Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izneverio sam najboljeg prijatelja :(  (Pročitano 5074 puta)
11. Avg 2011, 10:30:35
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 34
Browser
Opera 11.50
Postovani forumasi,

citanjem ovog posta kao i vasim odgovorom na isti ublazicete mi bol koju sad osecam. Bol koja me razdvaja od zivota. Bol koju nikad nisam osetio. Nikad je nikome nisam naneo niti sam slutio da sam sposoban da to nekome uradim... Ali jedne noci to se i dogodilo. Naneo sam bol svom prijatelju a jos vecu i samome sebi i mislim da ne postoji izlaz iz situacije u kojoj sam se nasao i ovo moram podeliti sa vama.

Posto sam trenutno uzasno konfuzan, ne zamerite mi ako u nekom delu teksta ne postoji smisao. Do sustine problema cu doci pred kraj ovog teksta.

Pre svega moj prijatelj...drugar...brat...nekad ume da bude jako dobar covek a nekad i jako bezobrazan ali ajde da kazem u granicama normalnog. Druzimo se vec 3 godine i postali smo veoma bliski. Kao braca. Ne treba da vam objasnjavam sta sve prijatelji rade kad su zajedno...to vam je jasno...cak mogu slobodno da tvrdim da sam ipak ja bio taj koji se prema njemu ponasao kao bas bas pravi prijatelj. Nikad ga nisam uvredio...on mene jeste...nikad ga nisam opsovao...on mene jeste...nikad mu nisam pronalazio mane...on meni jeste...za svaku najmanju sitnicu istog trenutka sam bio tu za njega...on za mene nije. Dok sve ovo nabrajam vi cete se sigurno zapitati pa kako on moze da bude moj prijatelj!? Istina, u pocetku je to zaista i bio ali vremenom kako sam ja sve vise ulagao u nase druzenje on je postajao sve gori.

Jedan od hiljadu primera je izmedju ostalog i taj kad je raskinuo sa devojkom, sa kojom sam ja isto tako dobar prijatelj, uz njega sam bio 24 sata, svih 14 paklenih dana...dok ih ponovo nisam pomirio. Ja se zaista svima vama izvinjavam ako ovo deluje kao neko hvalisanje mene samog ali jednostavno moram sve da napisem. Nakon svega toga...stvari su pocele da funkcionisu normalno...ali nije bas dugo potrajalo...poceo je povremeno da izlazi u grad bez mene...tacnije ako ja ne mogu...ako sam sprecen...to nije bilo vazno. Pre mesec dana imao sam problem u porodici i to sam mu spomenuo...da bi on dosao kod mene i jednostavno poceo da trenira...sklekovi...tegovi itd...i samo u pauzi za odmor me je pitao kakav to problem imam...ja sam mu rekao i on je dalje krenuo sa sklekovima i nakon toga otisao kuci.

Puno ovakvih stvari se desavalo i onda odjednom dodje sa nekom sjajnom pricom i ja na sve sto se ruzno desilo zaboravim.

Posto on trenutno studira u Beogradu a devojka mu je u drugom gradu...poceo je da se dopisuje sa drugim devojkama sa faksa i moram biti otvoren...ugovarao sex sa njima. Ja sam za sve to znao jer mi je pricao u detalje i onda poceo malo da preteruje. Ipak nije mi bilo svejedno da sve to slusam zbog njegove devojke koju kako kaze voli...ali sam cutao o tome. Ipak...za sve to je saznala jednom prilikom kad je bila kod njega i procitala sve te iste poruke na njegovom fejsu koje nije izbrisao. Ja sam se pravio da o tome ne znam nista kad me je pitala i da za to prvi put cujem. Ipak, sve mu je to oprostila. Ali on je i dalje nastavio da se sa njima dopisuje i naravno sve je ponovo ispricao meni.

U zadnjih nekoliko dana primecujem da je ovo nase druzenje iz koristi. Kad nema sa kim ja sam mu dobar...cim je neko drugi tu ja mogu da se pridruzim a i ne moram...ko me je*e...to su njegove reci...jer par ljudi sa njegovog faxa mi ne prija a sa kojima on provodi vreme dok postoje jos neki ljudi koji su mi ok ali on je slabije sa njima. Inace nas dvojica smo konstantno zajedno svakog dana i u svakom trenutku znamo gde se ko nalazi.

Pre dva dana je izasao u grad u provod a da me nije ni pozvao niti bilo sta rekao u vezi toga. Javio se samo svojoj devojci da izlazi ali kad je ona videla da sam ja na skajpu online javila mi se i pitala me zasto sam ja jos uvek kuci i zasto nisam sa njim. E tada sam bas pobesneo i uradio nesto zbog cega cu se kajati dok sam ziv.

Zbog besa koji sam osecao i koji se gomilao u poslednje vreme (jer znate kako je to kad nekome pruzite sve a za uzvrat dobijete veliko nista) ispricao sam joj da je on i dalje vara i ako joj je obecao i zakleo se da to vise nece uraditi. Taj trenutak ne mogu da vam opisem...reci su jednostavno izlazile iz mene...uz njeno obecanje da mu nista nece odati sto sam joj rekao vec ce pronaci neki razlog da mu sve saopsti i raskine sa njim. Kad sam sve to rekao tek onda sam shvatio sta sam uradio.

Nakon naseg razgovora...sutradan sam je ponovo pozvao i rekao joj kako sam sve izmislio i kako sam je slagao za celu pricu jer sam bio ljut i da sam sve izgovorio u afektu. Nije mi poverovala u to ali mi je ponovo napomenula da nista ne brinem i da mu ona nista nece reci i da ce ipak pokusati da predje preko svega na sta sam je i ja nakon svega ubedjivao.

Medjutim ona mu je sve ispricala. Bukvalno sve od reci do reci.

Eto ja sam izgubio i njega i nju i za sve krivim sebe i ne znam sta sad da radim...ne znam...pomozite mi molim vas. Da li sam kriv, da li sam dobro postupio, da li nisam...vise ne znam ali jedino znam da ovu bol koju osecam ne mogu podneti.

Razgovarao sam sa njim jako dugo ali na kraju mi je rekao da ne moze preko svega da predje i da ce biti najbolje da mu se nikako ali nikako ne javljam. Da li da ga poslusam?

Hvala svima koji su dosli do kraja ovog posta i ako imate neki savet kakav god da je...molim vas da mi pomognete jer ne mogu normalno da funkcionisem, padam u duboku depresiju i jednostavno osecam da mi zivot nema smisla...kako god to surovo zvucalo. Hvala vam jos jednom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Sendo 
Ništa, ideš dalje.

Slažem se za deo da si odgovoran što si se mešao u odnos, ali po svemu ovome tvoj prijatelj je loša osoba koja jedino misli na sebe i jedino mu je stalo da zadovolji svoje "niske strasti". A i devojka koja je sa njim nije ništa bolja. I na kraju shvati to ovako, tvoj prijatelj je tražio šansu za nešto što je u moralnom smislu daleko gore od onoga što si ti uradio, a pri tome je tebe odbacio za nešto što je on zapravo odgovoran. Shvati da je on veoma samoživ, i da će ga to kad tad stići u životu. Smile
Moj savet - bolje biti kvalitetno sam nego nekvalitetno sa nekim. Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Avg 2011, 10:45:13 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Dugo si bio neodlučan. Konačno si instiktivno učinio pravu stvar i ne treba da se kaješ. Prijatelji te ne bi doveli u nevolju i ostavili u nevolji. Oboje njih, navodnih prijatelja, su te u nevolju ugurali. Znači nisu ti ni bili prijatelji i ne sekiraj se. Oslobodio si se balasta, sve što si uradio bilo je istina, idi dalje. Nađi sebi nove iskrene i poštene prijatelja koji ne žive u lažima i intrigama. Jer ko laže devojku i manipuliše prijateljem nije ni mladić ni prijatelj. A ko obeća da te neće ofirati pa te ofira opet ti nije nikakav prijatelj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Hvala vam puno na ovim recima. Puno mi znace. U ovom bunilu ne znam ni kako sad da se ponasam. Da li da ispostujem to sto mi je rekao da mu se ne javljam nikako ili....da li imate neki predlog u vezi toga? Da li dici ruke od svega ili ipak pokusati nesto ispraviti? Hvala vam jos jednom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Sendo 
Ne vredi da ispituješ, jer ne zavisi od tebe. Samo napred hrabro, nemoj da se opterećuješ. Tvoj prijatelj nije zaslužio druga kao što si ti. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Zivot ide dalje...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
imam osjecaj da je citavo vrijeme tebi vise bilo stalo do vas, nego njemu.

i imas neki ovisnicki odnos spram njemu...i licno mi se to ne dopada. zato si i reagovao kako si reagovao. umjesao si se prljavo u njegov odnos sa curom.

koliko ja znam...ravnopravan odnos je nesto,izmedju ostalog,  sto govori da se radi o zdravim temeljima izmedju dvoje ljudi koji se druze.

ali, nemoj da mislis da se to generalno ne desava cesto...nije svim odnosima te vrste sudjeno da ostanu i da se kapiraju do kraja svijeta Smile...pogotovo ako su jako mladi ljudi u pitanju.

sto naravno ne znaci da takva druzenja nemaju svoju svrhu.

imas ti stosta da naucis o sebi i o prijateljstvu generalno iz vaseg odnosa.

« Poslednja izmena: 11. Avg 2011, 12:16:43 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
јбт...какви проблеми...каква мука...неописива мука...зло и наопако...крај света   Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
takav prijatelj ti nije potreban ...

devojka je izraziti idiot ...

u svakom slucaju zasluzuju jedno drugo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia krntija
Citat
Da li dici ruke od svega ili ipak pokusati nesto ispraviti?

Odgovor leži u Hristu.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.