Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jehovini svedoci na TV B92... Za nevericu  (Pročitano 23375 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Ma to i ja kazem ... samo metak u celo, sta oni tu izigravaju!? Smile Smile Nije bre ovo djavolska Amerika, ovo je Srbija BREE!!!! Smile Smile Sto manje tolerancije, to bolje Smile Svima ce nam biti lepse Smile

Ето да се и ја сложим с тобом Smile
Не зовеш ваљда наметљивце у кућу, а?

Makro

znam ja dobro kako ti funkcionises, ne treba da mi pises sta ti mislis i kako razmisljas  Smile Smile To se vidi iz aeroplana:P

Jbga, ljudi kucaju od vrata do vrata, traze musterije za biznis, oni njima daju "dusevni mir", ovi njim cash i to je to  Smile Smile Ali ne vidim zasto je sad ok, kada pravoslavna crkva to radi ili pak katolicka, a kada Svedoci to rade, onda je to "nametanje" i "djavolska posla" Smile Smile

Crkva te tera da verujes u nesto, samo da bi na kraju skoncao u "raju". Ako treba da verujes u nesto iz straha ili pomodarstva (kao u Srbiji), onda je to zaista igranje ljudskim sudbinama, sto je jako opasno (istorija nas uci tome), bez obzira koja je vera u pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Meni su dosli na vrata(ja hranio prvu cerku) .....jos pre tri godine.Toliko su bili napadni (dve zene) da i pored moje kulturne uctivosti na kraju kad mi je rekla da mi od njenog predanja zavisi zivot cerke ,malo mi je falilo da ih ubijem obe zivota mi.Kad sam hteo da zatvorim vrata postavila je nogu ....mislim sta mi jos pricamo o njima.Malo kad razmislim neka blaga inkvizicija bi dobro dosla..... Smile

 mogao si da im kazesh : aaaarrgghh ,znao sam da cete doci ... gospodar Satana mi je rekao da ce danas doci dve hriscanske dushe koje treba da zrtvujem u njegovu Slavu .... sachekajte da uzmem noz (i onda odesh po noz)

 kladim se da bi pobegle glavom bez obzira ...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Znam čoveka ...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11717
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0






 Ali ne vidim zasto je sad ok, kada pravoslavna crkva to radi
То није истина малецка, служиш се неистинама што не приличи једној малој дами. Smile
Citat
Citat
« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 06:57:20 od deki44 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Малецко,
Citat
Jbga, ljudi kucaju od vrata do vrata, traze musterije za biznis, oni njima daju "dusevni mir", ovi njim cash i to je to

Па драго ми је да видим како то функционише у твојој религији. Објашњава многе ствари Smiley 1

Citat
Ali ne vidim zasto je sad ok, kada pravoslavna crkva to radi ili pak katolicka, a kada Svedoci to rade, onda je to "nametanje" i "djavolska posla"

Православна или католичка црква обавезује људе да иду од врата до врата? Не бих рекао.
То раде само странке (скоро све хебига), Јеховини сведоци и можда суботари...
Чак ни све секте то не раде. Измислили су успешније маханизме.

Citat
Crkva te tera da verujes u nesto, samo da bi na kraju skoncao u "raju".

Тако функционишу и "евроатланске интеграције", само што нуде "рај" на земљи... Мрзи ме сад да илуструјем "рај" неким сликицама Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa vec imamo raj, postali smo demokratska drzava, sad smo cool & ok, sad mozemo da cekamo. 
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.