Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:43:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: jel igrao neko x-box x360  (Pročitano 4304 puta)
19. Feb 2007, 16:52:05
Zvezda u usponu


trt mrt zivot ili smrt?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens cx40
jel neko imao iskustva sa konzolom, jel ima pirata, da li se isplati? Smile
IP sačuvana
social share
Bug DJ's     trt mrt zivot ili smrt?     Bug DJ's
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4500
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Z-400
Nisam  Smile
IP sačuvana
social share

                             


Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
znam samo da je kod nas skuplja za skoro 150e (u odnosu na ostatak svemira) i da je lako pokrenuti kopije igara (izvadis drajv, ubacis ga u komp, fleshujesh mu hakovani Bios i uzivas). igara naravno da ima, torrenti su ih prepuni  Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Cena xbox360 je 500e,ima u malo radnji.Pirata ima vidjao sam po mnogim radnjama koje prodaju i rezu pirate,a ima i po ulicama.A da li se isplati,pa ne znam ja bih licno pre uzeo xbox nego ps3,toliko je hvaljen toliko se ceka...Za xbox ima dosta dobrih igara,i mnogo vise nego za ps3.A da sto se fleshovanja tice bokac je to lepo objasnio,samo je potrebno otvoriti konzolu,odvrnuti par shrafova izvaditi drajv.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Neki shit
piraterija je laksha nego na prvom xbox-u...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2

xbox360 je sranje, kao i sve ostalo sto je microsoft ikad napravio

Cak 30% konzola ima problema sa pregrijavanjem hardvera, nekoliko stotina hiljada korisnika imalo je nesrecu da im konzola crkne, pa su morali da nose na opremku za 150evra.
Cijena od 500 evra je prevelika, bolje sacekajte neko vrijeme dok pocne piraterija za ps3 i pojavi se vise igara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N93
ma dobar je 360tica samo et sony je sony
frend mi vjernik microsofta pa sebi naravno nabavio Xbox360...
meni iskreno nije bash nesh al  moguce je da sam i navikao na sony-a...  Smile
IP sačuvana
social share
We all have a dark side ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
konzola je najbolje resenje za jeftinije igranje u hd kvalitetu
lakse izlazis sa igrama sa kojima se mucis na pc ju,(nema instalacije,usporavanja zbog graficke kartice)
ima puno igara,moguce kupiti razne dodatke,vga kabl,adapter za tastaturu i mis,da igras fps igre kao na pc

a onu manu sa pregrejavanjem mozes izbeci ako konzolu drzis vodoravno,jer vertikalno pokrijes mu otvor za ulaz vazduha

cene su sve povoljnije,bolje ulaganje,nego u bolju graficku kartu+konfiguraciju,koja ce se ostariti posle 6 meseci


tombtcw@walla.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 232
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e ja imam x360 konzola je odlicna kupi je i neces pogresiti.Ali nemoj da kupujes konzolu ako nemas hdtv.kada je kupis reci cu ti i kod koga da kupujes kopije igara.ko sere da xbox 360 ne valja? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
e ja imam x360 konzola je odlicna kupi je i neces pogresiti.Ali nemoj da kupujes konzolu ako nemas hdtv.kada je kupis reci cu ti i kod koga da kupujes kopije igara.ko sere da xbox 360 ne valja? Smile

Mogo bi malo vise da kazes o svojim utiscima o x360,kakva je situacija sa prepravkom za citanje kopija,dali si sam to radio ili si vec tako kupio.Nebi bilo lose da izneses i utiske o igrama sto si za sad igro. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:43:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.