Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jelena Tinska pljuje po bureku na BN televiziji  (Pročitano 18410 puta)
Svedok stvaranja istorije


Felis Onza

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23718
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola v3x
Iskreno ja nemam pojma ko je Jelena Tinska  Smile

Posto ona moze da osudjuje nekoga koga ne poznaje mozemo i mi.

 Smile
IP sačuvana
social share

Igraj pametno, igraj sigurno, igraj singl
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy Nexus
Veoma sam iznenadjena mladim ljudima koji ucestvuju u ovakvim forumima..Ja imam dve velike cerke i nikada nisam upoznala bilo kog mladg coveka koji bi biio na tako niskom nivou kao ucesnici ove diskusije o meni koju sam pazljivo procitala.
Tolika mrznja.Tolike uvrede.Zastrasujuce.Takvi forumi bi morali imati supervizora koji bi ipak zaveo neki red.
Za informaciju onima koji o meni ocigledno razgovaraju/zapanjio me je njihov broj/,
Ja imam 53 godine.Diplomirala sam na dva fakulteta.Akademija za PDFU, odsek gluma i Istoriju umetnosti.
Bila sam 20 godina clan pozorista DUSKO RADOVIC i imam Svetsku nagradi za glumu.
Napisala sam 9 knjiga.
Bila sam klumnista "blica' i "nina"
Snimila sam 4 DVD-a sa svojim vezbama.
Radim na TV Jesenjin a TV BN reemituje moje emisije u Australiji Americi Kanadi I Evropi.
Imam dve cerke.
Jedna je glumica, druga je slikar,
Imam unuka koji ima 10 godina.
Govorim cetiri jezika.
Da tuzila sam TV Karic jer su me uvrredili i dobila sam odstetu 3.000 000 dinara.
Savet svoj toj deci je da ne mrze ljude o kojima eto nista ne znaju.Da pogledaju svoje majke, bake  i sebe same.
Da se malo vise bave lepim stvarima.
Steta sto postoje takvi mladi ljudi kakvi su ucesnici ovog foruma.
A za njiihovu informaciju ja nisam "pljuvala" po Forumu.Ja sam ovo iisto sto sam sad napisala i kazala na TV BN u mojoj emisiji "DUH VREMENA.I ako je ovo duh naseg vremena oonda;"jao si ga nama".
Pozdrav
Jelena Tinska

sve je to lepo shto si zavrshila mnoge fakultete, znash jezike, ultratalentovane cjere, pishesh knjige [superwoman, ako si to stvarno Ti [namerno ne persiram]], ali ochigledno ti to  nishta ne vredi u zhivotu, kada mozhesh na televiziji bn  Smile da pljujesh ustanovu kakva je burek... to je samo ogledalo tebe, tvoje lichnosti i koliko ne sagledash dobro stvari, koliko si povrshna.. ali ko sam ja za tebe, zar ne?? ja sam obichan klinac koji studira elektrotehniku, koji ima underground demo bend, koji necje zavrshiti 17 fakulteta, necje imati slikare i pisce od dece, ali cje biti barem malo zreliji od tebe, sagledati stvari kakve jesu i ne "lozhiti se" [morao sam ovo da kazhem].. ako si naravno to ti, Jelena..

Marko Stojanovic
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 811
Zastava Australija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola V3x
tetka treba da se posvbeti svojim mnogobrojnim fakultetima i nauci u bilo kom smislu a ne ceo zivot da pokazuje noge i da izigrava eksplozivnu matorku! ako je moderna kao sto prica da jeste treba onda da skapira pojavu kao sto je burek!
mozda je i ljuta sto nema svoju temu sa preko 100 stranica! stvarno ljudi, mogli bi malo da se potrudimo da napucamo njenu temu jakim materijalom, mozda nas i pohvali! Smile
IP sačuvana
social share
Ljubav je trijumf maste nad inteligencijom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1292
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia c5-03
Meri Cakić je dama za nju.....
IP sačuvana
social share
Brkovi su da se vole !!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy Nexus
stvarno ljudi, mogli bi malo da se potrudimo da napucamo njenu temu jakim materijalom, mozda nas i pohvali! Smile

ne znam za ostale, ali meni njena hvala ne treba ni za koji k***c [izvinjavam se na ovakvom izrazhavanju]
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Diamond 2
hahaha, iskidah se od smeha... mada je ipak Milka Canic zakon  Smile

a btw, dobar je prvi post Tinske...  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson k300i
S'a reci? Nema pametnija posla pa pljuje po najboljem forumu ako je to pisala za burek kako bi tek za ostale
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 104
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k510i
Ma može ona da priča šta god hoće.Burek je najbolji :chainsaw:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sine Modestiae

Zodijak
Pol
Poruke 3799
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
sirota baka googlala svoje ime u slobodno vreme, kao Homer Simpson, pa naletela na barabe  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ja se samo pitam zasto je nekome ko ima 53 godine potrebno da napumpava svoj ego ko balon i da dokazuje zivotna dostignuca na internetu. I sta sve to "postignuto" govori o tom nekome - da je sve u zivotu radio samo zato da bi mu se drugi divili - iz najnizeg ego tripa. Neko ko stvari u zivotu radi iz ljubavi i iskrene posvecenosti nema nikakve potreba da drugima to nabija na nos.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.