Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:03:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jeftino pivo u Beogradu  (Pročitano 11554 puta)
01. Mar 2007, 15:49:08
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.0
Pretpostavljam da ova tema jos nije otvorena jer bi se inace nalazila u top-u.

Dakle, cilj teme je da jedni drugima pomognemo, u ovim teskim vremenima, informacijama gde moze da se pije pivo za male pare (a da nije u parkicu, popularnom green baru).
Ja predlazem sledeca mesta:

-Korcagin kod lole - 70 din (pivo u flasi 0.5)
-Hotel Rojal - 70 din (pivo u flasi 0.5)
-Shindra (rupcaga na zelenjaku) je uvek bila jeftina, ali posto nisam davno tamo bio nemam informaciju kolka je sada cena, inace pivo je toceno
-letos je u basti kafica iza CeGevare bilo pivo za 65 din, zimi ne radi (MB bolji od 0.5)

U toku dana se moze popiti pivo za 70 din i u Orascu, kao i u restoranu u studenskom domu Loli, a ekskluziva od 50 din je baraka "Kod Bozu" nadovezana na hamburgerdzinicu-lokacija tajna; (ovi podatci su korisni studentima fakulteta kod bul. Kralja Aleksandra medju koje spadam). Na tehnologiji u restoranu na trecem spratu ima pivdzan za pristojnih 60 din. Svo pivo se sluzi u standardnoj zidarskoj ambalazi.

Nekad je bilo u Marsalu u Sremskoj pivo za sjajnih 50 din, ali su i oni zasrali. Ako koga muce isti brige, neka pripomogne, samo ne spominjite prcvarnice u predgradju, drzimo se samo centra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ima splavic na savi u bloku 45. zove se nindze... do skoro je bio u bloku 70. Pa su dobili neki nalog za premestanje, sta ti ja znam. 80 kinti je malo pivce a svako vece je ziva muzika tamburasi i tako to... Uglavnom jako prijatna atmosfera
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zar je moguce da je od 70 ljudi, kolko je procitalo temu,samo jedan covek nesto napisao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


hasan sexati

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nec 
prakticna tema, nema sta...

ima gomila kafana sa jeftinim pivom....

novi dom, vojvode stepe
IP sačuvana
social share
hasna seckati
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1124
Zastava Becej
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
ima dosta kafana sa jeftinim pivom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
ima splavic na savi u bloku 45. zove se nindze... do skoro je bio u bloku 70. Pa su dobili neki nalog za premestanje, sta ti ja znam. 80 kinti je malo pivce a svako vece je ziva muzika tamburasi i tako to... Uglavnom jako prijatna atmosfera

Cuo sam da splav drzi gitarista grupe Negativ, tako da verujem i da je cool ekipa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Sad su se Nindze pomerili pored plavog brodica koji vozi na Adu i pivo je dosta skuplje (oko 120 mislim).
U Marshalu u Djure Jaksica je 80din. MB 0.5l flasirano.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 821
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 6630
Na splavu Lahor (sajmiste) pivo je 100 din.
IP sačuvana
social share
Veruj u ljubav i kad ti zadaje bol!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


45-TI 70-TI I SVI 60-TI 22. 23. blok 19-ti fontana

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 35
Zastava Novi Beograd Blok70
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N-Gage
Svakog petka u Dafu pivo od 0,5 je 50 din tako da navalite u petak,pravac daf u 44-om bloku.
IP sačuvana
social share
Ima jedan blok  u njemu vlada glok 70 mu je broj tu tece zivot moj...Zapadna obala Novog Beograda....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
Kod studenjaka na novom beograd ima jedan kafic preko puta onih fensi kafica gde je zidar 80 dinara. Takodje ima i jedna kafanica kojoj uvek zaboravim ime (iz ociglednih razloga) na okretnici 88 u zemunu. Nesto je utajila sa radnim vremenom u poslednje vreme ne znam sta se desava ali je i tamo zidar 80 dinara. Dzakarta na novom beogradu u blizini studenjaka ima puvo ja mislim za 69 dinara (toceno, navodno 0.5 mada meni to nesto mlogo malo izgleda) Bridge Oub na zelenom vencu sasvim pristojno toceno tamno i svetlo pivo za oko 70 dinara ja mislim. Uglavnom uvek se nesto nadje.
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:03:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.