Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:39:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izrael - Iran - Bliski Istok  (Pročitano 3556 puta)
01. Feb 2010, 13:47:41
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Evo jedan dobar dokumetarac... gde se govori o iransko izraelskom konfliktu...

Iran hoce da kupi S-300 a Izrael odma salje svoje diplomate da ne bi dozvolili da ovi kupe... bice gusto a ovde mozemo da vodimo diskusiju....



Ovde se moze videti iz konflikta 2006 Izrael vs Liban kako su merakve stradale od RPG raketa koje su se dobro pokazale u tom ratu...


« Poslednja izmena: 01. Feb 2010, 13:51:00 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Pokusavaju da kazu da rusko oruzije ne valja....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
samo mi nije jasno sto salju diplomate da ubedjuju ruse da ne prodaju S300 iranu po ceni njihovih bezpilotnih letelica i ako znaju da ce ih rusi iskopirati,kad svi pricaju da je S300 provaljeni sistem
http://www.google.com/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=2&ved=0CAkQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.vesti.rs%2FSvet%2FRusija-kupuje-bespilotne-letelice-od-Izraela.html&ei=dnxnS46yC4f00gSA04zPBg&usg=AFQjCNEP8m2avnOsWJk3fxYl9oU77Mb1ww&sig2=RhlSQzhFMaENMFd1HfXa2Q
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia N70
Al bi nam lepo dosao ovaj S-300. Smile
A za pocetak bi mogli da pokrenemo onaj radar na Kopaoniku.Na ovaj ili onaj nacin.
Da nam je stali do pokretanja,bio bi pokrenut!
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Krajnja destinacija - Iran

Američko ministarstvo odbrane nije dalo odgovor na pitanje zašto je i zbog čega jedna privatna kargo-ship kompanija prevezla u januaru 10 kontejnera sa gotovo 387 probojnih bombi tipa "Bunker Buster" u pomorsku bazu Diego Garcia.

Ova pomorska baza koristila se u strategijske namene tokom cele vazdušne kampanje u ratu protiv iraka a posle i protiv afganistana.
Nesumnjivo je da će sledeća meta biti Iran - dovlačenjem ove vrste naoružanja sigurno je da američki stratezi neće trošiti ove bombe u lovu na plave kitove već za razbijanje najtvrđih utvrđenja u iranu....

http://www.heraldscotland.com/news/world-news/final-destination-iran-1.1013151
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Iran je dosta naucio iz zalivskih ratova.Veoma dobro znaju kako su stradali komandni centri pod zemljom i sta ih je unistilo.Sigurno su na osnovu toga mnogo bolje uradili zastitu svojih postrojenja od eventualnog napada.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18

Iran je dosta naucio iz zalivskih ratova.Veoma dobro znaju kako su stradali komandni centri pod zemljom i sta ih je unistilo.Sigurno su na osnovu toga mnogo bolje uradili zastitu svojih postrojenja od eventualnog napada.

Ne lupaj gluposti... ostrascen si gore nego lokalni muftija u irannskoj provinciji...
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Mislim da nije rekao ništa ostrašćeno, Iran je napravio veoma veliki broj postrojenja pod zemljom i to na lokacijama širom zemlje. Ukoliko SAD i/ili Izrael odluče da ih ipak napadnu kako bi onesposobili nuklearna postrojenja, biće im veoma teško da to i postignu, bez obzira na vazdušnu premoć. Uz to postrojenja su branjena od strane radarske mreže koja je modernizovana poslednjih godina kupovinama u Rusiji (kupljeni su radari koji navodno mogu da detektuju stealth letelice na većim daljinama) kao i sistema TOR-M1 koji je u stanju da uništi i veoma male ciljeve  kakve su protivtenkovske rakete, pa do borbenih aviona koji lete na malim i srednjim visinama.
Treba uzeti u obzir i druge sisteme PVO poput S-200 koji iako zastareo i stacionaran sistem predstavlja pretnju, mada bi taj sistem verovatno bio prvo eliminisan u eventualnom napadu baš zato što je stacionaran i položaji su više manje poznati.

Rusi koriste situaciju da izvuku što više mogu pa stalno prete da će da isporuče S-300, a onda dobiju neku uslugu od Izraelaca ili amera, i to traje već 5 godina. Njima u stvari najviše odgovara da se ova napetost nastavi u beskonačnost, jer najviše profitiraju.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Iran je dosta naucio iz zalivskih ratova.Veoma dobro znaju kako su stradali komandni centri pod zemljom i sta ih je unistilo.Sigurno su na osnovu toga mnogo bolje uradili zastitu svojih postrojenja od eventualnog napada.

Ne lupaj gluposti... ostrascen si gore nego lokalni muftija u irannskoj provinciji...

A kako bi bilo da prestanes da vredjas.Ja zaista ne razumem kako ti se tolerise konstantno vredjanje svakog ko razmislja drugcije od tebe.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung S7
thug_life

Da li ti umes nekad nesto normalno da kazes i bez vredjanja?Vec sam imao problema sa tobom.......a ne ne ne decko ...to nemoze.

« Poslednja izmena: 22. Mar 2010, 22:45:09 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:39:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.