Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pobedila rak tokom trudnoće – donela na svet četvorke  (Pročitano 417 puta)
06. Okt 2012, 17:40:29
Jet set burekdzija


Бззз :)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 8261
Zastava Париз
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Samsung Galaxy S II
Ešli Adams otkriven je rak štitne žlezde u sedmoj nedelji trudnoće. "Bebe su me naterale da ne razmišljam o bolesti i da svu svoju energiju usmerim ka njima", rekla je Ešli, koja je nekoliko nedelja nakon porođaja imala operaciju



Kada su Ešli i Endi Adams (23) iz Velike Britanije saznali da čekaju četvorke, njihovoj sreći nije bilo kraja! Međutim, ubrzo, njihovu sreću je preokrenula informacija da Ešli ima rak štitne žlezde koji je počeo da se širi po limfnim čvorovima.

- Sećam se da sam u tom trenutku pozvao svog druga i počeo da plačem, rekao sam  mu “žena će da mi umre” – priseća se Endi. Ešli je tada tek bila u trećoj nedelji trudnoće – dodao je Endi.

U većini slučajeva, doktori savetuju hitnu operaciju, ali zbog Ešline situacije operacija je mogla da ugrozi život četiri bebe.

- U prva dva dana nakon što su mu saopštili strašnu vest bila sam prestravljena. Posle sam shvatila da moram da prestanem da mislim negativno i da uopšte ne mislim o bolesti jer to stvara i stres bebama – rekla je Ešli.



Nakon devet meseci Ešli je donela na svet četiri zdrave bebe, sina Vajata i tri ćerke Rajli, Brejlin i Samantu.

Mesec dana od porođaja, Ešli je ispričala kako je za devet meseci doživela dvostruko čudo i sreću.

- Bebe su me naterale da ne razmišljam o bolesti i da svu svoju energiju usmerim ka njima. Pozitivno razmišljanje je dosta usporilo širenje bolesti, to su mi i lekari potvrdili. Isto tako, da nisam otišla u bolnicu ne bih nikada ni saznala da imam rak – rekla je majka četvorki.

Ešli je nekoliko nedelja nakon porođaja  imala operaciju i trenutno prima hemoterapiju.

- Ja se osećam odlično, imam divnog muža i četvoro dece kraj sebe, ništa mi više ne treba – rekla je optimistično Ešli.



Izvor

________________________________
Bravo Smile Stvarno, svaka cast.. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Немам потпис, јер ми га Челави увек обрише! Толико!

Edit by chelavi1: i to je potpis, zar ne?
Зар ћеш и то да ми обришеш?!

Edit by chelavi1: Dokle god je potpis uklopljen u pravilnik, necu.  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.153 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.