Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izmene Ustava Bosne i Hercegovine do marta 2010  (Pročitano 5043 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
@inzko80
Bi li ti meni da objasnis, zasto izmedju srba i srba treba granica, dve drzave tako negde jednom delu da sole pamet kad i kako ce biti sretni sa vama itd, itd.
bato, to ne funkcionise. nikako. nikada. jel opet privremeno resenje dok ojacamo i opet rokanje?


pa odovor je vrlo jednostavan...bosna nije srpska teritorija, a oce li zivit sa nama necu da ulazim u to, ako nece neka idu istocno Wink a to sto ne funkcionise jeste velikosrpska politika i taktika, to vi urate, a ne mi...republika srpska i Bosna ne idu skupa...uramo dok se jedno ne ukine, a kako stvari stoje bice da ce nestat to prvo ili nece nestat al ce bit totalno devastirana bez neki znacajniji inerencija...svakako  ovi iz srpske imaju svi stanove po novom sadu i beoradu  Smile bosnajci nisu krivi sto srbi nemaju emocija spram bosne, niko nije kriv bosanskim srbima sto se odricu domovine, ali u tome im najvise pomazu velikosrbi i stab iz beorada...sto pokazuje da ovi domaci srbi nemaju mozak i da ulavnom sluze kao topovsko meso i da iraju sramnu fasisticku ulou...
« Poslednja izmena: 17. Okt 2009, 23:42:07 od inzko80 »
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
Мокили кад се дође до немања мозга ти си класа за себе  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
Мокили кад се дође до немања мозга ти си класа за себе  Smile

Dodik ce nazalost pokusat izazvati nove sukobe i odgovor BH patriota s katastrofalnim posljedicama upravo po BH Srbe ,jer ih isti ubjeduje da nemaju buducnosti u BiH po nalogu glavnog SANU staba iz beogradskog brloga zla.Ako se BH Srbi ne osvjeste i odbace politiku koja ih vodi u secesiju , sami ce snositi posljedice politike koja ce ih odvesti tamo gdje su zavrsili hrvatski i kosovski Srbi...., upravo identicnom ideologojim a cije su bili slijepi poslusnici politike velikosrbizma i dans u Srbiji tumaraju po izbjeglickim prihvatnim centrima ziveci ponizno i gubitnicki po kontejnerima i barakama umjesto da su ostali u svojim domovima Hrvatske protiv koje su ratovali.
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
Морам признати да ми је ово недостајало месец дана...

Дај још коју о Светом Сави и Вуку Караџићу  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
Морам признати да ми је ово недостајало месец дана...

Дај још коју о Светом Сави и Вуку Караџићу  Smile

evo jos jedna o dodiku  Smile

Svakim danom Dodik fasista otvara oci uspavanoj BH javnoati poput Karadzica 91,Razliaka je ogromna danas na srecu BH drzave i njenih patriota . Dodik nema JNA a BiH je naoruzana i legitimna clanica UN-a sa svojim prijatelji,saceznicima , jakom BH dijasporom i mnogo osvjescenjijim BH rodoljubima za razliku od 92 ivijesni smo sa kakvim genocidnim psiopatama imamo posla.

Dodi je ostalo da olajava i prijeti secesijom poput isfrustriranog i nemocnog gubitnika , da prkosi svima oko sebe lijececi svoje frustracije gurajuci tako prste u oci licimjernooj MZ koja snosi najvecu odgovorsnost za trenutno stanje kao posljedicu tolerisanja i podilazenja ovog novog SANU poslusnika i cuvara genocidnog aparthejda.
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
inziko srbi i dodik ce se odvajati kad budu imali sile na svojoj strani i priliku za to ko i svi drugi u proslosti
ne prije toga
e sad kad ce doci do toga ostaje da se vidi
a doce jednom jer jos niko nikog nije vjecno zadrzao u necemu...
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
@inzko80
Bi li ti meni da objasnis, zasto izmedju srba i srba treba granica, dve drzave tako negde jednom delu da sole pamet kad i kako ce biti sretni sa vama itd, itd.
bato, to ne funkcionise. nikako. nikada. jel opet privremeno resenje dok ojacamo i opet rokanje?


pa odovor je vrlo jednostavan...bosna nije srpska teritorija, a oce li zivit sa nama necu da ulazim u to, ako nece neka idu istocno Wink a to sto ne funkcionise jeste velikosrpska politika i taktika, to vi urate, a ne mi...republika srpska i Bosna ne idu skupa...uramo dok se jedno ne ukine, a kako stvari stoje bice da ce nestat to prvo ili nece nestat al ce bit totalno devastirana bez neki znacajniji inerencija...svakako  ovi iz srpske imaju svi stanove po novom sadu i beoradu  Smile bosnajci nisu krivi sto srbi nemaju emocija spram bosne, niko nije kriv bosanskim srbima sto se odricu domovine, ali u tome im najvise pomazu velikosrbi i stab iz beorada...sto pokazuje da ovi domaci srbi nemaju mozak i da ulavnom sluze kao topovsko meso i da iraju sramnu fasisticku ulou...
Pa odgovor ti je da povuces vodu. Kazes nije srpska teritorija? Pa zasto onda onim marsovcima su dali ime republika Srpska?
Cija je to teritorija? Ja recimo nemam rodjacke veze tamo. Ali ako imam dilemu oko Kosova zbog evolucije koja se dogofila (demografske) za srpsku nema dileme i ako treba uvek sam raspolozen da pomognem.
Nije to 1,5 miliona nego je 9 miliona u kontinuitetu.Vide oni svi da to nece ici al im je rano da pojedu g*no.
Jednostavno tokom istorije covecanstva sve sto je bombama osvojeno, evolucija kaze drugacije, pa se na kraju ispostavi da su bombe za dzaba bacene.
Taj rat medju nama je od 1978-e, od Berlinskog kongresa, a ne od Karadzica i Mladica, iliti od Alije Izetbegovica.
Ja da sam na vasem mestu rekao bih hvala Alahu sto hoce da odu. Da ih ne vidimo.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Морам признати да ми је ово недостајало месец дана...

Дај још коју о Светом Сави и Вуку Караџићу  Smile

evo jos jedna o dodiku  Smile

Svakim danom Dodik fasista otvara oci uspavanoj BH javnoati poput Karadzica 91,Razliaka je ogromna danas na srecu BH drzave i njenih patriota . Dodik nema JNA a BiH je naoruzana i legitimna clanica UN-a sa svojim prijatelji,saceznicima , jakom BH dijasporom i mnogo osvjescenjijim BH rodoljubima za razliku od 92 ivijesni smo sa kakvim genocidnim psiopatama imamo posla.

Dodi je ostalo da olajava i prijeti secesijom poput isfrustriranog i nemocnog gubitnika , da prkosi svima oko sebe lijececi svoje frustracije gurajuci tako prste u oci licimjernooj MZ koja snosi najvecu odgovorsnost za trenutno stanje kao posljedicu tolerisanja i podilazenja ovog novog SANU poslusnika i cuvara genocidnog aparthejda.


Genocidni aparthejd , ti dođe kao okolokućno pišalo. Kada ne zanš značenje reči nemoj ih upotrebljavati. Ako ćemo pravo aparthejd se može pripisati jedino Muslimanima , jer su oni većina u Bosni.I ne samo da su većina već žele da nametnu svoje stavove , a Srbe da tretiraju kao narod sa žutom trakom. Kad tad će vam se to obiti o glavu, jer ničija nije do zore gorela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
УСПЕХ У БУТМИРУ ЗАТВАРА ОХР



БАЊАЛУКА, 19. октобар 2009. (ФоНет) - Високи представник у БиХ Валентин Инцко изјавио је да би успех бутмирског састанка олакшао посао Савету за спровођење мира (ПИК), који би већ на наредној седници могао да одлучује о затварању Канцеларије високог представника (ОХР).

Високи представник је у интервјуу за бањалучке Независне новине изјавио да све ради на припремама за затврање ОХР, а посебно да буде испуњено пет циљева и два услова.

"Предузете су неке мере за Брчко, јер и то је један од циљева. Радимо и на попису имовине. Лично сам за транзицију, али одлука ће бити донера на седници ПИК, која треба да буде одржана 18. и 19. новембра.

То је кратко време, можда ће се они определити за неку условну одлуку или да чекамо седницу ПИК у марту. То не знам, али радим на томе да дође до транзиције ОХР.", рекао је Инцко Независним новинама.

Инцко наводи да уставне промене нису услов за одлазак ОХР, али за приближавање ЕУ и НАТО и да се очекују неке промене устава да би држава била функционалнија или, у случају НАТО, да има једноставније командне структуре, додавши да је парадокс да БиХ одлучује у УН, а о њој одлучује високи представник, те да би њему било драго да се ОХР "претвори" у Канцеларију специјалног представника ЕУ.

Говорећи о ентитетском гласању, високи представник за БиХ је истакао да је у извештају Европске комисије сасвим јасно речено да је оно, како каже, злоупотребљавано у прошлости и да надлежни органи треба да се баве тим проблемом.

"Злоупотреба ентитетског гласања може осакатити државу. Мислим да је добро да сваки народ, и српски, има заштиту. Ја то подржавам и нико не сме да доминира над другим народима, нити да буду два народа против трећег. Те заштите су важне, али не сме долазити до злоупотребе", рекао је Инцко.

Има подручја, истакао је Инцко, где то не би морало бити употребљавано, "рецимо, код евроатлантских питања или неких техничких ствари".
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
   

Dodik: RS odbacuje novi dokument međunarodnih predstavnika
Međunarodni Radio Srbija

Premijer Republike Srpske (RS) Milorad Dodik, potvrdio je da je dobio predlog mera Sjedinjenih Država i EU u vezi s ustavnim promenama u BiH, naglasivši da RS taj dokument odbacuje kao antidejtonski. Dodik je za Tanjug rekao da ponuđeni dokument o ustavnim promenama, o čemu sutra treba da razgovoraju bosansko-hercegovački politički lideri u Butmiru, kod Sarajeva, ne odgovara Republici Srpskoj, da ga odbacuje i da je o tome pismom obavestio međunarodne predstavnike u BiH. Mediji u BiH su prethodno objavili da političke stranke u toj zemlji preuzele paket mera koje predlažu SAD i EU, uz obrazloženje da bi time bila obezbeđena brža integracija BiH u EU. U vojnoj bazi NATO u Butmiru sutra bi trebalo da bude održan nastavak razgovora u vezi s promenama ustava BiH, koje sa sedam političkih lidera u BiH vode zvaničnici Vašingtona i Brisela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.