Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jedan veciti gubitnik u igri zavodjenja trazi pomoc  (Pročitano 4691 puta)
02. Nov 2007, 01:30:04
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Pozdrav.   Da se pre svega unapred zahvalim svima koji se potrude i procitaju ovaj malo poduzi post i priteknu mi u pomoc. 

    Samo sto sam se prijavio na ovaj sajt i vec sam odusevljen obiljem podataka koji ovde moze da se nadje.   Vec neko vreme citam knjige iz strucne psihologije i zato sam presrecan sto sam najzad naso i neki forum gde mogu o tome da diskutujem.   Nasao sam dosta knjiga koji se bave razlicitim aspektima prihologije ali mi samo jednu oblast ne polazi za rukom da nadjem.   Pogadjate, to je naravno umetnost zavodjenja.   Naime ja nikada nisam bio dobar u ophodjenju sa ljudima a sa curama je slucaj bio jos gori.   Bezao sam od njih kao djavo od krsta a onda sam svo vreme provedeno u kuci mastao o njima i ziveo neki lazni zivot u svojoj masti gde je svaki scenario bio moguc.   To je bio i glavni razlog da pocnem da citam psihologiju, a tada sam svatio da su te knjige, osim sto pruzaju obilje korisnih podataka, jos i veoma interesantne.   Procitao sam neke knjige gde se pominje po nesto o zavodjenju ali ni jednu koja obradjuje samo tu tematiku.   Postoji li uopste taka knjiga? Da se razumemo, ne pricam o onome "lazima do cure sa naslovnih strana" vec normalno zavodjenje, citanje ljubavnih signala, flert.  .  . 

    Ajde jos malo da vas smorim i da razjasnim sta je zapravo moj problem.   Od kako sam poceo da citam savremenu psihologiju moj drustveni zivot se veoma poboljsao, zanimljiviji sam u drustvu, lakse sticem prijateljstva, i stari drugovi me sada zovu u njihovo drustvo dok je do sada bio slucaj da sam uvek ja njih pitao gde izlaze veceras, dali su za karte.  .  .   Medjutim sa curama je potpuno druga prica.   Recimo danas, kada sam otisao u teretani, cim sam se presvuko i sisao da vezbam, ugledao sam jednu curu koja me je nacisto oborila s'nogu.   Gledali smo se nekih 5 sekundi ne sklanjajuci poglede.   Kad god bi je posle, tokom vezbanja pogledao, pogledi bi nam se sreli, ali ja nikako nisam uspeo da se odvazim na onaj prvi korak.   U jednom trenutku je ona meni prisla i pitala me je za neku vezbu, pitanje je bilo zaista nepotrebno, u fazonu dali ta i ta vezba moze da se radi i na ovoj klupi (a klupe su veoma slicne), znaci cisto je bilo da bi nekako zapocela razgovor samnom ali sam ja poceo prvo tihim glasom, pa sam onda zamuckivao i na kraju sam dao odgovor i sklonio se dalje.   Celog zivota imam takve blokade kada su u pitanju cure koje mi se zaista svide.   Uvek stajem u neki gard, krijem se iza neke unutrasnje barijere, a kada pocnem da sa tom osobom komuniciram meni se jezik zaveze, glasne zice popuste i iz usta izlaze rezi koje uopste nisam hteo reci.   Kao da me neka visa sila uvek sabotira. 

    Dali neko zna neku knjigu koja bi mogla da mi pomogne da steknem vise samopouzdanja i da naucim po neki trik kako bi postao bolji zavodnik.   Jednom recju da usavrsim sebe i u toj oblasti ali bez laznog pretstavljanja i glume.   Da naucim da bolje citam gestovi i saljem gestove zavodjenja kao i sta joj reci pri flertu, kako se ponasati u razslicitim slucajevima, gde je dodirnuti u prolazi, kao slucajno.  .  . 

Naisao sam prilikom pretrage na sajt

[Edit by Livingston: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
gde se moze naruciti knjiga u elektricnom formatu radije bi citao stampano izdanje nego e-book.   Dovoljno se coravim tokom dana pa mi jos treba i e-book.   A druga stvar je i ta sto neznam koliko to zaista vredi, mogo bi i da predjem preko toga sto se cita na kompu ako ce mi zaista pomoci. 
« Poslednja izmena: 02. Nov 2007, 09:23:03 od Livingston »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Sony xperia
Ne treba ti knjiga, vec da otvoris vrata u svom umu i prodjes kroz njih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
onoga trenutka kad naidjes na pravu nece ti trebati ni knjige ni nasi saveti sve to dolazi samo po sebi a i oni koji zavode citavog dana vise nisu u fazonu(sta ce ti to Smile ) zene su sad na udaru ...bonne chance 
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia N97
Knjige sigurno imash na netu u izobilju. Shto se tiche blokade, jebem li ga, probaj da ne razmishljash previshe unapred. Ta devojka je uvek tu. Mozhesh prichati o chemu hocesh sa njom. Pokazhi joj da zhelish da je upoznash. Dakle korak po korak ili napravi leap of faith, shto bi rekli braca Englezi. Pa svakom je ponekad frka.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
 ne trebaju tebi knjige nego praksa . dakle ,kad se sledeci put pojavi ta cura ,pitaj ti nju neshto glupo - ali uz put razmishljaj o baseballu ili kako bi proshao u mechu protiv tajsona  Smile e sad , devojka ce verovatno da ti da korpu - ali to nek te ne obeshrabruje ,prihvati to sa humorom i sve shvati kao vezbu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
sigurno je potrebno biti savrsen za zavodjenju Smile
Smile Smile Smile Smile Smile
ovaj smeh je smeh, sto znaci svestan sam da pricam gluposti Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
ne trebaju tebi knjige nego praksa . dakle ,kad se sledeci put pojavi ta cura ,pitaj ti nju neshto glupo - ali uz put razmishljaj o baseballu ili kako bi proshao u mechu protiv tajsona  Smile e sad , devojka ce verovatno da ti da korpu - ali to nek te ne obeshrabruje ,prihvati to sa humorom i sve shvati kao vezbu ...
pali, ali moraš imati podlogu, tj.šarm!

sigurno je potrebno biti savrsen za zavodjenju Smile
 Smile Smile Smile Smile Smile
ovaj smeh je smeh, sto znaci svestan sam da pricam gluposti Smile
pa tebe žene zavode ne ti njih! Smile
Knjige sigurno imash na netu u izobilju. Shto se tiche blokade, jebem li ga, probaj da ne razmishljash previshe unapred. Ta devojka je uvek tu. Mozhesh prichati o chemu hocesh sa njom. Pokazhi joj da zhelish da je upoznash. Dakle korak po korak ili napravi leap of faith, shto bi rekli braca Englezi. Pa svakom je ponekad frka.
Čak imaš na erotskim sajtevima.... Smile
Ima i jedna knjiga o intimnosti, ona je tu da ti pojasni malkice...
"Intimno ponašanje" Desmond Morris
Možeš je naći u biblioteci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat: Fahrenheit link=topic=280538. msg4279657#msg4279657 date=1193964096
Knjige sigurno imash na netu u izobilju.

Posaljite mi neki link na PM.

Iako kazete da mi knjige ne trebaju ja bi ipak procitao neku, ne zelim da zavodim ceo dan, vec da saznam nesto novo iz njih.  Knjige prvenstveno citam jel to volim.  Ovu zadnju cu sigurno procitati ali bi mi godilo da znam ime jos neke.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
ma samo prilas jedna po jedna ..kratko pitanje jedno kratko da ili ne i ti ides dalje  Smile

devojcice vole takve prolaske...vise se zainteresuju ...a ako mislis da se zenis trazi neku sto cita psihologiju  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
    Ajde jos malo da vas smorim i da razjasnim sta je zapravo moj problem.   Od kako sam poceo da citam savremenu psihologiju moj drustveni zivot se veoma poboljsao, zanimljiviji sam u drustvu, lakse sticem prijateljstva, i stari drugovi me sada zovu u njihovo drustvo dok je do sada bio slucaj da sam uvek ja njih pitao gde izlaze veceras, dali su za karte.  .  .   Medjutim sa curama je potpuno druga prica.   Recimo danas, kada sam otisao u teretani, cim sam se presvuko i sisao da vezbam, ugledao sam jednu curu koja me je nacisto oborila s'nogu.   Gledali smo se nekih 5 sekundi ne sklanjajuci poglede.   Kad god bi je posle, tokom vezbanja pogledao, pogledi bi nam se sreli, ali ja nikako nisam uspeo da se odvazim na onaj prvi korak.   U jednom trenutku je ona meni prisla i pitala me je za neku vezbu, pitanje je bilo zaista nepotrebno, u fazonu dali ta i ta vezba moze da se radi i na ovoj klupi (a klupe su veoma slicne), znaci cisto je bilo da bi nekako zapocela razgovor samnom ali sam ja poceo prvo tihim glasom, pa sam onda zamuckivao i na kraju sam dao odgovor i sklonio se dalje.   Celog zivota imam takve blokade kada su u pitanju cure koje mi se zaista svide.   Uvek stajem u neki gard, krijem se iza neke unutrasnje barijere, a kada pocnem da sa tom osobom komuniciram meni se jezik zaveze, glasne zice popuste i iz usta izlaze rezi koje uopste nisam hteo reci.   Kao da me neka visa sila uvek sabotira.   
Ako vec imas blokadu da flertujes sa nekom devojkom koja ti se svidja. Pocni polako... flertuj sa onim devojakma koje ti se ne svdjaju.
Tako ces polako izgraditi samopouzdanje, videces da to nije uopste nista strasno.... Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.