2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:33:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 104 105 107 108 ... 110
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Janko Tipsarevic  (Pročitano 327171 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.59.10
mob
Apple iPhone 7
Дабогда сломио ногу
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Tipsarevića čekaju još dva meseca pauze: Prolazim kroz agoniju, ali vratiću se jači

Janko Tipsarević je u poslednjih pet meseci odvojen od teniskih terena zahvaljujući povredi pete, koja ga muči još od januara prošle godine. Sve je kulminiralo u oktobru otkad Tipsarević pauzira, a povratak je još jednom odložen zbog komplikacija.



Nakon višemesečnih terapija i različitih metoda lečenja, pre pet dana u peti Tipsarevića došlo je do pucanja plantarne fascije, za čije zarastanje je potrebno od šest do osam nedelja.

Janko najveći deo vremena provodi u Nemačkoj na terapijama, a posle novog dodatnog odlaganja povratka tenisu, obratio se javnosti saopštenjem.

"Nakon višemesečnih poseta mnogobrojnim stručnjacima u svetu, a i kod nas, dobijao sam različite dijagnoze i terapije za povredu koju vučem već 14 meseci, što je mom timu i meni veoma teško palo, jer nismo znali šta je ispravno i da li je svaki put koji smo odabrali za lečenje bio onaj pravi.

Iz tog razloga se nisam duže vreme oglašavao jer je sve izgledalo kao jedna velika agonija. Najteže za jednog sportistu je da ne znate kada da očekujete oporavak i povratak na teren. Prošao sam vrlo agresivne terapije poput zračenja upalnog dela pete, ubijanje nerava za koje se smatralo da podstiču upalni proces, injekcija kortikosterioida, preko manje agresivnih terapije laserima, "shock wave" terapija i akupunkture. Ništa nije pomoglo da upala prođe. Pre nekoliko dana oštećena plantarna fascija je pukla, i sada svi imamo jasniju sliku, ništa drugo ne preostaje nego da čekamo da zaraste uz pomoć terapija.

Da nije sama pukla sledeći korak bi bila operacija, tako da u neku ruku je i dobro da se ovo desilo. Doktori predviđaju da je potrebno osam nedelja kako bi tetiva potpuno zarasla i da tada mogu očekivati povratak na teren. Čim budem izlečen očekuju me pripreme kako bih se vratio u formu.

Moj tim i ja smo optimisti, pozitivno razmišljamo i verujemo da će se ovaj „ružan san“ uskoro završiti. Po prvi put u karijeri mi se desilo ovoliko odsustvo i ovako teška povreda. Trnovit put je ispred mene, ali veoma sam motivisan i jedva čekam da se ponovo takmičim, želja za povratak u top 10 mi je nikad veća, kao i to da ponovo Srbiju predstavljam u Dejvis kup takmičenju“, saopštio je Tipsarević.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
 Smile
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Пемзија
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Fol Nić

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5165
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung 500
као јачи, па нећеш да се бијеш!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Tipsarević se vraća u Diseldorfu

Srpski teniser Janko Tipsarević planira da se vrati na teren na turniru u Diseldorfu, koji počinje 18. maja, nedelju dana pre Rolan Garosa.



”Srećan sam što ću se vratiti na teren. Diseldorf je jednostavno sjajan turnir, uvek sam imao uspeha u tom gradu, a sećam se i odlične atmosphere na tribinama. Nadam se da ću igrati dobro i da ću odatle početi povratak među najbolje na svetu”, rekao je Tipsarević, a navodi se u saopštenju na zvaničnom sajtu turnira.

Tipsarević će peti put igrati u Diseldorfu, a 2009. i 2010. godine u tom gradu slavio je na timskom Svetskom kupu.

Janko je zbog povrede pete poslednji zvanični meč odigrao krajem oktobra prošle godine u Valensiji, a tolika pauza koštala ga je i rejtinga, pa je trenutno 90. na ATP listi.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Janko daleko od povratka?

Kako piše “Sport“, Janko Tipsarević verovatno se neće vratiti na teren na turniru u Diseldorfu koji počinje 18. maja, kako je srpski teniser prvobitno najavio.



"Janko je još na terapijama u Nemačkoj i pokušava da u potpunosti zaleči povredu pete. Ne može da trenira punim intenzitetom, a ni da trči duže od petnaestak minuta. Šanse da učestvuje na tom takmičenju veoma su male", navodi “Sport“ reči neimenovanog izvora bliskog teniseru.

Tipsarević nije igrao još od kraja oktobra prošle godine, a povredu je zaradio još na prošlogodišnjem Australijan openu. Od tada se stanje pete pogoršalo i povreda je nažalost postala hronična.

Izvor: B92


Јанкела побогу враћај се! Пропашће ти и ова сезона! У неповрат одоше најбоље године за тенис!
« Poslednja izmena: 11. Maj 2014, 17:51:20 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Tipsarević: Ne završavam karijeru



Srpski teniser Janko Tipsarević izjavio je da ne planira da završi karijeru, iako od oktobra prošle godine zbog povrede nije odigrao nijedan meč.

Tipsarević je poslednji meč odigrao na turniru u Valensiji, a zbog problema sa povredom pete propustiće i predstojeći Rolan Garos.

“Treći put sam u fazi oporavka u kojoj dolazim do određenog stadijuma i stanem. Velika je razlika između rekreativnog i onog profesionalnog doživljaja. Ne mogu da dođem do potpunog sprinta na treningu. Idem u Nemačku kod, kažu, najboljeg lekara na svetu kako bih čuo šta misli i šta mi je činiti, odnosno da li mi je potrebna operacija koju želim da izbegnem. Sve sam pitao da li moram da završim karijeru i svi su mi se nasmejali na to pitanje, tako da je to dobra vest”, rekao je Tipsarević.

Tipsarević je zbog neigranja doživeo veliki pad na ATP listi i trenutno drži 118. poziciju.

Izvor: B92
« Poslednja izmena: 22. Maj 2014, 17:58:34 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Tipsarević ide na operaciju

Srpski teniser Janko Tipsarević objavio je da će u sredu biti operisan posle višemečnih problema sa povredom pete.

Tipsarević od oktobra prošle godine i turnira u Valensiji zbog povrede nije odigrao nijedan meč, a iako je raznim tretmanima pokušao da izbegne operaciju na kraju će morati da ode ’pod nož’.

„Posle sedam meseci pokušavanja sanacije povrede plantarne fascije, svim mogućim tretmanima, zajedno sa svojim timom, doneli smo odluku da je operacija pravi i jedini sledeći korak“, napisao je Tipsarević na svojim profilima na društvenim mrežama.

Tipsarević je objavio da će biti operisan u sredu u Frankfurtskoj bolnici za ortopediju i traumatologiju, a od svoji navijača je zatražio da mu požele sreću.

Ranije ove nedelje Janko je demantovao da planira da se povuče iz tenisa.

Izvor: B92

Чекао годину дана на одлуку да га оперишу. Smile
« Poslednja izmena: 25. Maj 2014, 18:24:23 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 9537.53
mob
Apple iPhone 7 Plus
Mozda se covek plasi da ide pod noz pa je hteo da iscrpi sve opcije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 104 105 107 108 ... 110
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:33:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.