Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:30:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Између нас и сатане  (Pročitano 9794 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Qtek 小米
Нису ни наши цртаћи били мед и млеко, али је квалитет продукције био 100 пута бољи, као и музика.

Или џезерица кад је у питању Том и Џери.


Citat
To je samo tvoje misljenje, a igre i serije su samo legalna roba na trzistu. Genetika stoji iza zlikovca a ne slika na kartama ili serija. Ima zlikovaca koji nikada nisu gledali te serije i igrali se sa tim kartama, bas
kao sto ima dece koje su se konstantno igrale sa tim kartama i gledala te serije a nisu postali zlikovci.
Нико није рекао да ће ти цртани створити нове хитлеровце, али свакако неће од деце створити ни боље људе. Циљ је да од малена схватимо неке нове вредности светског поретка.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
nasi crtaci su bre bili remek dela.
Looney Tunes,Tom & Jerry,He-man,Ducktales,Disney...
Slazem se sa tobom sto se tice "kvaliteta" tih serija i tih karata za igru.
super,samo ne kapiram to stalno popnavljanje "ti,ti,tvoje misljenje,i slicnog...".ispada da je to sto ja mislim nebitno.
ili je to ona logika-ja tu ne mogu nista da promenim,pa sto se onda uopste i trudim da komentarisem...?
pa,znas,i ljudi ne mogu da menjaju vreme,niti da menjaju umetnicka dela,niti da menjaju druge osobe,niti jos mnogo drugih stvari,pa to opet ne znaci da nece da ih prokomentarisu i kazu sta misle o njima.
« Poslednja izmena: 30. Maj 2010, 18:43:45 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Гамбино
Нико није рекао да ће ти цртани створити нове хитлеровце, али свакако неће од деце створити ни боље људе. Циљ је да од малена схватимо неке нове вредности светског поретка.

Cilj teksta koji si postavio je da se ispljuju tekovine ove civilizacije i da se uzdize religija koja je tekovina svih propalih civilizacija.
Odrasli ljudi ne znaju sta je "novi svetski poredak" a ne deca.
Citat: hkj
super,samo ne kapiram to stalno popnavljanje "ti,ti,tvoje misljenje,i slicnog...".ispada da je to sto ja mislim nebitno.
ili je to ona logika-ja tu ne mogu nista da promenim,pa sto se onda uopste i trudim da komentarisem...?
pa,znas,i ljudi ne mogu da menjaju vreme,niti da menjaju umetnicka dela,niti da menjaju druge osobe,niti jos mnogo drugih stvari,pa to opet ne znaci da nece da ih prokomentarisu i kazu sta misle o njima.
Tvoje i moje misljenje koje delimo su jedino bitni za tebe i za mene, a cinjenice da je neko odobrio da je
u legalnoj cirkulaciji ono sto se tebi i meni ne svidja je nesto sasvim drugo.
Ne znam za puno americkih crtanih filmova koji ne sadrze nasilje tako da da je to prilicno duga legalna tradicija koju ocigledno nista ne moze da prekine.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Tvoje i moje misljenje koje delimo su jedino bitni za tebe i za mene, a cinjenice da je neko odobrio da je
u legalnoj cirkulaciji ono sto se tebi i meni ne svidja je nesto sasvim drugo.
pa,naravno.danas je u celom svetu smisao zivota novac i zarada,a pohlepa i sebicluk su osnovne vrline.
govnarima je postalo lakse da uzmu i otkupe japansko smece,i zatruju decu govnarijama,nego da otkupe kvalitetne crtace.
ko i sve ostalo.samo da se sto pre napravi i proda,jebes kvalitet,jebes trud.
samo sto ljudi danas ne shvataju kolko je to destruktivno po celo covecanstvo,ali,dobro,sad,to je vec druga tema.


sto se cilja @Gambinovog teksta tice,ne vidim odakle ti takav zakljucak,ali,po meni je njemu cilj da se narodu svetu malo promucka glava u nadi da ce da shvati sta mu deca gledaju i na kakvim gonarijama odrastaju.
ako su tebi pohlepa i nemoral bolji od casti,razuma i morala,to je vec drugo.
« Poslednja izmena: 30. Maj 2010, 18:58:30 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: hkj
pa,naravno.danas je u celom svetu smisao zivota novac i zarada,a pohlepa i sebicluk su osnovne vrline.
govnarima je postalo lakse da uzmu i otkupe japansko smece,i zatruju decu govnarijama,nego da otkupe kvalitetne crtace.
ko i sve ostalo.samo da se sto pre napravi i proda,jebes kvalitet,jebes trud.
samo sto ljudi danas ne shvataju kolko je to destruktivno po celo covecanstvo,ali,dobro,sad,to je vec druga tema.
Tako je od kad covek postoji, covek koji je deo prirode u kojoj vlada zakon jaceg. "Vrline i mane" su samo covekove zablude a ne nesto sto postoji. Ne postoji nista sto je destruktivno za covecanstvo posto nista nije uspelo da unisti covecanstvo.
Citat
sto se cilja @Gambinovog teksta tice,ne vidim odakle ti takav zakljucak,ali,po meni je njemu cilj da se narodu svetu malo promucka glava u nadi da ce da shvati sta mu deca gledaju i na kakvim gonarijama odrastaju.
ako su tebi pohlepa i nemoral bolji od casti,razuma i morala,to je vec drugo.
Svako ko je procitao taj tekst vidi da on velica "znacaj" religijski kontrolisanih medija.
Kao sto sam ti vec napomenuo tvoje i moje misljenje nisu iznad zakona koji vazi za sve.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Tako je od kad covek postoji, covek koji je deo prirode u kojoj vlada zakon jaceg. "Vrline i mane" su samo covekove zablude a ne nesto sto postoji. Ne postoji nista sto je destruktivno za covecanstvo posto nista nije uspelo da unisti covecanstvo.
ovo necu ni da komentarisem...
Kao sto sam ti vec napomenuo tvoje i moje misljenje nisu iznad zakona koji vazi za sve.
i opet...ja u klin,ti u plocu.
jel ti tako na svaki post odgovaras sa "tako je kako je,ne moze se tu nista promeniti."?
« Poslednja izmena: 30. Maj 2010, 19:30:57 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: hkj
ovo necu ni da komentarisem...
Pa niko to od tebe i nije zahtevao.
Citat
i opet...ja u klin,ti u plocu.
jel ti tako na svaki post odgovaras sa "tako je kako je,ne moze se tu nista promeniti."?
Govorim samo ono sto jeste, da li ce to ostati tako ili nece i da li nesto valja menjati ili ne nisam rekao.

Kao sto rekoh tekst ove teme ne govori o stvarnosti nego o verovanju onoga ko je taj tekst napisao.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat: hkj
pa,naravno.danas je u celom svetu smisao zivota novac i zarada,a pohlepa i sebicluk su osnovne vrline.
govnarima je postalo lakse da uzmu i otkupe japansko smece,i zatruju decu govnarijama,nego da otkupe kvalitetne crtace.
ko i sve ostalo.samo da se sto pre napravi i proda,jebes kvalitet,jebes trud.
samo sto ljudi danas ne shvataju kolko je to destruktivno po celo covecanstvo,ali,dobro,sad,to je vec druga tema.
Tako je od kad covek postoji, covek koji je deo prirode u kojoj vlada zakon jaceg. "Vrline i mane" su samo covekove zablude a ne nesto sto postoji. Ne postoji nista sto je destruktivno za covecanstvo posto nista nije uspelo da unisti covecanstvo.
Citat
sto se cilja @Gambinovog teksta tice,ne vidim odakle ti takav zakljucak,ali,po meni je njemu cilj da se narodu svetu malo promucka glava u nadi da ce da shvati sta mu deca gledaju i na kakvim gonarijama odrastaju.
ako su tebi pohlepa i nemoral bolji od casti,razuma i morala,to je vec drugo.
Svako ko je procitao taj tekst vidi da on velica "znacaj" religijski kontrolisanih medija.
Kao sto sam ti vec napomenuo tvoje i moje misljenje nisu iznad zakona koji vazi za sve.

To je jako lose definisano, zakon jaceg nije definicija covekovog opstanka,  ako si jaci onda ces oteti inteligentnom hleb sto je zasejao na vreme... upravo jaci nece moci vecno da zivi ako nije inteligentan, a verujem da su svi dovoljno jaki i inteligentni da naprave hleb...

Zivotinje se vode zakonom jaceg pa po tom pravilu opstaju tj rade institkivno bore se za teritoriju, a i kod zivotinja ima inteligentnijih vrsta kao sto su majmuni, delifini, slonovi itd...
« Poslednja izmena: 31. Maj 2010, 02:09:55 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Dajte ljudi o cemu vi uopste prciate ? Ja sam obozavao da gledam Pokemone. Skupljao sam slicice, zetone, karte. Sada kada se sjecam tog perioda shvatam da mi je zbog pokemona i sam taj period djetinjstva bio srecniji.... A gledao sam prije toga i Nindža Kornjače, HI-MAN-a, Toma i Džeria, Toritona, Alfreda Kvaka, Mumijeve itd.  Sve je stvar ukusa. Nekome se takvi anime crtaci ne dopadaju, drugi ih vole i to je kraj price. Meni su Pokmoni bili broj 1. A volimo sam i sve ove ranije nabrojane... I mogao bi da ih nabrajam jos do sutra.     
« Poslednja izmena: 31. Maj 2010, 02:44:44 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
pa,naravno.danas je u celom svetu smisao zivota novac i zarada,a pohlepa i sebicluk su osnovne vrline.
govnarima je postalo lakse da uzmu i otkupe japansko smece,i zatruju decu govnarijama,nego da otkupe kvalitetne crtace.
ko i sve ostalo.samo da se sto pre napravi i proda,jebes kvalitet,jebes trud.
samo sto ljudi danas ne shvataju kolko je to destruktivno po celo covecanstvo,ali,dobro,sad,to je vec druga tema.


sto se cilja @Gambinovog teksta tice,ne vidim odakle ti takav zakljucak,ali,po meni je njemu cilj da se narodu svetu malo promucka glava u nadi da ce da shvati sta mu deca gledaju i na kakvim gonarijama odrastaju.
ako su tebi pohlepa i nemoral bolji od casti,razuma i morala,to je vec drugo.


Svaki taj japanski crtani je hiljadu puta bolji i bezazleniji od govana koja se serviraju iz pravoslavne Srbije, tipa farma, grand, razne idiotske emisije na pinku, desne i leve ruke i slicno.
Spominjati Japan i satanu u istoj recenici je takodje idiotski. Prvo sto se u Japanu ne loze na religiju, zabole ih. Slicno kao i u Srbiji, samo jos drasticnije. A drugo, doprinos japanskih crtanih filmova svetskoj kulturi je nemerljiv. Sta je Srbija doprinela ovom svetu u poslednje vreme? Sta je Srbija uopste doprinela za normalnije odrastanje i vaspitanje nase dece? Uopste?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:30:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.