Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jeste li Jugo-nostalgicni i ako jeste kada ste to shvatili ?  (Pročitano 7030 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
Nostalgičan sam jedino za crvenim Jugo pasošem, a to sam shvatio kad sam prvi put stao u red za vizu pred italijanskom ambasadom.

Kad malo bolje razmislim, nije toliko bio loš onaj sistem. Zaposliš se, ne radiš ništa, imaš solidnu platu i siguran posao. Za par godina dobiješ stan za džabe. Kad te ujutro mrzi da ustaneš iz kreveta, jednostavno otvoriš bolovanje i izležavaš se do mile volje.
to nam je i upropastilo zemlju...jedini je problem sto smo se im srbi navukli na to, dok su hrvati i slovenci shvatili  da je tosamo i jedino propast.
komunjarske stranke su samo kod nasopstale posle 90ih i vidi se kako smo prosli. jos dugo cemo mi da se lecimo od jugoslovenstva, plate za nista rada i ostalog od cega susedi nisu ni oboleli.

jebem ti SPS i SRS zbog toga i svakog ko za njih glasa. svi da su mrtvi nebi mi bilo zao
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20070228
sam neki jugonostalgik. bok skvadro, otisel sam na kavicu u zrinjevac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
ovaj debil verovatno pokusava da nam objasni kako hrvatski i srpski jezik nisu isti i nemaju dodirnih tacaka...
steta coek, al ovde ima puno hrvata sa kojima odlicno komuniciramo...
aj bok pa ti na kav'cu
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
ovaj debil verovatno pokusava da nam objasni kako hrvatski i srpski jezik nisu isti i nemaju dodirnih tacaka...
steta coek, al ovde ima puno hrvata sa kojima odlicno komuniciramo...
aj bok pa ti na kav'cu
Moze on da prica serbo-hrvastinu samo kad hoce
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Nostalgičan sam jedino za crvenim Jugo pasošem, a to sam shvatio kad sam prvi put stao u red za vizu pred italijanskom ambasadom.

Kad malo bolje razmislim, nije toliko bio loš onaj sistem. Zaposliš se, ne radiš ništa, imaš solidnu platu i siguran posao. Za par godina dobiješ stan za džabe. Kad te ujutro mrzi da ustaneš iz kreveta, jednostavno otvoriš bolovanje i izležavaš se do mile volje.
to nam je i upropastilo zemlju...jedini je problem sto smo se im srbi navukli na to, dok su hrvati i slovenci shvatili  da je tosamo i jedino propast.
komunjarske stranke su samo kod nasopstale posle 90ih i vidi se kako smo prosli. jos dugo cemo mi da se lecimo od jugoslovenstva, plate za nista rada i ostalog od cega susedi nisu ni oboleli.

jebem ti SPS i SRS zbog toga i svakog ko za njih glasa. svi da su mrtvi nebi mi bilo zao

Slažem se. Mada je u celoj istočnoj Evropi prisutan trend nostalgije za "socijalnom pravdom"
iz onog sistema. Ovaj trend je prisutan kod srednje i najstarije generacije, penzionera. Sećam se, kad sam ja išao u školu, prođem ujutro pored hotela Moskva. Bašta puna penzionera koji uz jutarnju kafu i rakijicu čitaju "Politiku". Nisam siguran da današnji srpski penzioneri mogu sebi da priušte kafu i rakiju u Moskvi.

Naravno, mi danas otplaćujemo izležavanje naših roditelja, mora se priznati da ih je Tito razmazio u smislu lagodnosti. Što kaže moj ćale, tada je svako mogao da živi ko čovek, a danas samo lopovi i prevaranti.
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ovaj debil verovatno pokusava da nam objasni kako hrvatski i srpski jezik nisu isti i nemaju dodirnih tacaka...
steta coek, al ovde ima puno hrvata sa kojima odlicno komuniciramo...
aj bok pa ti na kav'cu

Човек само прича кајкавштину. Ми имамо Лесковчане.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


hehe

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 98
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
SonyEricsson K800i
 ......septembar '91 secam se kao da je bilo danas... Glava velika ko sto bi moje lale rekle bundeva, voz klopara i da nije bilo "onolikih" krivina tunela i ostalih sranja bilo bi isto ko putovati od Panceva do Vrsca sinobusom sto znaci lepo i "ravno". "Al' kadgod sam pogled'o kroz prozor ono visoko ko na toranj od crkve kad se prepnes". Da to ja putujem na "odsluzenje vojnog roka" u Titograd. Jeb' ga mislio sam proci ce i to sranje. Jeste da se kod nas Srba "rado ide u vojnike" i da smo svi isli da "branimo otadzbinu nasu" ubrzo sam sve shvatio da su  u pravu oni sto su mi pricali da su Prle, Tihi i Valter samo glumci.... Nastavice se.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U onom sistemu nista nije bilo pravedno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
ono je bio super sistem , jedan mozak vodi stado Jugoslavena i oni svi bleje kako im je super ....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Siemens 
lepo si to rekao stado.nisam jugonostalgicar ali mislim da nam nije trebao onaj glupi rat.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.