Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Japanka željela ubiti roditelje da ne mora pospremiti sobu!  (Pročitano 1375 puta)
02. Okt 2008, 23:44:05
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung GALXY S3
Japanka željela ubiti roditelje da ne mora pospremiti sobu
Tokio, 02.10.2008., 14:47 | A.V.

U Tokiju je uhićena 36-godišnja Japanka zbog pokušaja unajmljivanja putem interneta osobe koja bi ubila njezine roditelje, jer su oni od nje zatražili da pospremi svoju sobu, preplavljenu stripovima i video vrpcama, javili su japanski mediji.

Nezaposlena žena koja je živjela kod roditelja zakrčila je tri prostorije u stanu tisućama video kaseta i stripova, a pobješnjela je kad su roditelji od nje zatražili da bacio dio kako bi napravila mjesta za sestru, koja je se također odlučila doseliti k njima.

U svojem je gnjevu dala oglas na internet u kojem je tražila osobu koja će likvidirati njezine roditelje, vlasnike jednog bara u Tokiju, no prije nego što se netko stigao javiti na oglas, policiju je obavijestio nepoznati korisnik interneta.

"Od mene su zahtijevali da bacim svoje blago iz djetinjstva i to me strahovito razljutilo. Željela sam da roditelji nestanu", priznala je tijekom ispitivanja u policiji, kako prenose agencija Jiji Press i dnevnik Sankei Shimbun.

U Japanu nije rijetkost da samci ostaju živjeti s roditeljima i do 40-ih godina života, pa i duže.
izvor:
http://dnevnik.hr/showbizz/zanimljivosti/japanka-zeljela-ubiti-roditelje-da-ne-mora-pospremiti-sobu.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ko od nas nije to makar jednom poželeo...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
сад ћу да иштампам ово да моји родитељи виде каква су друга "деца"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
HTC 
Spremna na sve - stripove mi ne dirajte!
Petak, 3. oktobar 2008. 09:24     


Jedna 36-godišnja Japanka uhapšena je kada je na internetu pokušala da pronađe plaćenog ubicu kako bi eliminisala svoje roditelje, na koje je bila kivna jer su od nje zatražili da spremi svoju sobu.

Kako prenose japanski mediji, nezaposlena Japanka koja živi sa roditeljima ispunila je tri prostorije u kući hiljadama video kaseta i stripova. Žena se naljutila kada su roditelji od nje zatražili da neke od kaseta i stripova baci kako bi napravila prostor za sestru koja planira da se useli u istu kuću.

Besna, Japanka je na internet postavila oglas u kojem traži nekoga ko može da likvidira njene roditelje, vlasnike jednog bara u Tokiju. Jedan posetilac interneta pozvao je policiju pre nego što je ubica angažovan.

"Tražili su da bacim moje blago iz detinjstva. Bila sam besna. Želela sam da mi roditelji nestanu", priznala je Japanka policiji, a prenose tamošnji mediji.

U Japanu je česta pojava da neženje i neudate žene žive sa roditeljima do 40. godina, a u nekim slučajevima i duže od toga.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Touch
i ona ima 36 godina???? paaaa... mislim da joj robija ne gine. I zasluzila je to. Kao i psihijatra... Na duuuuuugo.
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
А зар јој не би било једноставније да све те стрипове скенира и касете конвертује и све то колективно потрпа на хард диск.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.1
mob
Nokia Neka stara nokia
А зар јој не би било једноставније да све те стрипове скенира и касете конвертује и све то колективно потрпа на хард диск.
reci joj to u lice,pa ce da te ubije...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2560
Zastava DE-Munchen...SRB-Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N 73
AUUU sta ga sve ima ... neverovatno ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Der Mann muss sehr geduldig und beharrlich sein, wenn er etwas erreichen will
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.