IN < - Jeleni :''-( - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: vodnik :
Najdraža moja,

Da li osetiš nemire moje u toku onih dugih noci punih samoce? Osecaš li emocije koje prouzrokuješ unutar najdubljeg dela moga srca?  Kad zatreperi... Kad se razigra... Kad toliko jako zakuca da se bojim da ce iskociti iz mojih grudi i otrcati pravo tebi... ljubavi moja... Znaš li, da kad god pogledam u ogledalo, ja ne vidim svoje lice...vec vidim tvoje...Tvoje prekrasne kestenjaste oci kako me nežno miluju...Vidim tvoje usne nabrekle od strasti kako mi poljubac daju, tako divlje, a tako nežno...Vidim tvoju kosu, dugu i moje prste što kroz nju se provlace...Vidim samo tebe, i ništa drugo.

Ljubavi, ne znam da li si mi sudena, ali ja bez tebe više živeti ne mogu! Ne...srce moje i duša moja ne žele da vide ni jednu drugu ženu pored mene...Traže samo tebe ljubavi moja i tako napeto iscekuju dan kad ceš moja biti i kada ce srce moje i duša moja postati deo tvoga srca i duše tvoje...Mada bojim se da nikada meni doci neceš...




Jedina,

U mojim ocima si more... Vidim samo tebe odavde pa sve do horizonta, sve dokle mi pogled doseže...Ti si voda, vlažna i sveža što se sliva preko mene... Kao talasa nežan ritam obavijaš se tako nežno oko srca moga... Prodiruci u svaki njegov deo... Ti si nebo... plavlje od indiga... u bojama duge stojiš medu oblacima... prkoseci svakom nevremenu...ljubav je jaca i od munje...Ti si jedina moja...za tebe samo živim. Sve do dana smrti svoje svaki dan cu samo pesme da pišem u srcu mome za tebe, mada neverujem da cu ikada naci dovoljan broj reci da izrazim svoja osecanja, svoju ljubav prema tebi...moja najslada...Tvoj sam zauvek sa svom ovom ljubavlju što postoji i na zamlji i na nebu...

Jelena, u svakom momentu kad pomislim na tebe oko mene krene lavina nežnih nota one divne pesme koja je tiho svirala dok su moji prsti prvi put prolazili kroz tvoju kosu. Ta melodija je tako duboka, senzualna, bogata osecanjima i prosto pustoši sve pred tobom. Ostaješ samo ti i moje srce kako igraju po celu noc, vode ljubav i sanjaju snove... Kad sam stobom sigurno sam u prisustvu andela, tvoj pogled draga Jelena prožima moju dušu toplinom i ljubavlju i cini me najmocnijim covekom, i ako ti nisi andeo, onda andeli i ne postoje... Tvoje prisustvo me spašava od ludila u ovom odvratno svetu u kome živimo, ti si moja inspiracija, moja strast, i ako vec moram da budem lud, u ovoj noci želim da budem lud jedino za tobom... Voleo bih da podelim sa tobom sve ove preostale dane i noci naših života, snove, nadanja, verovanja, i da nam ljubav ispuni svaki deo prostora u kome se nalazimo... Želim mnogo toga da kažem, ali reci recima na papiru je teško... Cekam te iz dana u dan i mislim samo na tebe...
Autor: SerbianFighter :
Stajala je u sred baste ko najljepsi cvijet
Kao da je dio maste i muzike te
Slusala je pjesmu moju, posljednju sto pjevam njoj
Sad joj kazem zbogom draga, a bila je zivot moj

Prosla je kroz moje snove i bila je tren
Cijelim tijelom bila moja, ja bio sam njen
Nosila je nasu ljubav, nasu srecu, prvi cvijet
Bacila je sve niz rijeku i posla u drugi svijet

Al nocas, ako slusa, nek cuje bol
U pjesmi koju pjevam njoj, samo njoj
Zauvijek neka nosi na srcu znak
Zivot je jedan ona bacila

Nek cuje bol
U pjesmi koju pjevam njoj, samo njoj
Zauvijek neka nosi na srcu znak
Zivot je jedan ona bacila

Nosila je nasu ljubav, nasu srecu, prvi cvijet
Bacila je sve niz rijeku i posla u drugi svijet

Al nocas, ako slusa, nek cuje bol
U pjesmi koju pjevam njoj, samo njoj
Zauvijek neka nosi na srcu znak
Zivot je jedan ona bacila

Nek cuje bol
U pjesmi koju pjevam njoj, samo njoj
Zauvijek neka nosi na srcu znak
Zivot je jedan ona bacila
Autor: dragana832 :
Bezdan
[size=9px][/size]
Nema me vise u tvojim mislima,
vise me putem ne prate,
a noz mi preti, ponoc i pusta tama,
kad me se samo dohvate.
Vise me ne volis,
kad se vracam nisi budna,
ne goris, gasne nasa zvezda cudna,
lazna srebrna stvar.
Daleko putujem, vetar nudi neke rime,
kupujem, pristaju uz tvoje ime,
dva-tri stiha na dar.
Ne slusam vise sta sapuces dok snivas,
plasi me kog spominjes. I sve si dalja,
a sve mi bliza bivas, kao da opet pocinje...
Ali me ne volis, to se uvek drugom desi,
govoris, ali vise neznam gde si,
da li to neko zna?
Sta sam to uradio?
Kakva tuzna humoreska?
Gradio,
ispod gradova od peska,
dubok bezdan bez dna!
Autor: SerbianFighter :
Eh ...
Autor: Vila :
Nebo je nocas ogromno,
nebo zna gdje je moje maleno,
nebo je nocas krivo za sve,
o da si barem tu ali nema te
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana