Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:12:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jeftine avio kompanije, najveci broj na jednom sajtu  (Pročitano 24023 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
@shomi22 pa nijedna od ovih ne shtampa karte, mogao si da odesh na sajt pa bi video da je easyjet na njemu!
sve evropske low cost aviokompanije se nalaze tu!
ja sam doshao sad u bgd preko njih i vracam se preko njih u bel
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
Kad ste vec u evropi, nekada je jeftinije da putujete iz zemlje u zemlju vozom!

Evo nekih korisnih sajtova ukljuchujuci i sajtove voznih kompanija (da ih tako nazovem)

http://www.raileurope.com/us/index.htm
http://www.eurail.com/
http://www.tgv.com\xA0 (France)
http://www.thalys.com (Belgium)
http://www.sncf.com (Belgium)
http://www.bahn.de (Germany)
http://www.eurostar.com/dynamic/index.jsp (England i druge zemlje kao France, Benelux, Germany)
http://www.trenitaliaplus.com (Italy)

Dosta sajtova ima linkove ka drugim! Primera radi povratna karta Brisel-Keln-Brisel me je kostala 24 evra, a povratna Brisel-Pariz-Brisel 30 evra
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 112
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
wow  Smile
sta raeci sam sam slucajno naleteo na ovu temu...
stvarno svaka cast ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson K800i
Kod nas je, barem prema informacijama koje kolaju unaokolo, u osnivanju prva srpska niskobudzetna avio kompanije - Centavia (Central European Aviation). Vec su nabavili dva aviona BAe 146, tokom leta su radili cartere za turisticke agencije, a trebalo bi od jeseni da pocnu da rade standardne niskobudzetne letove, ali njihov sajt www.centavia.com je blagoreceno raspad, nema nikakvih informacija o tome kada ce poceti sa pravim radom, koje su moguce destinacije i kolike ce biti cene.

PS:Da li je neko sa niskobudzetnom kompanijom isao iz BG i preko kog aerodroma je to najlakse?
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Pogledaj

www.jeftineavionskekarte.com

Njihov pretrazivac trazi uz regularne i low cost avio kompanije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
German wings slece u Beograd

Letite iz Beograda za Keln i obrnuto po najpovoljnijim cenama Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Navlaka
Takse i "ostali troškovi" dižu cenu "Centavijine" avio-karte za Zagreb i Podgoricu sa devet na više do 60 evra

Karta do Podgorice u stvari košta 63,5 evra, a do Zagreba 70,5

BEOGRAD - Iza atraktivne ponude domaće "lou kost" kompanije "Centavija" da do Podgorice ili Zagreba odletite za devet evra, kriju se pozamašni dodatni troškovi koje ćete morati da platite! Naime, u osnovnu cenu nisu uračunati aerodromska taksa, osiguranje, troškovi goriva i usluge, koji cenu karte podižu na više od 60 evra!
"Centavija" je najavila da od 25. oktobra uvodi redovni čarter saobraćaj sa Podgoricom i Zagrebom i to po ceni od devet do 79 evra. Iz ove kompanije već je stiglo objašnjenje da razlika u ceni zavisi od vremena rezervacije karata. Najmanje će platiti putnici koji kupe kartu nekoliko nedelja pred put, a najviše oni koji kupuju danas za sutra.
Ostala je, međutim, nedoumica šta je sve uključeno, ili šta sve nije uključeno u ponudu od devet evra za kartu u jednom pravcu. Predstavnici "Centavije" ranije su napomenuli da u cenu nisu uključene aerodromske takse. U informativnoj službi beogradskog aerodroma ističu da je aerodromska taksa fiksna za sve letove i da iznosi 16,5 evra.
- Već dve godine, međutim, putnici na našem aerodromu ne plaćaju direktno tu taksu, već je mi naplaćujemo avio-kompanijama - ističu na aerodromu "Nikola Tesla".
Portparol "Centavije" Jasmina Panić objašnjava za Press koliko novca, i za koje usluge, putnici moraju dodatno da plate, pored osnovne cene prevoza do željene destinacije.
- U avio-kartu za Podgoricu uključena je i aerodromska taksa od 16,5 evra, jedan evro za gorivo, 12 evra za sigurnosnu taksu i 10 evra za troškove usluge. Aerodromsku taksu u Podgorici putnici plaćaju na licu mesta i mi s tim nemamo ništa. Kada je reč o letu za Zagreb, putnici plaćaju i beogradsku i zagrebačku aerodromsku taksu, dva evra za gorivo, sigurnosnu taksu od 18 evra, a troškovi usluge su 10 evra, kao i na letu za Podgoricu - precizirala je Jasmina Panić.
Tako će putnici koji rezervišu kartu za let kompanije "Centavija" do Podgorice po "najpovoljnijoj ceni" od devet evra, u stvari morati da plate ukupno 63,5 evra, uključujući i taksu na podgoričkom aerodromu. Karta do Zagreba košta najmanje 70,5 evra.
A. DRAGOVIĆ

Iće i piće naplaćuje se ekstra

Avio-kompanije koje posluju po "lou kost" principu najčešće ne služe hranu i piće na svojim letovima kako bi smanjile troškove. To nije slučaj i sa "Centavijom". Ako ožednite ili ogladnite u avionu, moći ćete da se "okrepite", ali će vam za tu uslugu biti ispostavljen račun! Portparol "Centavije" Jasmina Panić nije htela da otkrije koliko sendvič ili sok koštaju "nebu pod oblacima", već je ljubazno zaključila da ćemo saznati kada budemo leteli sa "Centavijom".


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Centavia počinje da leti


Beograd -- Domaća niskotarifna aviokompanija Centavia od sledeće nedelje leti iz Beograda za Podgoricu i Zagreb po ceni od 9 do 79 evra, bez taksi.
 
Izbor se proširio na dva - Jat ili Centavia

Komentarišući dolazak konkurencije, iz Jat ervejza poručuju da su njihove cene već povoljne na letovima do svih regionalnih destinacija. Rezervacija i prodaja karata Centavije počinje 18. oktobra preko njihovog kol-centra, na šalterima te aviokompanije na aerodromu Nikola Tesla i u turističkim agencijama. Centavia će do Podgorice i Zagreba leteti tri puta nedeljno.

"Glavni uslov da putnik dobije što nižu tarifu jeste da kartu kupi što je moguće više unapred. Vrlo je bitno da putnik pokuša da svoje planove za putovanje napravi što je moguće ranije. Time obezbeđuje najnižu moguću tarifu, koje se s porastom tražnje za let rastu", kaže Vladimir Ponjević, izvršni direktor Centavije.

U Jat ervejzu kažu da oni već godinu dana lete po promotivnim cenama, a da još jeftinije letove do Podgorice planiraju da uvedu od 1. novembra. Let do Zagreba planiran je za leto iduće godine.
"Ukoliko bude došla konkurencija, moramo da prihvatimo da ima i nje, ali naša politika cena je samostalna i unutar regiona već imamo cene koje su dosta niske, koje se kreću od 59 evra unutar regiona, tj. 99 za dve osobe, a nameravamo da imamo i promotivne akcije za letove do Podgorice i Tivta koje bi bile oko 39 evra", kaže Milutin Popović, komercijalni direktor Jat ervejza.

Međutim, da bi se zaista kupile karte po najnižoj ceni od devet evra, ne uključujući aerodromske takse,  kod Centavije građani moraju i mesec dana unapred da rezervišu mesto.

S druge strane, broj mesta koja se prodaju po promotivnim cenama u avionima Jat ervejza je ograničen i takođe je potrebno ranije rezervisati kartu.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Do Tivta avionom „Jata“ za 39 evra

Svi građani koji od 31. oktobra do 15. decembra budu putovali avionima „Jata“, moći će od sutra do 24. novembra da kupe karte po jeftinijoj ceni. Tako će u jednom pravcu karta od Beograda do Tivta i Podgorice koštati 39 evra, dok će povratna stajati 49 evra.

U promotivnoj kampanji „Jat“ nudi i niz drugih pogodnosti. Na linijama između Beograda, Ohrida, Skoplja, Tirane, Ljubljane i Sarajeva, sa jedne strane, i Evrope, sa druge strane, cene karata iznosiće od 89 evra u jednom pravcu i 99 evra za povratnu kartu.

Cena karte od Beograda do mesta u regionu, kao i unutar samog regiona, biće od 49 evra u jednom pravcu, odnosno 59 evra za povratnu kartu. U „Jatu“ napominju da takse nisu uključene u cenu karata.

Putovanje za bebe je besplatno, a popust imaju deca, omladina i starija lica. „Jat“ obezbeđuje i besplatan prevoz do 40 kilograma prtljaga, a onima koji pet puta budu kupili povratnu kartu za 12 meseci, „Jat“ će im pokloniti i šestu kartu.

S.T.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:12:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.