Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:55:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: James Eugene Carrey - Dzim Keri  (Pročitano 8428 puta)
14. Jul 2005, 03:04:50
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Dzim Keri

17 Januar 1962, Newmarket, Ontario, Canada




Džim Keri, cije je pravo ime Džejms Judžin Keri (James Eugene Carrey), roden je 17. januara 1962. godine u Kanadi. Vec od svoje petnaeste godine, ovaj glumac igrao je u razlicitim komicnim ostvarenjima - serijama, parodijama, komedijama, ali i smešnim reklamama. Sa 16 godina radio je kao portir u jednoj fabrici, ali je posle godinu dana napustio posao i krenuo u izgradnju glumacke karijere.

Sa 19 godina seli se u Holivud, gde ubrzo dobija nekoliko uloga na audicijama za filmove koje su organizovale televizije. Do 1994. godine, dobio je nekoliko uloga u manje poznatim komedijama koje nisu doživele neki veci uspeh. "Ace Ventura", u kojoj je dobio ulogu 1994. godine, ucinila je njegov lik, humoristicke i mimicke sposobnosti veoma poznatim. Uspeh ovog filma bio je uvod u niz hit komedija u kojima je Keri dobijao glavne uloge. Usledili su njegovi najveci filmovi: "Glupan i tupan", "Maska", "The Cable Guy", "Betmen zauvek", "Trumanov šou" i "Covek na mesecu".

Dobio je dva Zlatna globusa za uloge u komedijama i ubrzo postao jedan od najplacenijih glumaca u Holivudu, sa prosecnom zaradom od 20 miliona dolara.

Melisa Vomer (Melissa Womer) bila je njegova prva supruga sa kojom ima jednu cerku. Posle razvoda, imao je veoma kratak brak sa glumicom iz filma "Glupan i tupan", Loren Holi (Lauren Holly). Treci njegov brak takode je kratko trajao, a partnerka mu je bila Rene Zelveger (Renee Zellweger), koja je glumila u Kerijevom poslednjem filmu "Me, Myself and Irene".


Slike:






Linkovi:

Oficijalni sajt - http://www.jimcarreywebsite.com/

« Poslednja izmena: 27. Jul 2005, 18:31:29 od Iceman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Lik je legenda...Obozavam njegove filmove kao i njega kao glumca...
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
On i Stiv Martin su mi najbolji glumci za komedije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
Stvoren za zabavljacha
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Ko voli njegove filmove neka pogleda one u kojima glume Adam Sandler,Ben Stiller,Matthew Perry,Rob Schneider...Isto imaju fenomenalne komedije
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
nervira me. neznam zasto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
i mene nervira, jedino mask mi je dobar.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Džim Keri želeo da bude veterinar

Holivudski glumac Džim Keri otkrio je da gluma nije bila jedini životni poziv o kojem je sanjao i da je u jednom periodu želeo da postane veterinar.

"Želeo sam da budem veterinar jedno nedelju dana kada sam bio dete. Ali, saznao sam za eutanaziju i rekao: 'To ne mogu, žao mi je'", ispričao je 49-godišnji glumac magazinu OK. Keri igra gospodina Popera u novom filmu "Mr. Popper's Penguins", zasnovanom na knjizi za decu Ričarda i Florens Atvoter.

Glumac je prošlog meseca kazao da je rad sa pingvinima za taj film bio "magično" iskustvo i da je uživao u druženju sa njima. Film "Mr. Popper's Penguins" u američke bioskope stiže u junu. Džim Keri poznat je iz filmskog serijala "Ejs Ventura", kao i iz filmova "Trumanov šou", "Čovek na Mesecu", "Večni sjaj besprekornog uma", "Glupan i tupan", "Svemogući Brus" i "Maska".

Izvor: Beta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
mob
HTC Smart
Džim Keri zabavljao ljude tokom izlaska Video

Popularni komičar, glumac Džim Keri, oduševio je svoje obožavaoce širom sveta, ne glumačkim talentom kao inače, već svojim pevanjem. Naime, Džim je snimljen kako u jednom karaoke baru u Njujorku izvodi dve pesme poznatih rok bendova.



Pored sjajnog ukusa za muziku, pokazao je kako zna i da peva. Strastveno je otpevao hit grupe "Radiohead" - "Creep", a nastavio je da zabavlja okupljene pesmom "Bullet With Butterfly Wings" od "Smashing Pumpkins-a".




Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:55:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.151 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.