Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: James Cameron's Avatar: The Game  (Pročitano 7220 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
Joj ljudi nocas sam gledao film u bioskop.Moram da kupim igricu ako se uopste izasla!Film ekstra  Smile samo sto je vise crtani nego film Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
 Film je tako dobar da sam zaboravio na sve probleme i odleteo u priču 100%  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
SonyEricsson k800i
Moguce je da sam pomesao, slabo sam obratio paznju na filmove, ne svidja mi se koliko je radnje iz stripova zguzvano u tri filma. Cak ni X-Men Origins: Wolverine nije ceo, ispricali su samo pola radnje, a nastavka nece biti, sledeci je Magneto.

A u ovom poslednjem sam prijatno iznenadjen pojavom Gambita, mada opet lose odradjen. Gde nesta ovaj lik:

Ma kada su u trecem delu filma rekli da je Jean ima jache moci od Erika(a oboje su Omega Level mutanti) prestao sam da se bunim oko nedoslednosti filmova. Izgleda da su napravili poseban universe u kome se odvija pricha filmova tako da su sada sve nedoslednosti opravdane.
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Jos nje dobio svoj avatar :(

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Samsung e690
Tema: James Cameron's Avatar: The Game
IP sačuvana
social share
Izvrsni Generalni Direktor A.LJ.K.-a       
     
                "Smrt Ljigama"                                           
       @2007 Co., LTD. All rights reserved.
This is oficial moto and logo of A.LJ.K. internacional organisation

Me like (.)(.) !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Iskreno pre pocetka igranja ove igre bio sam poprilicno skeptican,film je zaista odlicno odradjen(iako je prica do sad mnogo puta ispricana,Cameronu je ipak poslo za rukom da gledaoce uvuce u caroban svet Pandore),ali to nije znacilo da ce i igra biti takva. Krenimo od pocetka,na samom pocetku igre bio sam pomalo razocaran samom animacijom i grafikom u igri(sta cu navikao sam na Crysis :mrgreen:). Prvih pola sata mi je bilo malo smor,idi od jednog do drugog i tako u krug sve dok nisam dosao do dela kada odlucujem da li cu stati na stranu pokvarenih kapitalista ili postati Na'vi. Tek tada krece zabava i od tad je moj utisak o igri sve bolji i bolji. Ima nekih rpg elemenata,levelovanja magije i slicno,i iako mozda deluje lakse igru prelaziti uz pomoc vatrene moci i high tech opreme,to bas i nije sasvim tacno,istina Na'vi slabo koriste vatreno oruzje(imacete samo jedno u inventaru),ali zato luk i strela objasnjavaju neke stvari(bolje su se pokazale u unistavanju zive sile od vatrenog oruzja) i na svojoj strani imaju svu floru i faunu Pandore.  Sama Pandora je zaista prelepo uradjena,i ako nista drugo samo zbog toga vredi probati igru.  
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia N95 8gb
Film je SHIT,igrica najveci SHIT Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Igru jos nisam probao, ali film je jos dosadniji od titanika, znaci zesci smor. Jedini + za film su efekti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung S4
Igra mi je zanimljiva..grafika je odlična... Mogli su samo malo bolje napraviti upravljanje letjelicama i onim letećim stvorenjima.. Ostalo mi se jako sviđa!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia N95 8gb
Igru jos nisam probao, ali film je jos dosadniji od titanika, znaci zesci smor. Jedini + za film su efekti.
upravo tako,jedini smisao filma su efekti i 3D tehnologija! najgori film J.Camerona!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Prosto neverovatno koliko je igra kratka.Bukvalno se moze preci za 1 dan,potrebno je oko 10 sati aktivnog igranja a i sam kraj je krajnje nesvakidasnji Smile
Ajd grafika je mogla da bude malo fluidnija(mogli su da koriste neki drugi engine),jedino sto malo popravlja vizuelni utisak je krajnje sarenolika priroda Pandore.
Ne znam sta da mislim,koliko mi je u pocetku igra izgledala ok,toliko sam se razocarao zbog samog kraja koji je totalno bezveze Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.