Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:13:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: javljanje djevojci - savjet  (Pročitano 10429 puta)
02. Mar 2015, 21:07:52
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Pozdrav ljudi, trebao bih par savjeta od vas..

Naime, bio sam na nekom rodjendanu, i bila je tu jedna cura , koja je meni zapela za oko, i opasno mi se svidja.
Ona nema momka, moje je godiste i ide u istu skolu.

Obicno, sam curu pronalazio spontano npr. nekakva zabava i tu se smuvamo i to je to... Ovdje je malo drugaciji slucaj, jer joj se moram javiti itd.. Na rodjendanu, par puta sam vidio da je gledala u mene, i onda kad ja pogledam u nju, ona promjeni pogled. Bila je na drugom kraju kafica ... Na kraju cijele zabave, dosla je do dijela gdje sam ja sjedio, tu je bila sa svojim nekim drugaricama , i sjela je na stolicu pored moje... i tu se sve zavrsilo, ubrzo je fajront bio, tako da nisam nista ni pokusao. Jedino sta me je pitala, mogu li ja sjesti ovdje ( jer sam ja stavio nogu na tu stolicu ), i ja sam joj, naravno dopustio ..

Eh sad,  planiram joj se javiti na fb, tipa: bila si preljepa na rodjendanu, mogu li dobiti tvoj br. telefona, da te pozovem vani jedan dan, da se bolje upoznamo ...   - Ne znam koliko je ovo dobar pocetak ..

Molio bih da mi date nekakav savjet dodatne , sta bi trebalo da uradim sta ne ...

Mislio sam joj se sinoc javiti , ali nez, nekakva me jeza hvata i nervozan sam, kad moram poslati poruku.. Sve kontam, kad joj posaljem poruku , i ako ona odgovori ili ne odgovori , kako cu se sutra ponasati kad je sretnem na hodniku i sl.. i jos sto me vise nervira, vjerovatno kad se javim, odmah ce svojim drugaricama reci, pa mogu lagano ocekivati cudne poglede upucene od njih i sl..

Nemam problema sa temama na sastanku sa curom, to ide lagano i spontano, uopsteno upoznavanje, pa onda kasnije malo i na ozbiljnije teme, tipa sta joj smeta u vezi, kakve momke voli i sl..

Ide i taj famozni 8 mart, pa sam mislio da joj se do tad javim na fb, a na 8 mart, da je pozovem vani i poklonim joj ruzu i jos nesto...

Hvala unaprijed
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
Javi se ti ranije da možeš lepo da iznajmiš dok je ne marne neko drugi... Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Linux
Browser
Chrome 38.0.2125.102
Ma valjda nece. Kazem ti problem mi je zapoceti razgovor, ne znam jel to dobra ideja sto sam naveo gore u prvom postu. Imam strah da joj posaljem poruku, al ne znam zbog cega, nije da se bojim odbijanja, nego nez kako da se ponasam sledeci dan kad je vidim. Mozda imam i strah od nekakvog prozivanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 40.0.2214.109
bojis se da te ne prozivaju njene drugarice i cudno te gledaju  Smile ili da te prozivaju tvoji drugari  Smile

zasto bi se bilo sta od to dvoje desilo  Smile kakvi su to likovi onda..

Plan ti je dobar, drzi se njega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Linux
Browser
Chrome 38.0.2125.102
Pa danasnje drustvo je takvo da se tebi svidja neka djevojka, kazem svojim drugovima koja je upitanju, i onda kad ta djevojka naidje oni prozovaju tipa.. evo ti male itd itd. .. mislimda ako je uspijem pozvati vani, i ako izadjemo da je to 80% vec gotovo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 40.0.2214.109
Oni nek te prozivaju, a ti imaj devojku. Nemoguce da tebe dotice sta god oni govorili  Smile

Pozovi je slobodno, preko telefona ili preko Fejsa obzirom da klinci to danas koriste za sve namene  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Linux
Browser
Chrome 38.0.2125.102
Videcemo sta ce se desiti.. ide mi u prilog 8 mart Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Sony 
Nije baš neki način upoznati devojku preko fejsa, al' kad već uživo nisi ništa uradio, onda može i preko FB-a.. Kakva je devojka šta ti misliš? Možda će joj biti previše direktno odmah daj broj pa da se vidimo, koliko uopšte imaš godina ako nije tajna?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 40.0.2214.115
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Linux
Browser
Chrome 38.0.2125.102
19 godina....  a djevojka je sasvim uredu, opustena, pristojna, ne misli da je boga za onu stvar uhvatila Smiley.. doduse, druzi se sa curama koje su "popularne" u gradu, al nije ona u tom fazonu da za sebe misli da je bomba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 04:13:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.