Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:57:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja te volim ali kao Prijatelja  (Pročitano 14823 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Polu-zemlja, polu-grad, polu-moral!!!

Mlada devojka bi htela da prozivi svoju mladost, a u to svakako spada i sex. Sad, devojka koja je imala tri frajera se proglasava za kuravu, laka roba itd. Onda devojke insistiraju na tom drugarstvu, da ne bi dozivljavale osudu sredine. Grad koji je doziveo socijalni slom + migracione promene, onda je i moralni milje takvog grada promenjen.Osiromaseni, poseljaceni grad u kome nije lako biti emancipovana devojka (da ne otvaram temu o emancipovanom muskarcu - tu smo tek tropa!)

Ti si mi drug! Da li ce onaj sledeci oprostiti sex sa drugom, ili je vec postala "kurava"!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jaooooooooo
jako mi je zao sto si to doziveo veruj mi
imam jednog jako dobrog druga,ja sam ga cini i se volela kao svoje najmilije i druzili smo se 3 godine,on je svaki svoj slobodni trenutak koristio da bi se mi videli,posto nije radio u mom gradu uvek kada bi dosao posvetio bi se maksimalno po ceo dan bi proveli zajedno.meni je bilo prelepo sve dok mi jednog dana nije rekao da je zaljubljen u mene i da me voli bezgranicno Smile , nazaost ja sam njega posmatrala samo kao prijatelja i vec nekoliko godina smo mi i dalje u kontaktu i ja ne zelim da ga izgubim ni po koju cenu ali stvarno mu ne mogu uzvratiti.
Veruj mi da je i njoj isto tako tesko kao i tebi ali prosto protiv nekih stvari se ne moze.Nikad se ne zna mozda ona jednog dana uvidi da si ti pravi i jedini za nju ali iskreno mislim da je za tebe najbolje ako ikako mozes da je vise nikada ne vidis i ne cujes da je skroz na skroz izbacis iz svog zivota jer ako ste u kontaktu ti ces uvek zeleti da budes u ljubavnoj vezi sa njom ali ona tebe ne i mozda ce se u najgorem slucaju desiti da ona iz sazaljenja bude sa tobom i ipak shvati da to nije to a te povredfi jos mnogo mnogo vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kaži A !!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3245
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
HTC WildFire
LadyInRed lepo zboris,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Sta da ti kazem brate, nije jedina.Al nemoj da ne nastavis drugarstvo sa njom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Odgovor je logican : lepo ti je u jednoj recenici rekla -  NISI MOJ TIP, NESVIDJAS MI SE, i sve druge reci odbijanja ali na blag nacin ( da ne dodje do greske) . Budite ono sto ti kaze P R I J A T E LJ i !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Рекао сам себи: Маре, царе...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v980
jaooooooooo
jako mi je zao sto si to doziveo veruj mi
imam jednog jako dobrog druga,ja sam ga cini i se volela kao svoje najmilije i druzili smo se 3 godine,on je svaki svoj slobodni trenutak koristio da bi se mi videli,posto nije radio u mom gradu uvek kada bi dosao posvetio bi se maksimalno po ceo dan bi proveli zajedno.meni je bilo prelepo sve dok mi jednog dana nije rekao da je zaljubljen u mene i da me voli bezgranicno Smile , nazaost ja sam njega posmatrala samo kao prijatelja i vec nekoliko godina smo mi i dalje u kontaktu i ja ne zelim da ga izgubim ni po koju cenu ali stvarno mu ne mogu uzvratiti.
Veruj mi da je i njoj isto tako tesko kao i tebi ali prosto protiv nekih stvari se ne moze.Nikad se ne zna mozda ona jednog dana uvidi da si ti pravi i jedini za nju ali iskreno mislim da je za tebe najbolje ako ikako mozes da je vise nikada ne vidis i ne cujes da je skroz na skroz izbacis iz svog zivota jer ako ste u kontaktu ti ces uvek zeleti da budes u ljubavnoj vezi sa njom ali ona tebe ne i mozda ce se u najgorem slucaju desiti da ona iz sazaljenja bude sa tobom i ipak shvati da to nije to a te povredfi jos mnogo mnogo vise.

Ево ти доброг одговора. Smile
    Само се не слажем да никад више не контактираш са њом.А дефинитивно треба што мање да је виђаш док те не прође- а у прво време да је не виђаш уопште ако је могуће.А када те прође како хоћеш то зависи од тебе.А да, дружи се са другим девојкама и упознај нове па ћеш видети колико заправо има сјајних девојака. Smile
« Poslednja izmena: 09. Jan 2006, 10:37:14 od mare77 »
IP sačuvana
social share
Песник покушава да излечи код других оно од чега сам умире...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
Iskustveni odgovor: Nema drugarstva izme dju suprotnih polova, kada je jednom svidja drugi (makar i najmanje), kreni dalje, ima 3 puta vise devojaka nego nas, uzivaj u statistici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Zelim da kazem da na ovome svetu, sto vecina kaze, da ... o ovome ... nije istina.
Mala sala. Naime nema tri pta vise zena, i to stvarno nije istina. Ima ih malo vise, a izmedju 20 i 30 godina, ima vise muskaraca.
Izvor: Kolege sa faksa koji rade u statistickom zavodu.

Maler.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
To ne menja stvari: Pusti ti drugarice, pre ili kasnije ce to puci, nemoj ni da rusis mostove (nikad se nezna), ali pusti se u promet, mozda na vreme shvati sta propusta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:57:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.