Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:15:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jedno telo dve duse  (Pročitano 11902 puta)
21. Jun 2009, 19:53:13
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
nisam znao gde ovo da napisem,ali u zadnje vreme imam osecaj kao da u meni psotoji jos jedno JA.
Npr. Desavalo mi se na pismenim vezbama da mi unutrasnji glas sapuce,i to se ispostavi kao tacan odgovor.A ja tu lekciju nisam ucio.Mozda zahvaljujuci tome sam i prosao 5,00 Smile
Ili mi se desi da me isti taj glas zapita  za neke postupke koje radim.U zadnje vreme sam uhvatio sebe kako postavljam pitanje samom sebi,ali na koja dobijam cudan odgovor...tacan,skoro uvek dobar al na neki nacin kako da kazem izrazajni stil nije ni prici mom.Totalno drugaciji od mojih misljenja..da li ja to polako ludim?
Bukvalno imam osecaj kao da u mom delu postojim ja i jos jedan duh koji me savetuje.
Desava mi se da i nocu sanjam cudne snove..ne znam da li to imam nekakve veze sa prvim..al mislim da ludim....
ako neko zna o cemu se radi nek pomogne...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
prvo pitanje : da li si tinejdzer ?
ako jesi sasvim je normalno da nocu ne spavas jer ti rade hormoni ...

drugo: zar mislis da se samo tebi desava da pricas sam sa sobom...to su misli...nije drugo ja ..podsvest te upozorava na nesto sto si prositao a negde je to ostalo "zapisano"..

mozak je jos uvek u dobrom delu neistrazena oblast.
ono sto neuroni "rade" nije do kraja poznato.
reka bih ti bez panike.
nista ti se lose ne desava.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
1.16 godina star Smile
2.Hvala na odgovoru,ipak nisam dovoljno upucen u te stvari...bilo pocelo da me brine,,jbg sve mi to po malo cudno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
poremecaje sna mogu da prouzrokuju neki stresovi poput ispita,testova..strah da se nisi dovoljno pripremio ...itd...seksualna napetost...kod decaka tih godina to je sasvim normalno.

na ispitima mi se desavalo da "izvalim" neke podatke koje nisam u tom momentu ni znala da znam..podsvest...mocno oruzje  Smile Smile

sve najbolje  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
hvala na odgovoru,stresova sam imao i previse ove godine Smile
znaci sve je to stvar koja se odigrava u podsvesti...jel' se moze kontrolisati na neki nacin rad podsvesti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
hvala na odgovoru,stresova sam imao i previse ove godine Smile
znaci sve je to stvar koja se odigrava u podsvesti...jel' se moze kontrolisati na neki nacin rad podsvesti?

nikako ne mozes da kontrolises podsvest  Smile
ona utice na nas tu je poenta.
mada postoje mnogo nacina da se opustis pre spavanja....ili da se premoris..ako nesto ne treniras pocni sto pre ...umori se pa ces spavati kao beba  Smile
a sto se tice ispita moras da naucis da radite zajedno  Smile...to se vezba godinama  Smile..tako da imas vremena na pretek
nemas nikakvu pretnju vidim da si dobar djak ...samo nastavi tako  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
nisam znao gde ovo da napisem,ali u zadnje vreme imam osecaj kao da u meni psotoji jos jedno JA.
Npr. Desavalo mi se na pismenim vezbama da mi unutrasnji glas sapuce,i to se ispostavi kao tacan odgovor.A ja tu lekciju nisam ucio.Mozda zahvaljujuci tome sam i prosao 5,00 Smile
Ili mi se desi da me isti taj glas zapita  za neke postupke koje radim.U zadnje vreme sam uhvatio sebe kako postavljam pitanje samom sebi,ali na koja dobijam cudan odgovor...tacan,skoro uvek dobar al na neki nacin kako da kazem izrazajni stil nije ni prici mom.Totalno drugaciji od mojih misljenja..da li ja to polako ludim?
Bukvalno imam osecaj kao da u mom delu postojim ja i jos jedan duh koji me savetuje.
Desava mi se da i nocu sanjam cudne snove..ne znam da li to imam nekakve veze sa prvim..al mislim da ludim....
ako neko zna o cemu se radi nek pomogne...
Iskreno, preporučila bih ti da porazgovaraš sa psihologom, i da mu do detalja ispričaš to što ti se dešava. Smiley

Tako ćeš najbolje znati na čemu si i šta ti se dešava.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
treniram rukomet,pokusacu cim dodjem sutra sa treninga da legnem.
ma ja cu moju podsvest naterati da radi kako ja kazem Smile
a mogu ti reci od kako mi se javlja taj unutrasnji glas imam samopuzadanja vise nego pre Smile
hvala na odgovorima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ma ja cu moju podsvest naterati da radi kako ja kazem Smile
Javi kad ovo uspeš, da napišemo knjigu i oborimo celokupnu psihoanalizu.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
nisam znao gde ovo da napisem,ali u zadnje vreme imam osecaj kao da u meni psotoji jos jedno JA.
Npr. Desavalo mi se na pismenim vezbama da mi unutrasnji glas sapuce,i to se ispostavi kao tacan odgovor.A ja tu lekciju nisam ucio.Mozda zahvaljujuci tome sam i prosao 5,00 Smile
Ili mi se desi da me isti taj glas zapita  za neke postupke koje radim.U zadnje vreme sam uhvatio sebe kako postavljam pitanje samom sebi,ali na koja dobijam cudan odgovor...tacan,skoro uvek dobar al na neki nacin kako da kazem izrazajni stil nije ni prici mom.Totalno drugaciji od mojih misljenja..da li ja to polako ludim?
Bukvalno imam osecaj kao da u mom delu postojim ja i jos jedan duh koji me savetuje.
Desava mi se da i nocu sanjam cudne snove..ne znam da li to imam nekakve veze sa prvim..al mislim da ludim....
ako neko zna o cemu se radi nek pomogne...
Iskreno, preporučila bih ti da porazgovaraš sa psihologom, i da mu do detalja ispričaš to što ti se dešava. Smiley

Tako ćeš najbolje znati na čemu si i šta ti se dešava.  Smile

razmisljam o tome,al mi nekako glupo da odem kod psihologa,znam da je to predrasuda...al sta ako mi kaze da sam lud? Smile
a ja kad bi mu ispricao sve u detalje,nema sanse da bi rekao da sam normalan  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:15:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.