Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:47:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: jeftini internet?  (Pročitano 8778 puta)
06. Jun 2004, 03:12:19
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Da li neko zna jeftiniji internet od ovog kojeg ja znam. Na internetu sam preko username:poljubac i passworda:poljubac i broja 041912920 tu je 1,36 din, minut po jeftinoj tarifi. Da li postoji neki jeftiniji.?
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
mob
Apple iPhone 4
ako hoces preko 041 brojeva onda trazi one koji pocinju sa 5 jer su on najjeftiniji... a moj ti je savet da kod nekog provajdera kupis vreme za net i koristis 042 jer je to mnogo puta jeftinije...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Najbolje da zoves inostranstvo ja mislim... ne mogu da pojmim da neko normalan koristi 041 pored bukvalno napada jeftinog dialupa sa svih strana....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Flatrate .. i 042 SMIN .. nema eFtinije .. Smiley
690 din (verat) + cena lokalnog poziva za telefon .. mada mi ovaj post nešto sumljiv ..
da nije to onaj broj .. što ti za svaki poziv dodaje na tvor račun još toliko ili duplo od provedenog Smiley

Nije .. ovo je "šut ba erotika" Smiley

- 041 912 920 -

Logovanjem preko ovog broja imate direktan pristup svim sadržajima našeg sajta.

Cena ovakvog pristupa je 1,36 din/min po jeftinijoj tarifi (od 15:00 - 17:00 i od 21:00 - 07:00 svakim radnim danom a nedeljom i državnim praznicima od 00:00 - 24:00),
odnosno 2,73 din/min u ostalim terminima.
Za ovaj pristup nije potrebno da imate otvoren račun kod nekog internet provajdera, a omogućen vam je pristup sajtu po gore navedenim cenama iz bilo kog dela Jugoslavije.
Osim toga, imate i full pristup internetu. Prilikom logovanja, proizvoljno birajte user name i password.


Parametri za pristup preko broja 041-912-920 su:

Otvorite My Computer - Dial Up Networking - Make new connection.

U polje za ime kompjutera koji zovete upišite bilo koje ime po svom izboru. Klinkinte Configure da bi ste konfigurisali modem.

U podmeniju General polje Connect Only At This Speed obavezno ostavite prazno.

Otvorite Connection - Advanced i u polju Extra Settings upišite x3. Ostala polja ostavite na početnim vrednostima.

U nastavku konfiguracije (pritisnite next) upišite pozivni broj 041912920 (obavezno izostavite 011 ili pozivni broj za našu zemlju, broj 041 vam omogućuje pristup iz bilo kog dela Srbije).

Kliknite na Finish i dobili ste ikonicu preko koje možete da se konektujete.

Kliknite desnim klikom na ikonicu i u podmeniju General proverite da li je isključeno Use area code - ako nije, isključite ga.

U istom prozoru kliknite Server Types i isključite protokole NetBEUI i IPX/SPX Compatible. Ostale parametre ostavite na početnim vrednostima.

TCP/IP Settings su ostavite na početnim vrednostima, tj. Server assigned IP address, Server assigned name server addresses, Use IP header compression (kliknuto), Usedefault gateway on remote network (kliknuto).

Kliknite 3 puta na OK i vaša veza je spremna.

Kada se ulogujete preko broja 041-912-920 možete da direktno pristupite svim sadržajima našeg sajta, a ujedno imate i pristup celom Internetu.
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
041512512
bilo koji user i pass
cena udara po ushima
IP sačuvana
social share
~~~HAL~~~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Citat

041512512
bilo koji user i pass
cena udara po ushima


Kolika je cena?
ili mi kazite neki jeftin dial up number sa korisnickim imenom i passwordom.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
041  neveselo iskustvo...

Kad je se tek pojavio 041...
koristio sam 910 910
zaboravio sam koji user i pass...posle racuna od 17500 din...

da da...

Tada oko 350 eur...

cale odlepio!
Malo je falilo da mi prodaju racunar...

A mogao sam da zamislim njegovu facu kad je istog dana otisao i izvadio listing i video...
041
041
041
041
041
041
041
041
Frapirao je...i to sve o 3, 4, 5 sati...
On nije ni znao za 041 internet... Mislio je da je erotika, ba! Prvo sto me je pitao, sine pa zar toliko??? Pa mogao si svome tati da kazes, pa da ti tata dobavi nesto profi... Znas li sine sta ima za te pare...da biras, a ne ovo preko telefona...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ti si pacijent. Jbt idi u neki provider i uplati flat, izaberi user i password i uzivaj.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Citat

Najbolje da zoves inostranstvo ja mislim... ne mogu da pojmim da neko normalan koristi 041 pored bukvalno napada jeftinog dialupa sa svih strana....


Pa ja ne znam za neki jeftini, jer nisam imala priliku da negde cujem. Jeste da samo lud moze da koristi 041, ja ne zelim da spadam u takve i zato sam pitala za nesto jeftinije. Ovde u ptt-u nemaju flate rate. Ne znam preko kog provajdera da ga nadjem. Uskoro planiram da nabavim ISDN, ali sam cula da se ovde tesko dobija to.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
... jbt lepo ti je napisano iznad VERAT, ja kazem jos uz to i SEZAM i BEOTEL
www.verat.net
www.sezampro.yu
www.beotel.yu

Kao da nikad nisi cula za to a po ceo dan na svim televizijama se vrte reklame.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:47:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.