Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jeste li ikada bili na ivici zivota i smrti?  (Pročitano 3423 puta)
09. Maj 2005, 01:38:53
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Jeste li nekada doziveli situaciju u kome vam je zivot bio opasno ugrozen. Ako jeste navedite kako je to bilo?

Ja sam bio ajde da kazem 2,5 puta

Prvi put je bilo kada sam imao 6 godina i kada jos nisam znao plivati. Moj otac je molerisao kod jednog komsije koji je imao bazen. Bio sam dosao i onda su mi domacini ponudili da se okupam u bazenu. Pored bazena su se suncali jos domacinova kcerka sa muzem. Skinuo sam se i bio sam sav sretan sto cu se kupati u bazenu. Sav sretan jupiiiiiiiiii skocih ja u bazen kao od sale misleci da znam plivati uskoro se jupi pretvorilo u buc, glock, kuc glulululu i srecom da me je izvukao muz od te domacinove kcerke. Mogu da kazem da sam bio dovoljono dugo u vodi da sam presao onu granicu bola i kada su jos samo sekunde hvalile da se utopim.

Drugi put je bilo sa 10 godina kada sam isao na more u Hrvatsku sa roditeljima 1990. Sestra mi se negde izgubila u gradu, keva je lezala negde dalju hladu jedino je otac bio na plazi  i ja se brckao u plicaku. Nisam jos uvek znao plivati i tako se brcakajuci i setkajcui po plicaku dosetkao do negde prsa i posto se tu vec osete jace struje, jednostvano sam bio odvucen u dublju vodu i onda sam se poceo utapati. Bilo je ono klasicno utapanje, izroni uzvikni pomoc, uroni , izroni, uroni tid. I onda je doplivao otac i spasao me.

Treci put je bilo ne bas nesto uverljivo kao prosla dva puta, ali jednom sa se poceo gusiti od staklenih bombona i mogu reci da bas i nije prijatno, i da sam prolilo suza i suza dok sa je na kraju izbacio.
« Poslednja izmena: 09. Maj 2005, 01:41:28 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ti si bre ko macka, imas 9 zivota  Smile
Meni se nista slicno nije desilo...osim sto sam jednom ko mala zamalo progutala flomaster
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
hah....kad sam imao oko pet godina imao sam karting,na pedale i moj burazer od tetke je sedeo u njemu i pitao me sta bi se dogodilo da me zgazi istim.
ja mu odgovorio da mi ne bi bilo nista i rekao da sam jaci od kartinga,on se tada zaleteo i udario me tako da sam glavom udario o ivicu metalnog stola pa su me vodili na usivanje.
eto nista opasnije od toga.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Mozes kolko hoces ali neces dokle hoces

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12857
Zastava Holandija
mob
Samsung 
ne bih mogao izbrojati a ni sjetiti se svih (ne)prilika  Smile  ima toga toliko da se stvarno cudim da sam ziv.....macka sa 9 jzivota je truba..u svakom slucaju: sve je dobro kad se dobro svrsi 
IP sačuvana
social share

 When I die, I want to die like my grandfather--who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.'
Hate is easy, Love takes courage
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Da, nekoliko puta kao npr. utapanje (dok sam bio dijete umalo da se utopim, sam sam se izvukao ali sekunde su falile da me nema)  Smile, trcanje preko cistine kao dlan dok likovi vjezbaju gadjanje na tebi  Smile (a sve to zato sto ti je idiot rekao da je tuda sigurno ici  Smile), prolazak po mrklom mraku kroz minsko polje (a ti pojma nemas da si u minskom polju, saznas slucajno - vidis razapete zice  Smile - tek kada si vec na pola), par puta prijetnje bombom od strane kojekakvih likova  Smile, prijetnje pistoljima  Smile, heklerima  Smile, automatskim puskama  Smile, pa par puta snajperska vatra  Smile, granatiranja gdje su granate padale na svega dva-tri metra okolo  Smile Smiley 1 itd itd, ima toga jos.
I sto je najzanimljivije........it will continue.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 199
Zastava Beograd
Ja sam imala nepunih godinu dana kada me je sestra slucajno ispustila iz ruku i pala sam na glavu! Sva sreca nista mi se ozbiljno nije desilo... bar se nadam da je tako Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
@malaj

malajjjjjjjjjjjjjjjjjjj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Sta je mladjo?  Smile
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
jel se ti salis za ovo gore   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
@ mladjo
Ne, ni najmanje.
Cak sam neke stvari zaboravio reci kao sto je hrvanje sa tipom koji pokusava da aktivira rucnu bombu ili jurnjava autom kroz kanjon gdje je ogranicenje 40 km/h a ja, po mokrom kolovozu pred svitanje, vozim 140 km/h.
Zadnja situacija je od prije samo mjesec dana kada sam neeksplodiranu minobacacku granatu iz WW2 vozio par kilometara pored sebe u autu jer su je seljani nasli u selu a posto okolo nigdje nije bilo mjesta da se skloni na sigurno, morao sam odluciti sta sa njom.
I ja ti je fino u auto i vozi (nisam smio rizikovati da ostane u selu jer bi je djeca sigurno aktivirala).
Kasnije su je pripadnici australijske vojske uspjesno detonirali.
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.