Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:35:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jedinica...  (Pročitano 7773 puta)
23. Sep 2006, 14:53:04
Svakodnevni prolaznik


Japanac se ubio jer je voz kasnio 30sec.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson 
Da li su neke stvari sada jesnije ili su Arkan i Ceca i dalje par milenijuma, a vodje paravojnih jedinica srpski heroji?
Steta je samo sto nisu celu pricu otkrili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia ispo iz modu
Sta buncas ti?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mogu da kazem da sam posle one emisije o jso popravio svoje mishljenje o arkanu. pre sam mislio da je bio obichan kriminalac ,ali vidi se da je ipak imao odredjene vojnichke kvalitete .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Japanac se ubio jer je voz kasnio 30sec.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson 
Koje naprimer?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson k750i
Sve je to meni nazalost poznato jos iz vremena kad se desavalo. Bas sam se jadno osecao dok sam gledao ono o zapadnoj Bosni. Inace za one koji ne znaju vise je Srba sa Banije poginulo boreci se u zapadnij Bosni za Fikreta protiv  5.korpusa Dudakovica(Izetbegovica),nego u borbi sa Hrvatima . Ti odlasci na ratiste u Zap. Bosnu su poceli 93cini mi se i nije postojala mogucnost da se ne ide jer su tu bili batinasi DBa,odnosno "jedinice" , a za to vreme je Sloba prodavao oruzje Dudakovicu... I sve smo mi to na Baniji znali jos tada,samo svako ko je digao glas bio je eliminasan od strane DB..
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
SDG je bila mnogo bolje organizovana, utrenirana i disciplinovanija nego ostale srpske jedinice. na onom snimku kad arkan objashnjava onim teritorijalcima kako treba da se ponashaju moze se primetiti kako prljavo,neobrijano i jadno izgledaju ti vojnici prema vojnicima SDG. iako je ona emisija pravljena da prikaze arkana kao ratnog zlocinca,ipak nisu uspeli da mu prishiju neka velika zverstva ,vec se vidi da je jedinica slata uvek na neka kritichna mesta. sve u svemu moze se reci da je to bila jedna ozbiljna formacija.
  ovim ja necu da poreknem da je arkan bio kriminalac i mafijashki shef ,nego da jednostavno ukazem na chinjenicu da je iako je njegova jedinica bila sastavljena od ljudi sa kriminalnim dosijeima bila disciplinovanija od "obichnih" jedinica ,shto arkanu sluzi na chast ,a "shkolovanim" oficirima bivshe JNA na sramotu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia ispo iz modu
pa sve sto b92 napravi ima isti cilj, a inace to su delovi skinuti sa kasete "Arkanovi tigrovi" koju si mogao pogledati unazad 15 godina gde god si hteo, i na netu odavno imas da skines taj snimak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Znas li ti Danice, sta je to Vinca?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1971
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dobar "dokumentarac", lepo osmisljen i reziran.

Inace sto se jedinice tice, sada ce tek vidi da je teza da su bili "drzava u drzavi" zapravo tacna t.j. da ih je bilo nemoguce kontrolisati i ukinuti. Izgleda da se, nazalost, moralo nesto strasno desiti ( mislim na ubistvo Djindjica) da ona vise ne bi postojala. Legija je odlicno "balansirao" na sukobu Djindjic - Kostunica, i da je bilo politicke volje moglo se sa jedinicom rascistiti i pre vanrednog stanja. Ali, nazalost, ovo je Srbija .  .  .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
Odlican serijal! Realno mislim da su mogli da naprave 5 emisija. Nije bilo nista o tome kako je Zoranu slomljena noga, i jos neki detalji.

A evo danas se Kostunica i Tadic usaglasise oko Ustava... Divota. Sram bilo stvarno Tadica sta napravi od DS-a.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Japanac se ubio jer je voz kasnio 30sec.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson 
 I meni su te stvari bile poznate jos teda i vise od ovoga sto su pokazali, a za komentar o urednosti vojske mislim da bi decko morao da pogledas jos jednom i vidis kako se ta uredna vojska finansirala a kako JNA i pokusas da zamislis kako je to kad malo pucas na vojnike HDZ malo vise na civile a indirektno najvise na sopstvenu vojsku tako sto prodas oruzje suparnickoj strani. Bravo srpski heroji odbranili ste interese svih nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:35:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.