocene poklone od prebogatih šeika.
- Ta cifra je tačna, uz jedan dodatak: svaki igrač će u slučaju osvajanja titule dobiti premiju od 180.000 evra, a tu su i pokloni. Pre nego što sam potpisao za Al Ain, jedan od gazda kluba pogledao me je pravo u oči, i tada sam osetio koliko mu je stalo da me dovede u Emirate. Princ Ahmed me je pozvao u kancelariju i ponudio mi dijamantski sat, koji vredi oko 30.000 evra. Kao da ga je sam bog napravio. Interesovalo ga je koja kola vozim u Belgiji. Odgovorio sam "bmnj dž5". Nakon nekoliko trenutaka dao mi je ključeve džipa "porše kajen". Nisam mogao da verujem - kaže Jestrović, i dodaje:

- Ovde je kao u džungli. Nisam se još privikao, pa trenutno imam šofera. Ljudi su izuzetno predusretljivi i ljubazni, i sve će učiniti da se osećaš zadovoljnim. Za razliku od Belgije, sada mnogo više vremena provodim sa kćerkom i devojkom, pa mi preostaje samo da mislim na fudbal.
Tridesetogodišnji Jestrović suočio se sa nesvakidašnjim situacijama u novom klubu.

- Ovde ne postoji stres. Ako trening počinje u šest sati, nije nikakav problem da zakasnim, jer se igrači deset minuta pre početka treninga mole. Kada se svlačim da se istuširam, nastaje opšta panika u svlačionici, jer muslimanima vera ne dozvoljava da pokazuju intimne delove tela u društvu. Međutim, i taj mali problem je rešen, jer sam dobio odvojenu tuš kabinu, ali obavezan sam da se prekrivam peškirom pred ostalima - kaže Jestrović.
Priredio: M. Bogovac

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
Čuj i ja bi rado otišao u raj...
a to za jači klub...
vratiće se u zemlju na pola godine i odatle u Rusiju pa ...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ko ce ga znati.. Piksi je otisao i postao bozanstvo... ali opet.. piksi je piksi Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.